Özel Öğretim Kurs Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

  • Haberin Tarihi: 21 Ekim 2018
  • Bu haber 229 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Özel Öğretim Kurs Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Karabük’te faaliyette bulunan Muhtelif Özel Öğretim Kurs Müdürleri ile Bilgilendirme, İstişare ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Ali Köse Başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürü Erdal Üngören ve Şube Personeli Gülnur Erdan Öz ile Karabük’te bulunan 10 muhtelif kurs (Kişisel Gelişim Kursu, Yabancı Dil Kursu ve Özel Öğretim Kursu) müdürleri katıldı. Toplantıda Milli Eğitim Bakanlığının emirleri çerçevesinde kursların görev ve sorumlulukları ile sorunları görüşülerek durum değerlendirmelerinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse yaptığı konuşmasında: “Her biriniz farklı kurumlarda kamu hizmeti yürütüyorsunuz. Çocuklarımıza, gençlerimize ne verebiliriz ne katarız ortak noktamız bu. Bunun için varız, bunun için çalışıyoruz. Sizden isteğim bu hizmeti sunarken rekabeti önleyici, davranış ve fiiller ile yanlış bilgilendirme ve yönlendirmelerden uzak duralım. İyi insan kendini işiyle belli eder. Kursiyerlerimize verdiğimiz hizmet ile yarışalım. Bu hizmetin her noktası bilgimiz dâhilindedir ve diğer kurumlarımız gibi denetime tabidir. Bakanlığımız emirlerinin sizlere zamanında ulaştırılmasında ilgili şubemiz gereğini yapıyor. Sizlerin bu konudaki hassasiyetlerinize teşekkür ediyorum. ” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin konuşmasının akabinde gündeme ilişkin bilgilendirme ve açıklamalarda bulunmak üzere Şube Müdürü Erdal Üngören ile Şube Personeli Gülnur Erdan Öz’e söz verdi. Duyuru ve açıklamaların ardından kurs yöneticilerinin soruları cevaplandı ve toplantı sona erdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın