Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Akay’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret

Yayın: 20.04.2015 09:49
Paylaş:
A+ A-

CHP Karabük Milletvekili Adayı Cevdet Akay, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u Makamında Ziyaret Etti.

Ziyarette kısa bir değerlendirme yapan CHP milletvekili adayı Cevdet Akay; “Sayın Başkanımız ile İstanbul’dan tanışıyor idik. Kendisinin ne kadar çalışkan ve iyi niyetli bir insan olduğunu çok iyi bilirim. Safranbolu’da gerçekleştirdiği hizmetleri ve çalışmaları da takdir etmemek mümkün değil. Nasip olurda Milletvekili seçilir isem Başkanımız ile çok güzel hizmetlere birlikte imza atacağımızdan hiç şüphem yok. Öncelikle bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyor, çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Aksoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “daha öncede defalarca tekrarladığım gibi, bu bir demokratik süreçtir. Halkımızın özgür iradesi sonucunda birileri seçilir ve ülkemiz ve bölgemiz adına hizmetlere devam eder. Bu süreçte ülkemize hizmet verme mücadelesinde tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Cenabı Hak hakkımızda ve adaylarımızın haklarında hayırlısını nasip etsin. Ben Cevdet beye de başarılar diliyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Salıpazarı’nda engellilere yönelik eğitim düzenlendi

Yayın: 28.09.2023 08:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Salıpazarı ilçesinde Yerel Eylem Grubu Derneği tarafından engellilere yönelik “Turizme Yönelik Ahşap Hediyelik Eşya Üretimi Önemi ve Pazarlanması” ile ilgili seminer düzenlendi.

Salıpazarı Engelliler Derneği'nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Sezgin Duman, kırsal turizmde turistik ürün olarak hediyelik eşyaların değerlendirilmesine katkıda bulunmak, katılımcıların kişisel birikimlerini yükseltmek, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini artırmak amaçlarıyla engelli bireylere bilgi verdi.

Eğitim sonunda eğitmen Sezgin Duman'a, Salıpazarı Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Arslan tarafından teşekkür belgesi verildi.

Eğitime, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı YEG Başkanı Hakan Şahin, Belediye Meclis Üyesi Yücel Kaya ve Salıpazarı Engelliler Derneği üyeleri katıldı.