Başkan Köse, Yeni Dönemin İlk Muhtarlar Toplantısını Gerçekleştirdi

Başkan Köse, Yeni Dönemin İlk Muhtarlar Toplantısını Gerçekleştirdi

Yayın: 01.05.2024 10:13
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından yeniden seçilerek 2024-2029 döneminin ilk muhtarlar toplantısını düzenledi.

Toplantı, Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde, Sadi Yaver Ataman toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya; Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Serkan Adabaş, Belediye Birim Müdürleri, mahalle muhtarları ve azalar katıldı. Başkan Köse, toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, ilçenin geleceği ve gelişimi için stratejileri ele aldı.

Her ayın son haftası Salı günleri düzenlenen toplantıda; şehrin tarihi dokusunun korunması, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve sosyal projeler gibi konular ele alındı. Başkan Köse, katılımcıların görüş ve önerilerini dinleyerek, iş birliği ve dayanışma vurgusu yaptı. Muhtarlar da, mahallelerinin ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgi vererek, ortak çözüm yolları arayışında olduklarını ifade ettiler.

Toplantı, ilçenin daha yaşanabilir bir yer olması için yapılan çalışmaların önemine vurgu yaparak son buldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’da kaçakçılık operasyonunda 5 zanlı yakalandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.05.2024 20:48
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – Samsun’da düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışma yürüttü.

Çarşamba ilçesinde ruhsatsız silah ve mühimmat bulundurdukları tespit edilen M.G, B.K, S.U, C.İ. ve F.Ç’nin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Adreslerde arama yapan ekipler, 6 ruhsatsız av tüfeği, 2 ruhsatsız tabanca ile 742 tabanca fişeği ele geçirdi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, jandarmaya götürüldü.