Bu Defa MHP’nin Milletvekili Çıkarma Şansı Sıfır”

Bu Defa MHP’nin Milletvekili Çıkarma Şansı Sıfır”

Yayın: 09.10.2015 10:18
Paylaş:
A+ A-

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Av.Erdoğan Dinçel iddialı bir açıklama yaparak,1 Kasım genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Karabük’ten milletvekili çıkarma şansının sıfır olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisinden Cumhuriyet Halk Partisine ciddi bir oy kayması olacağını iddia eden Dinçel, “1 Kasım milletvekili seçimleri kapsamında yoğun tempoda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Şuan partimizde tam anlamıyla birlik beraberlik hakim.Bu yüzdende bu defa milletvekili çıkaran parti Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Bu konuda iddialıyız.MHP tabanından bize oy verecek çok sayıda arkadaşlarımız var.Birçok sebepten dolayı bu defa MHP’nin Karabük’ten milletvekili çıkarma şansı sıfır.Bu konuda çok iddialıyım” dedi.

ASİT MAHALLESİ SAKİNLERİ; BİZE PARK LAZIM DEĞİL,ZEHİRLENİYORUZ…

Diğer yandan, Karabük belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Aşağı Kızılcaören köyü Asit mahallesi park açılışında mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etme imkanı bulduğunu belirten Dinçel, “Karabük belediyesi tarafından Aşağı Kızılcaören köyü Asit mahallesinde ki park açılışına bizde katıldık ve açılış sonrası mahalle sakinleriyle sohbet etme imkanı bulduk.Orada ki insanlar çok üzgünler.Bize park lazım değil,biz burada ölüyoruz,biz burada zehirleniyoruz diyorlar.Yıllardır çöplük sorununa çözüm bulunmadığından yakınıyorlar.Bilindiği gibi Cumhuriyet Halk Partisi Asit mahallesini yıllardır tehdit altında bırakan çöplük olayı ile yakından ilgilendi.Konu meclis gündemine taşındı.Ancak yetkililer bir türlü çözüm bulmadılar. Soruyorum size insan hayatından daha önemli ne olabilir.Bana göre de buraya park yapmak yerine öncelikli olarak burada yaşayan insanlarımızın çöplük sorununu çözelim” açıklamasına yer verdi.

GENEL BAŞKANIMIZ VE PARTİ YETKİLİLERİMZ KARABÜK’E GELECEK

1 Kasım seçimleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri ve parti yetkilileri Muharrem İnce, Gürsel Tekin ve Enis Berberoğlu’nun birer hafta aralıklarda Karabük’e geleceğini bildiren Dinçel, “Parti yetkililerimiz Sayın Muharrem İnce, Sayın Gürsel Tekin ve Sayın Enis Berberoğlu önümüzde ki günlerden itibaren belirli aralıklarla Karabük’e gelerek seçim çalışmalarına katılacaklar.Yine sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’da büyük ihtimalle son hafta Karabük’te olacaklar” ifadelerine yer verdi.

2 kişi görüş bildirdi

 1. KAMPOLLSKY

  MHP’nin Karabük’te milletvekili çıkarma şansı SIFIR. Evet doğru. ancak diğer bir doğru da CHP’nin Karabük’te milletvekili çıkarma şansının da SIFIR olduğu.

 2. Cemal çetin

  Erdoğan bey isterseniz iddiaya girelim Ahmet Göbek şahit olsun.
  Chp 3 Parti olacak.
  Siz gerçi geçen seçimde 2 Parti olamazsak istifa ederim demiştiniz.
  Istifa edip CHP adayı olarak sozunuzde durdunuz
  Şimdide aynı sözü verin
  CHP 3 parti olursa Siyaseti bırakın.
  Chp Bayramdan kurtuldu
  Sizde yenilerin önünü açın.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.