Çetinkaya “Karabük’ü ‘Gerçek Belediyecilik’le Buluşturacağız”

Çetinkaya “Karabük’ü ‘Gerçek Belediyecilik’le Buluşturacağız”

Yayın: 26.03.2024 11:34
Paylaş:
A+ A-

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’da yerel seçimler öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen Karabük Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Buradaki konuşmasına ramazanı tebrik ederek başlayan Çetinkaya, toplumun her kesimiyle bir araya gelip iftar sevincini paylaştıklarını hatırlattı. Bugünkü iftarı, Memur-Sen camiası ile yapmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Çetinkaya, Karabük’ü gerçek belediyecilikle tanıştırmak için yola çıktıklarını dile getirdi. Düzenlenen iftar programına katılan AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’ta Karabük’ü gerçek ve sosyal belediyecilikle buluşturmak istediklerini belirterek, Özkan Çetinkaya için destek istedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.