CHP Heyeti, Semtin Takımı 5000 Evlerspor’u Ziyaret Etti

CHP Heyeti, Semtin Takımı 5000 Evlerspor’u Ziyaret Etti

Yayın: 15.03.2024 11:59
Paylaş:
A+ A-

Karabük CHP Milletvekili Cevdet Akay önderliğinde, CHP Belediye Başkan Adayı Bayram Karadağ, CHP İl Başkanı Vedat Yaşar, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Yavuz, Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti il/ilçe yöneticilerinden oluşan bir heyet, Semtin Takımı 5000 Evlerspor’u ziyaret etti.

Heyet, takımın hoşgörüsü ve nazik karşılaması için teşekkürlerini iletti.

CHP temsilcileri, yerel spor kulüplerine gösterdikleri ilgi ve destekle ön plana çıkarken, Semtin Takımı 5000 Evlerspor’a yapılan bu nazik ziyaret, yerel futbol camiasında olumlu yankı uyandırdı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.