CHP Yenice İlçe Başkanı Enver Özgü 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçiminde Yenice’den belediye başkan adayı olmak üzere yarın başvuruda bulunacak.
Partisinin İlçe başkanlığına saat 14’te, il başkanlığına da saat 16’da başvuru yapacağını söyleyen Özgü, “Yenice’de hesaplar yeniden yapılacak. İddialı projelerle eğliyoruz” dedi.
İlçe Başkanlı görevinden 5 Aralık Salı günü ayrılacağını da hatırlatan Başkan Özgü, 1 Aralık Cuma günü önce saat 14’te Yenice İlçe Başkanlığına, ardından da saat 16’da CHP İl Başkanlığına yapacağı başvuru programına tüm hemşerilerinin davetli olduğunu da hatırlattı.
ENVER ÖZGÜ KİMDİR?
1970 Yenice Doğumlu. İlk, orta ve Lise Eğitimini Yenice’de tamamlamış, uzun yıllar yurtdışında çalışmış, çeşitli dernek ve STK’nın çalışma ve faaliyetlerine katkı sağlamış yöneticiliğini yapmış, 1983 yılında SODEP ile başlayan siyasete ilgisi sırasıyla SHP ve de tekrar açılmasıyla Atatürk’ün asırlık çınarı, 2019 yılında yapılan 37.olağan İlçe kongresinde CHP İlçe Başkanı ve 37.Kurultay delegesi, 38. ilçe kongresinde güven tazeleyerek yeniden İlçe Başkanı olmuştur. Yenice’de iletişim üzerine Ticaret hayatını sürdüren Enver Özgü evli ve bir çocuk babasıdır.(Halil Kızılyer)