Cumhuriyet Kenti Karabük Kuruluşunun 87. Yıl Dönümünü Kutluyor

Cumhuriyet Kenti Karabük Kuruluşunun 87. Yıl Dönümünü Kutluyor

Yayın: 01.04.2024 12:55
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valiliği, 3 Nisan Demir Çelik Fabrikalarının temellerinin atılması ve Karabük’ün kuruluşunun 87. yıl dönümü dolayısıyla kutlama programı düzenledi.

Karabük Atatürk Anıtı’nda 3 Nisan çarşamba günü saat 11.00’de başlayacak programda, açılış konuşması, çelenk sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, konuşmalar, yarışmalarda birinci olan şiir ve kompozisyonların okunması, ödül alan öğrencilere hediyelerinin verilmesi, halk oyunları yer alacak.

Valilik binasındaki fuaye alanında ise saat 12.00’de “Fotoğraflarla Cumhuriyet’in Sanayileşme Öyküsü Sergisi“nin açılışı yapılacağı bildirildi.

Yenişehir Camii’nde öğle namazından önce, saat 12.30’da Mevlid-i Şerif okutulacak. Valilik tarafından düzenlenen, Cumhuriyet kenti Karabük’ün kuruluşunun kutlama programına tüm halkımızın davetli olduğu vurgulandı. (Esra Oğuzkağan Özkan)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vali Mustafa Yavuz’dan Başkan Çetinkaya’ya İade-i Ziyaret

Yayın: 18.04.2024 10:37
Paylaş:
A+ A-

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında Karabük Belediye Başkanı olarak seçilen ve ilk ziyaretini kendisine gerçekleştiren Özkan Çetinkaya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya tarafından karşılanan Vali Mustafa Yavuz, Başkan Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, nazik ziyareti ve güzel temennileri için Valimiz Mustafa Yavuz’a teşekkür etti.