Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Deretarla Mevkiinde Asfalt Çalışmaları Başladı

Yayın: 25.04.2015 11:22
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Deretarla mevkiinde başlatılan yol onarım ve genişletme çalışmaları devam ettiği haber verildi.

Başlatılan yol genişletme çalışmalarının bitirilmesinin ardından söz konusu yolda asfalt dökme işlemine geçildiğini belirten Aksoy, “Deretarla yolunun Aşağı Tokatlı bölümünün girişinde dar bir viraj bulunuyor, bu viraj sürücülere zaman zaman zor anlar yaşatıyordu. Bu yolun genişletilmesi için ön çalışmaları tamamlayarak yol genişletme çalışmalarımıza ve asfalt serim işine başladık. İnşallah kısa sürede tamamlayıp, çalışmalarımız ihtiyaç görülen her mahallede sürdürülmeye devam edecek. Bununla birlikte kaldırım, bordür ve parke döşeme çalışmalarımızda devam etmekte. Her fırsatta Safranbolu ve Safranbolu halkının hizmetin en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmalara aralıksız devam ettiklerini ifade eden Başkan Aksoy, amacımız daha güzel, daha yaşanılır ve gelecek kuşaklara hem tarihi ile hem de modern yüzü ile bir Safranbolu bırakmaktır. Bu vesile ile çalışmalardan dolayı ekiplerimize yardımcı olan ve duyarlılık gösteren vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)