Eski Başkanlardan Büyüközdemir’e Tam Destek

Eski Başkanlardan Büyüközdemir’e Tam Destek

Yayın: 19.03.2024 15:07
Paylaş:
A+ A-

Safranbolu eski Belediye Başkanları Mustafa Eren, Mehmet Ceylan, Nihat Cebeci ve Necdet Aksoy, AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Av. Ali Büyüközdemir’e tam destek verdi.

1989 ve 1994 seçimlerinde Safranbolu’da iki dönem Belediye Başkanlığı yapan Mustafa Eren, 2002 ve 2009 yılları arası 1.5 dönem Belediye Başkanlığı yapan Nihat Cebeci, 1999 ve 2002 yılları arası bir dönem Belediye Başkanlığı yapan eski Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 2009 ve 2017 yılları arası iki dönem Belediye Başkanlığı yapan Necdet Aksoy, tecrübelerinden yola çıkarak, Safranbolu’ya önemli değerler katacaklarını düşündükleri AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’e hem desteklerini açıkladı, hemde sevenlerinden Büyüközdemir’e destek vermelerini istedi.

EREN; “ELİF KÖSE’YE DESTEK İSTEDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM, YANILMIŞIZ…”

Safranbolu’da iki dönem Belediye Başkanlığı yapan, Karabük Milletvekili olarak TBMM’de görev alan Mustafa Eren yaptığı açıklamada; “Bir önceki seçimde Elif Köse’yi desteklediğini ve eşinden dostundan da oy istediğini ancak verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.  Eren, oy istediği herkesten özür dilediğini ifade etti, Safranbolu’nun geleceği için bu seçimde Ali Başkanı desteklediğini söyledi.

MEHMET CEYLAN; “ALİ BÜYÜKÖZDEMİR, SAFRANBOLU’YA UMUT OLACAK…”

Karabük siyasetinin önemli isimlerinden, eski Safranbolu Belediye Başkanlarından, Karabük Milletvekillerinden, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılarından Mehmet Ceylan’da, Ali Büyüközdemir’in Safranbolu için önemli bir şans olduğunu dile getirdi.  Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in genç ve başarılı bir insan olmasının yanı sıra, nezaketi ve hoşgörüsü ile Safranbolu’nun gelecek yıllardaki şansı olarak gördüğünü ifade eden Ceylan, Safranbolu’nun gelişmesini ve güzelleşmesini isteyen herkesin Büyüközdemir’e destek vermesi gerektiğini söyledi.

CEBECİ; “ALİ BAŞKAN SAFRANBOLU’YA İLAÇ OLACAK”

Safranbolu’nun eski Belediye Başkanlarından Nihat Cebeci’de, Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in seçim çalışmalarının ilk gününden itibaren sıcakkanlı tavırları ile Safranbolu’da özlenilen Belediyeciliği yeniden yeşertmek adına önemli bir isim olduğunu ve Safranbolu’yu seven herkesin, Ali Başkana destek vermesi gerektiğini ifade etti.

AKSOY’DA DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

Safranbolu eski Belediye Başkanlarından Necdet Aksoy ise; “AK Parti iktidarında Safranbolu’nun önemli hizmetler kazandığını, 5 yıldır eksik bırakılan tüm hizmetlerin AK Belediyecilik ile yeniden Safranbolulularla buluşacağını dile getirdi. Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in azmi ve gayretiyle önümüzdeki 5 yılda görev alması durumunda Safranbolu için büyük bir şans olacağını vurguladı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”