Genel Sekreter Uzun’dan Ziyaret

Genel Sekreter Uzun’dan Ziyaret

Yayın: 17.05.2016 10:54
Paylaş:
A+ A-

İl Özel İdare Genel sekreteri Mehmet Uzun,gazetemiz sahibi Ahmet Gölbek ve 14 Mayıs Cumartesi günü yapılan Olağan genel kurul sonrası Karabük Gazeteciler Cemiyeti başkanlığı görevine seçilen Metin Kaya’yı ziyaret etti.

Cemiyet başkanı Metin Kaya’ya yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan İl Özel İdare genel sekreteri Mehmet Uzun, “Karabük basını olarak her zaman İlimizin gelişmesi yönünde çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.Şahsınızda yönetim kurulunuzu tebrik ediyor başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Karabük Gazeteciler Cemiyeti başkanı Metin Kaya ise yaptığı açıklamada, “arkadaşlarımızın gösterdiği teveccüh ile yeni bir yönetim oluşturarak genel kurulumuzu yaptık.Sizinde söylediğiniz gibi hep birlikte Karabük’ümüz,üyelerimiz için güzel hizmetler yapma gayreti içinde olacağız.Yapmış olduğunuz nazik ziyaretinizden dolayı yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Red Bull Back Line Mersin’de başladı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:00
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Red Bull Back Line, Mersin'de gerçekleştirilen ilk eleme turu ile başladı.

Redbull'dan yapılan açıklamaya göre, etkinliğin 13-14 Temmuz'daki ilk eleme etabının tamamlanmasının ardından Milli Takım, Mersin Mix Voleybol, Atom Energy ve Çilekler takımları Türkiye finalinde mücadele etmeye hak kazandı.

Etkinliğe katılan takımların formalarını Beymen Club'ın tasarladığı Red Bull Back Line'da, takımlar, bir veya iki yedek olmak üzere beşer veya altışar oyuncudan oluşuyor. Her takımda sahada en az bir kadın ya da bir erkek oyuncu bulunması gerekiyor.

Etkinlikte üç set üzerinden oynanan maçlarda seti kazanan takımın sahası bir metre daralıyor. Böylelikle seti kazanan ekip skor avantajının yanında daha küçük sahada oynama avantajı da elde ediyor.

Turnuvada, 4 ana ve 2 yedek oyuncudan oluşan takımlar 11 puanlık üçer set olarak düzenlenen müsabakalarda karşılaşacak. Karşılaşmalarda her iki takımın da sahada en az 1 kadın ve 1 erkek oyuncu bulundurması gerekiyor.

Red Bull Back Line'da eleme heyecanı 20-21 Temmuz'da İzmir'de devam edecek. Son eleme turu ise 26-27 Temmuz'da İstanbul'da gerçekleşecek. Ülke kazananının belirleneceği turnuvanın finali de 28 Temmuz'da yine İstanbul'da tamamlanacak.

Etkinliğe başvurular, Red Bull'un internet sitesinden yapılabiliyor.