DOLAR 18,8116 0.01%
EURO 20,4382 -0.29%
ALTIN 1.164,52-0,15
BITCOIN 4358330,56%
Karabük
11°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (12.Ocak.2016)

ABONE OL
12 Ocak 2016 08:33
0

BEĞENDİM

ABONE OL

FİLYOS LİMANI HAKKINDA DANIŞTAY’IN OLUMLU KARAR VERDİĞİ ÖNE SÜRÜLEREK ; “İHALE SONUÇLANMIŞTIR..
Yıllardır YAPILIYOR/YAPILACAK şeklinde ihtimaller öne sürülen FİLYOS LİMANI için 19 mart 2014 tarihinde yapılan ALT YAPI İhalesine,ihaleye giren Firmaların bir bölümü YARGI nezdinde itirazlarda bulunmuştu.
İhaleyi kazanan Firmanın EVRAK EKSİKLİĞİ nedeni ile yaptığı itirazlara DANIŞTAY Mahkemesi’nin “HAYIR EVRAK EKSİKLİĞİ..” görülmedi şeklinde karar verdi yolunda iddialar Kamuoyu’na yansıdı.
Henüz kesinliği teyit edilmeyen bu bilgilerin,GERÇEK OLMASI halinde,ZONGULDAK-BARTIN-KARABÜK üçgeninde çok önemli gelişmeler olacağı belirtiliyor.
KARABÜK’ÜN bu haberlerin gerçek çıkması halinde,ESKİPAZAR/İsmetpaşa METAL İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Yatırımına biraz daha hız vereceği,EN GÜÇLÜ İHTİMALLER ARASINDA.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İN çok yakından ilgilenip/destek verdiği bu yatırım için,bilindiği gibi Karabük Ticaret ve Sanayi Odası adına Meclis Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR ile Yönetim Kurulu Başkanı Sayın TUNCAY ÖZCAN sürekli çalışma ve gayret halindeler.
YENİ GELİŞME GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ.
Eğer,FİLYOS LİMANI noktasında yaşanan gelişme Kamuoyu’na yansıtıldığı gibi çıkar ve ALT YAPI çalışmaları kısa süre içinde başlarsa,bu nokta da KARDEMİR Yönetimi’nin de ÜST YAPI’NIN kendilerine verilmesi için lobi çalışmalarına girmesini beklemek gerekir elbet.
KARDEMİR,YAP/İŞLET/DEVRET Modeli ile birayı istiyor..

FİLYOS LİMANI HAKKINDA O KADAR ÇOK OLUMLU HABER ÇIKTI,SONU GELMEDİ İSE,YİNE BİR KUŞKU YAŞANIYOR..
Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın BİNALİ YILDIRIM ilk olumlu haberi verdi,şimdi de,YARGININ FİLYOS LİMANI ile olumlu karar aldığı ve ÖNÜNÜ AÇTIĞI haberleri geliyor.
İNSAN BU İŞİN BAŞLAYACAĞINA,ADETA,İNANAMIYOR..
Zira o kadar çok olumlu haber çıktı,sonu gelmedi ise,yine öyle olursa/oluverirse gibi bir kuşku yaşanıyor ve bu cümleden yola çıkarak,bu kez hiçbir sıkıntı yaşanmaması yolunda dua etmek gerek.
ALT YAPI İHALESİ SONUÇLANMIŞ HABERLERİ VAR.
Öyle olunca,ALT YAPI İHALE DOSYASINDA Kİ süreç işleyecek demektir ve buna göre 4 YIL İÇİNDE ALTI YAPI ÇALIŞMALARININ bitirilmesi gerekiyor.
DAHA SONRA ESAS LİMAN KISMI İHALE EDİLECEK.
FİLYOS LİMANI KARDEMİR için çok ama çok önemli bir konu.
KARDEMİR YAP/İŞLET/DEVRET modeli ile FİLYOS LİMANI yapımına talip ve bu noktada,geçmiş süreçler içinde,çok ciddi İRADE BEYANINDA bulundu KARDEMİR Yönetimi.
Hatta CUMHURBAŞKANI Sayın ERDOĞAN’DAN randevu istendi..
Ancak,şu ana kadar,kendilerine gerekli randevu verilmedi..
KARDEMİR ; FİLYOS LİMANI YAPIMINA TALİP/TALİPTİ..

KARDEMİR ÇALIŞANLAR VAKFI “EMEKLİ OLAN ÜYELERİMİZİN ADRESLERİNE ULAŞAMIYORUZ..” VE GÜNCELLEME..
Dün KARDEMİR ÇALIŞANLAR VAKFI Yetkilisi Sayın AHMET NUR aradı telefonla ve “ÜYELERİMİZİN BİR BÖLÜMÜ EMEKLİ OLARAK KARDEMİR’DEN AYRILMIŞLAR..” dedi.
Emekli olan Üyelerin bir bölümü ADRESLERİNİ DEĞİŞTİRMİŞLER ve kendilerine ULAŞILAMIYORMUŞ,Vakıf’ta bulunan adresleri kullanıldığında,kendilerine ulaşılamıyormuş.
BU Üyelerine çağrı yapıyorlar.
ADRES GÜNCELLEMESİ için kendilerine son ADRESLERİN VERİLMESİNİ/ULAŞTIRILMASINI istiyorlar ve bunun için 418 24 80 numaralı telefona bilgi verilmesini istiyorlar.
KARDEMİR ÇALIŞANLAR Vakfı Yetkilisi Sayın AHMET NUR Üyelerin bilgilendirilmesi amacı ile girişim başlatacaklarını söylüyor ve çok önemli bir konuya değiniyor.
“BU VAKIF ANA SENEDİ/SÖZLEŞMESİ ÖYLESİNE HAZIRLANMIŞ Kİ,ADIM ATMAK MÜMKÜN DEĞİL.DEĞİŞTİRMEK MÜMKÜN DEĞİL..” diyor..
“YİNE DE ÜYELERİN MENFAATLERİNİN ZEDELENMEMESİ İÇİN BİRŞEYLER YAPMAK DURUMUNDAYIZ.BUNUN YOLUNU BULUP ANA SÖZLEŞME/SENETTEN SIYRILMAK İÇİN ARAYIŞ HALİNDEYİZ..” bilgilerini veriyor.
EMEKLİ ÜYELER ADRES GÜNCELLEMESİ YAPSINLAR..
KARDEMİR ÇALIŞANLAR VAKFI bunu bekliyor..

EMEKLİLER İÇİN YAPTIRILACAK 426 KONUT İÇİN “YAPILACAK KURA ÇEKİMİ..” VE KURAYI KAYBEDEN 7500 EMEKLİ..
TOKİ Emekliler için Safranbolu’da 426 konut yaptıracak,bunun için EMEKLİLERDEN 500 lira talep parası yatırılmaları istendi.8 BİN CİVARINDA EMEKLİ BU PARAYI YATIRDI..
YAPILACAK KONUT 426,PARA YATIRAN 8 BİN KİŞİ..
Şimdi önümüzde ki günlerde KURA ÇEKİMİ yapılacak ve 426 isim belirlenecek,geriye 7500 civarında KENDİSİNİ MAĞDUR hisseden bir EMEKLİ KİTLESİ kalacak..
HALK BANKASI ÇALIŞANLARINA ALLAH KOLAYLIK VERSİN..
Zira ; KURAYI KAYBEDENLER paralarını geri almak için BANKA ŞUBELERİNE yığılacaklardır ve öyle sanıyoruz ki BÜYÜK BÖLÜM EMEKLİ birden gelip parasını geri alacaktır..
GÜN/GÜN GELSELER İŞ SIKINTI YARATMAZ..
Bu olayın BANKA ŞUBELERİ BÖLÜMÜ..
Kendisini MAĞDUR HİSSEDEN EMEKLİLER ne yapacaklar,ŞANSIMA KÜSÜP yeni yapılacak KONUTLARI BEKLEYEYİM Mİ derler yoksa,BİRÇOK DEDİKODU MU üretirler,o zaman göreceğiz..?
En azında KURA SIRASINDA TORPİL VARDI diyenler çıkar..!!
Burası KARABÜK DEDİKODUSU biter mi..?

FİLYOS LİMANI BEKLENTİSİ VE YENİCE-YORTANPARASI-HASANKADI-KOZCAĞIZ KARAYOLU,KARAYOLLARI AĞI..
FİLYOS LİMANI,bu Yöne noktasında,yalnızca BİR LİMAN YAPIMI olarak görülmemeli,bu YÖRE FİLYOS LİMANI ile anormal güzel gelişmeler yaşayacaktır,buna inanın.
Örneğin KARAYOLLARI ATAK YAPMAK ZORUNDA kalacaktır..
Bu nokta da YENİCE-YORTANPAZARI-HASANKADI-KOZCAĞI Karayolu çok önemli mesela ve AK Parti İl Başkanı Sayır TİMURÇİN SAYLAR bu konu hakkında ciddi bir çalışma içinde görülüyor.
Öncelikle bu yol KARAYOLU AĞI içine aldırıldı.
KOZCAĞIZ-PERŞEMBE-ÇAYCUMA arası gayet düzgün,standardı yüksek,bu nokta da STANDARDI YÜKSELTİLMESİ gereken bölüm YORDANPAZARI KÖPRÜSÜ ile KOZCAĞIZ arasında kalan bölüm..
BÖYLECE FİLYOS LİMANI ile KARABÜK arasında ÜÇ AYRI KARAYOLU bağlantısı olacak ki,LİMANDAN YÜK ALAN TIR ve KAMYONLAR hangi yolu tercih ederlerse noktası çıkacak ortaya.
YORTANPAZARI-KOZCAĞIZ KARAYOLU STANDARDI YÜKSELMELİ.
AK Parti İl Başkanı Sayın SAYLAR konu ile yakından ilgileniyor..

3 NİSAN KARABÜK YATIRIM ŞİRKETİ ORTAKLARINA YAZILAR GÖNDERİLİYOR VE DURUM BU KEZ HAYLİ CİDDİ GİBİ..
3 NİSAN KARABÜK YATIRIM ŞİRKETİ isimli bir Kuruluş var,iyi niyetli insanlar KARABÜK’E YATIRIM YAPMAK üzere bir araya gelerek ŞİRKET KURMUŞLARDI.
İlk zamanlar şirket çok iyi gidiyordu.
SÜT İNEKÇİLİĞİ PROJESİNE GİRDİLER..
Sonra işler karıştı ve alınan SÜT İNEKLERİNDEN dolayı çok ciddi Kredi borçları yaşandı,ZİRAAT BANKASI verdiği kredinin peşine düştü paralarını kurtarmaya çalışıyor.
ORTAKLARA RESMİ YAZILAR YOLLANIYORMUŞ.
Bu nokta da “ZİRAAT BANKASI BU DEFA İŞİ ÇOK SIKI TUTUYOR VE ORTAKLARI ÖDEMEYE ZORLAMAK ÜZERE HER TÜRLÜ ZORLAYICI TEDBİR ALINABİLİR..” gibi görüşler dile getiriliyor.
“TOPLAM KREDİ BORCU İÇİN 800 BİN LİRA CİVARI..” deniliyor..
3 NİSAN KARABÜK ŞİRKETİ ortakları “ELİMİZDE Kİ TESİS BU PARANIN BİR KAÇ KATI EDER,ANCAK,GENEL KURULDAN SATIŞ İÇİN YETKİ ALINMASI GEREK.BAZI ORTAKLAR SATIŞ YETKİSİ VERMİYORLAR..” gibi bilgiler veriyorlar.
Şirket Genel Kurul gündemine SATIŞ OLAYI geldiğinde, “BAZI ORTAKLAR,KESİNLİKLE SATIŞA YANAŞMIYORLAR.ÖYLE OLUNCA DA ORTAKLARIN BİR BÖLÜMÜ SIKINTIYA GİRİYOR..” ifadelerini kullanıyorlar.
Ayrıca,alınan SÜT İNEKLERİNİN Hastalık ve diğer nedenlerle ölmesinden dolayı ZİRAAT BANKASI faiz durumunu da değiştirmiş,faiz miktarı değişmiş sanıyoruz.
FAİZLER YÜKSELMİŞ HERHALDE..
3 NİSAN KARABÜK YATIRIM Şirketi Ortaklarına yazılar gönderiliyor..

“KONUT SATIŞLARI DİBE VURDU.. BİLGİSİNİ VEREN BİR MÜTEAHHİT KARDEŞİMİZ “55 BİN LİRAYA 1+1 SATILDI..” DEDİ..
Geçtiğimiz cumartesi günü,çok sevdiğimiz bir kardeşimizin işyerinde sohbet ediyorduk,İNŞAAT YAPIP/SATAN bir kardeşimizde vardı ve çok enteresan bir söz etti.
Hafta da enaz 2 daire satarken,ayda 2 daire bile satamadığından yakındı ve “ALLAHTAN BANKA İLE HİÇBİR İŞİM YOK.O NEDENLE RAHATIM..” dedi.
Karabük Siyasetinde önemli bir yeri olan,bir başka kardeşimiz de “İSTANBUL’DA KONUT SATIŞLARININ ÇOK YÜKSEK YÜZDELER DE ÇIKMASI,DAHA ÖNCE SATILMIŞ OLAN KONUTLARI TAPULARI YENİ VERİLDİĞİNDEN KAYNAKLANIYOR..” gibi bilgiler verdi.
Karabük’te Konut Yapım işinde hayli önde gelen isim/firma olarak bilinen kardeşimiz “ÖYLE GÜN OLDU Kİ,3 DAİRE SATTIM VE ÇOK HIZLI BİR SATIŞ ORTAMI VARDI..” sözlerini tekrarladı.
Sonra da “ÖRNEĞİN GEÇTİĞİMİZ GÜN 55 BİN LİRAYA 1+1 DAİRELER SATILDI.BİZİM PİYASADA BU DUYULDU VE SANKİ 1+1 DAİRE FİYATLARI O ZEMİNE OTURDU GİBİ ALGILANIYOR.OYSA Kİ MALİYETİ BİLE O RAKAMDAN FAZLA..” dedi.
“NİYE O FİYATTAN SATILDI O ZAMAN..” diye sorduk.
“O KARDEŞİMİZİN,O AN İÇİN ÇOK YÜKLÜ BİR ÖDEMESİ VARMIŞTIR.KREDİBİLİTESİNİ BOZMAKTANSA,BU FİYATTAN SATARAK,İSMİNİ KURTARMIŞ OLABİLİR..” şeklinde tahmin yürüttü.
KONUT ve ARSA SATIŞLARININ DİBE VURDUĞUNU SÖYLEDİ.
Daha önce metrekare birim fiyatı 1500 lira civarında olan BİRÇOK YERDE Kİ ARSALARIN şimdilerde YÜZÜNE BAKAN OLMADIĞNI iddia etti o kardeşimiz.
Ne diyelim ;ALLAH HERKESE KOLAYLIKLAR VERSİN..

FEVZİ FIRAT CADDESİ ÜZERİNDE Kİ ESNAFLAR “CHP İL BAŞKANI KEŞKE İL BİNASININ ÖNÜNE DEĞİNSEYDİ..” DİYOR..
Dün YAYALAŞTIRILMIŞ yoldan,FEVZİ FIRAT Caddesi’ne geçtik,biraz yürüdük,birkaç ESNAF kardeşimiz toplanmışlar sohbet ediyorlar bizde selam verip geçelim istedik.
İçlerinden birisi “CHP İL BİNASINI GÖSTEREREK..” çok enteresan bir şey söyledi “ABİ İL BAŞKANI KEŞKE LOKALİN ÖNÜNDE Kİ YAYA KALDIRIMINI SÖYLESEYDİ..” dedi.
“YAYA KALDIRIMININ,İSTASYONA KADAR OLAN BERBAT DURUMUNU SÖYLESEYDİ.GEÇEN AKŞAM BASIN TOPLANTISI YAPTI,KEŞKE BU KONUYU DA SÖYLESEYDİ..” dedi.
Diğer esnaf kardeşlerde o fikre katıldılar..
Ve,”ABİ EMİN OLUN BU CADDEYİ BELEDİYE UNUTTU.EN KÜÇÜK BİR HİZMET GELMİYOR/GETİRİLMİYOR.ALLAHAŞKINA ŞU TRETUARLARIN DURUMU NEDİR..?” diye bize sordular.
Kendilerine “BİZİM BİLDİĞİMİZ,BU CADDE ÜZERİNDE,BELEDİYE ESASLI BİR ÇALIŞMA YAPACAK,ANCAK,HENÜZ CADDE ESNAFI KENDİ İÇİNDE BİRLİĞİNİ SAĞLAYAMADI..” falan dedik.
“ABİ BIRAK ALLAHAŞKINA BİRLİĞİ/DİRLİĞİ.BİZ UNUTULDUK.ŞU TUĞLALARIN HALİNE BAK ALTINDAN SU/ÇAMUR FIŞKIRTIYOR..” diyerek sitem ettiler.
Bilmiyoruz esnafın sorununu dinleyen olur mu..?

SAYIN FADIL DEMİREL’İN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÖNEMİNDE KARDEMİR-BELEDİYE İLİŞKİLERİ VE ŞİMDİNİN HUZURU..
Sayın FADIL DEMİREL’İN Genel Müdürlüğü döneminde,KARDEŞİR ile KARABÜK BELEDİYESİ arasında çok önemli çekişmeler yaşanıyordu,Sayın DEMİREL Genel Müdürlükten ayrıldı ilişkiler düzeldi..
Sayın FADIL DEMİREL döneminde KARDEMİR’İN düzenlediği OTOPARK GİRİŞLERİNE HENDEKLER kazılıyordu,her türlü sorun yaşatılıyordu..
ŞİMDİ UYUMLU BİR İLİŞKİ VAR..
Bunun temelinde yalnızca Sayın FADIL DEMİREL ve YEREL SEÇİMLER sonrasında YÖNETİM KURULU kararı ile görev yerleri değiştirilen ÜÇ MÜDÜR olayı yatmıyordur herhalde..
Bu konuda etkenlerden birisidir kuşkusuz,ama başka gerekçeleri de vardır mutlaka,her ne gerekçe olursa olsun,KARDEMİR ile KARABÜK BELEDİYESİ arasında ilişkiler yumuşaması elbet Karabük açısından önemli bir güzellik,önemli bir gelişmedir.
Bu arada MİLYONLARCA LİRA TUTARINDA Kİ EMLAK VERGİSİ olayından da bir sesçıkmıyor,herhalde YARGI BU KONUDA BİR KARAR VEREMEDİ..
Her ne hal ise artık..
BELEDİYE-KARDEMİR ilişkileri yeter ki sağlıklı olsun..
Yeter ki gerginlik olmasın,ılıman hava sürsün..
Bu KARABÜK’ÜN kazancınadır..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (6)
 • RUH Yİ

  2003 sözleşmesinde ne madde vardıda bu Kardemr çalışanlar vakfının elini kolunu bağladılar, bu sözleşmeyi hangi sendika imzaladı, bu madde ne idi, bunu imzalayanlar kimlerdi ve ne kazandılar, bu madeylemi bu f.b. rika 3 aileye geçti, Döneminin en büyük boru fabrikalarından biri olan D.Ç. boru f.b. hurda fiyatınamı gitti, kimler sattı, kimler aldı, eski hadde ne oldu, Boru f.b teknolejiye uygun geliştirilse idi ray f.b. sı gibi para kazandırmazmıydı, Vakıftaki hisse senetleri bu aralar yine birilerinin iştahını kabartıyor olabilirmi, ard niyetliler için ne yapılabilinir, Peygamberimiz tedbirli olmak gibi akıllık yoktur demiş, Allah acımasız gözü dünya malından başkasını görmeyen, vicdanı kararmışların şerrinden hepimizi korusun. amin.

 • değer78

  Belediyeyle Kardemir uyumlu bu uyum acaba devletle Hükümet le varmı varsa bu krizde ray ihaleleri neden yurt dışına gidiyor.hükümetten randevu alınabiliyormu trilyonluk çevre cezası belediyeye ödendimi.

 • 78, OCAK 307

  Sn Ahmt nur sen o koltuğa oturalı aynı şeyleri söylüyorsun, hiç bir şey yaptığında yok, kaç yıldır aldığının hakkını bir sorgula ne yaptın, herşey kötüye gidiyor hala boş konuşuyorsun, ne yapılacaksa birşeyler yap öyle konuş, kaç insanın hakkının sorumlusu olduğunu hakkını verip veremediğini akşam başını yastığa koyunca bir düşün, kul hakkı şu an sana emanet ve yarın bir bir sorulur, yapılması gerekeni yap vebal altında kalma, Erdemir vakfını bir incele adamlar ne kadar toplu para alıyor ve ne kadar emekli aylığı bağlanıyor, bu işçinin fedakarlığı ile bu kırizlerden kurtulan bu fabrika ve sözde sahibi bu işçiye verdiği sözü niye tutmuyor, niye Kardmr çlşnlar vakfı Erdemir vakfının yarısı olamıyorsa dörtte biridemi olamaz? bizim kusureumuza bunları Karabük halkı çoktan sorgulaması lazımdı ama ne yazıkki bunu sorgulayacak karabükün ne sendksı var nede bir büyüğü hepsine birşeyler içirilmiş uyuyor, ve çatır çatır eze eze yiyiyorlar, KIRAL olmanın en kolay şehriyiz,. Maşallah.

 • Akp 78

  Amca M.Ali bişeylerinen uğraşıyorda boş uğraşıyor, onun aklının ermediği işler bunlar diyormuş, gerçekten böylemiki yoksa buna ne içirdilerki, Koskoca M.Ali Şahin’i böyle hafifsemesi hem devleti hem karabük halkını hafifsemesi demek, bu kadar güçlümü bunlar,?

 • Karabük

  Belediye ve Kardemir arasındaki ilişkinin uyumlu olması tabii ki Karabük menfaatinedir. Ama sanılmasın ki bu uyum şimdiki Genel Müdürün çok uyumlu bir genel müdür olmasından kaynaklanmaktadır. Genel Müdür sadece yönetime uyum sağlamaktadır. Hangi Genel Müdürün politikası doğru er geç göreceğiz.

 • REMİNGTON

  SAYIN GÖLBEK ÇALIŞANLAR VAKFI İLE İLGİLİ YAZMIŞ OLDUGUNUZ YAZILAR İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ .YALNIZ OLAY SADECE ANA TÜZÜK OLAYI DEGİL GEÇEN HAFTA GENEL BAŞKANLA YÖNETİM ARASINDA BİR TOPLANTI YAPILDIGI VE YÖNETİMİN VAKIFDAKİ SENETLERE TALİP OLDUGU BİLGİSİ HIZLA TESİSDE DUYULDU ÇALIŞANLARIN TAMAMINI İLGİLENDİREN BİR DURUM OLMADIGI VAKIF FAZLA ÇALKANTI YARATMADI SENDİKA KAYNAKLARIDA BÖYLE BİR TOPLANTIDAN HABERLERİNİN OLMADIGINI BİLDİRİYOR ZATEN HİÇ BİR ŞEYDEN DE HABERLERİDE YOK BU SANAL SENDİKACILARIN NEYSE BU AYRI BİR KONU. İŞVERENİN BU KADAR DİP BİR FİYATTA A GRUBU SENETLERİ YAKALAMASI İŞTAHINI KABARTMIŞDIR MUTLAKA KÜÇÜMSENMEYECEK DERECEDE SENET VAR VAKFIN ELİNDE 8 MİLYON LOTUN ÜSTÜNDE ŞAHSİ SENETLERLE ÜYELERİN ELİNDE BULUNAN SENETLERLE YAKLAŞIK 15 MİLYON LOT SENETTEN BAHSEDİYORUZ Kİ BU KADAR SENEDİ BORSA İŞLEMLERİNDEN ALMAK EPEY BİR MİKTARA MAL OLUR Kİ İŞVEREN BU RİKSE GİRMEZ ALACAKSA ŞAYET VAKIF DAHA ZAYIF ALKA GİBİ GÖRÜNÜYOR ZATEN ESKİ GENEL BAŞKANLA VAKFIN ELİNİ KOLUNUDA BAGLAYAN BUNLARDI 2003 YILINDAKİ İMZALADIGI TOPLU SÖZLEŞMEDE VAKIF ADETA FELÇ EDİLMİŞDİR. SAYIN GÖLBEK SİZİN KONUŞDUGUNUZ VAKIF YÖNETİCİSİ BİLMİYORUM BU DURMLARDAN HABERİ VARMI KURTULMAMIZ GEREKİYOR DEDİGİNE GÖRE TÜZÜKDEN- HERHALDE HABERİ VAR BU KONUDAN AMA BAHSEDEMEZ VAKFIN TAHLİHSİZLİGİDE KONUŞDUGUNUZ O SAHSİYETTİ BİRAZDA.EMEKLİ ÜYELERE ULAŞAMIYORMUŞ ÜYESİNE ULAŞAMAYAN YÖNETİCİ NE İŞ YAPAR ALLAH AŞKINA AMERİKAYA GİTTİLER YA EMEKLİLİKLERİNİ GEÇİRMEYE ULAŞAMAZ ULAŞMAK İSTEMEZLER ÇÜNKÜ 2004 2005 YILLARINDA VAKIFDAN İSTİFA ETTİRMEK İÇİN ARTIK BU VAKIFDAN BİR ŞEY OLMAZ DİYE ALGI YARATAN ZİHNİYET YILLARCA SEMBOLİK 1 TL AİDATLA VAKFI ADETA FELÇLİ DURUMDA BIRAKDI ÜYE BELLİ BİR SÜRE AİDAT ÖDEMEZSE ÜYELİKDEN DÜŞÜYOR SAHSİ HESABINI ALABİLİYOR SADECE VAKFA AİT SENETDEN HAK TALEP EDEMİYOR OLAY BU KADAR NET ASIL BEKLENTİ ÜYELERİN VAKFIN ELİNDE BULUNAN SENETTEN PAYINI ALABİLMEK AMA BU FİYATLARDAN DEGİL TABİKİ BU SENETLER ÇOK YÜKSEK MİKTARLARDAYKEN NİYE KURTULMAK İSTEMEDİNİZ DE 1.38 TL GELİNCE Mİ KURTULMAK AKLINIZA GELDİ GENEL BAŞKAN BU TUZAGA DÜŞMEYECEK KADAR DENEYİMLİ BİR SENDİKACI 18-19 YILDAN BU YANA BEKLİYORUZ GELİNEN DURUMA BAK Kİ KURTULMAK GEREKİYORMUŞ BİRDE ÜYELERİN MENFATİ İÇİN DOGRU KİMİN MENFATİ İÇİN KURTULACAZ SAYGILARIMLA…


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  19 +24 45
 2. Fenerbahçe

  19 +24 41
 3. Beşiktaş

  19 +16 38
 4. Başakşehir

  19 +10 37
 5. Trabzonspor

  19 +5 35
 6. Genişlet
 7. Adana Demir

  19 +17 34
 8. Konyaspor

  19 +5 27
 9. Kayserispor

  19 +1 26
 10. Alanyaspor

  20 -4 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. MKE Ankaragücü

  19 -5 22
 13. Giresunspor

  19 -10 21
 14. Gaziantep FK

  19 -3 19
 15. Kasımpaşa

  19 -13 19
 16. Antalyaspor

  18 -8 18
 17. Sivasspor

  19 -8 18
 18. Hatayspor

  18 -18 17
 19. İstanbulspor

  19 -22 15
 20. Ümraniyespor

  19 -12 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.