Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Her Telden (14.Ocak.2016)

Yayın: 14.01.2016 08:29
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.SAYIN REFİK POLAT ; “ÖĞRENCİ SAYIMIZ 50 BİN BANDINDA OLACAK..”
Geçtiğimiz gün KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT’I makamında ziyaret ederek,uzunca bir süre sohbet ettik ve gelişmeler hakkında bilgiler aldı.
Rektör Sayın POLAT,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN öğrenci sayıları hakkında bilgiler verirken “EVET BAZI BÖLÜMLERİN ÖĞRENCİ SAYISINI DÜŞÜRECEĞİZ.ANCAK YENİ BÖLÜMLER AÇARAK.ÖĞRENCİ SAYIMIZI 50 BİN BANDINDA TUTACAĞIZ..” diyor .
BUNU YAPMAK ZORUNDA OLDUKLARINI SÖYLEYEREK,bir Öğretim Üyesinin 100 kişilik sınıfta ders vermesinin, mümkün olmayacak kadar, zorluğuna dikkat çekiyor.
“BU BÖLÜMLERDE KONTENJANLAR AZALACAKTIR..” diyor.
“AZALAN BU KONTENJANLARI,YENİ BÖLÜMLER AÇARAK VE O BÖLÜMLERE ÖĞRENCİ ALARAK TELAFİ EDECEĞİZ..” gibi bilgiler veriyor Rektör Sayın REFİK POLAT..
Kendisine Karabük Kentinin KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NE olan hassasiyetini anlatmaya gayret ettik ve Sayın POLAT “ELBET BÖYLE BİR HASSASİYET VAR VE BUNUN FARKINDAYIZ..” dedi.
“O NEDENLE,ÖĞRENCİ SAYISININ AZALTILMASI GÜNDEMİMİZDE HİÇ OLMADI..” şeklinde yaklaşımlar getirdi,ancak,”SAYI 50 BİN BANDINDA TUTULACAK.BU NOKTAYA ÖZEL BİR ÖZEN GÖSTERİYORUZ..” şeklinde bilgiler verdi.
REKTÖR HOCA,KARABÜKLÜLERİN DESTEĞİNİ İSTİYOR..
Bizim bu konuda ki hassasiyetimizi anlattık..
“HER KESİMDEN DESTEK İSTİYORUZ..” diyor Sayın POLAT..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.SAYIN REFİK POLAT ; “VATAN HASTANESİ BİZİ VERİLİRSE MÜKEMMEL..”
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof.Dr.Sayın REFİK POLAT ile sohbet ederken,Sayın POLAT sözü,Mülkiyeti KARDEMİR’E ait olan ve halen YED-İ EMİN DEPOSU gibi kullanılan VATAN Hastanesi’ne getirdi sözü.
“BİRAZ ÖNCE KARDEMİR’İN EN YETKİLİ İSİMLERİ İLE GÖRÜŞTÜM.KENDİLERİNE BU KONUYU AÇTIM VE OLUMLU BİR İZLENİM ALDIM..” şeklinde algılanabilecek görüşler dile getirdi.
Sonra da ; “DÜŞÜNÜN,ŞİRİNEVLER HASTANEMİZİN 400 CİVARINDA YATAĞI VAR.VATAN HASTANESİ TIP FAKÜLTESİ KULLANIMINA VERİLİRSE,ŞİRİNEVLER HASTANESİ’NE 100 YATAK İLAVE EDİLMİŞ,HASTANE YÜZDE 25 BÜYÜMÜŞ OLUR..” dedi.
“BU DURUM KARABÜK İÇİN BÜYÜK VELİNİMET OLUR..”
Sayın REFİK POLAT bunları anlatırken,o sakin yapısından sıyrılıyor,heyecanlı,istekli bir havaya bürünüyor adeta,KARDEMİR yetkili isimleri ile görüştüğünden söz ederek “BUGÜN YAPTIĞIM GÖRÜŞMELERDEN OLUMLU İZLENİMLER ALDIM..” diyor.
İnşallah,halen kapalı olan ve içinde ki cihaz,eşya her ne kadar maddi değeri olaş unsur varsa,üzerinde icra olan,bu hali ile YEDDİ EMİN DEPOSU gibi bir görünüm arz eden VATAN Hastanesi KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ kullanımına verilir.
Doğrusu,içimizden bir adım daha ötesi geçiyor veee.
“VATAN HASTANESİNDE ÇALIŞIRKEN,ADETA,SOKAĞA BIRAKILAN 200 CİVARINDA Kİ,ESKİ ÇALIŞANLARDAN İSTEYEN HERKES ORADA İŞBAŞI YAPTIRILIR..” diyoruz.
Çok insan mağdur oldu VATAN Hastanesi’nde..

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İLE ÇOK YAKIN BAĞI OLAN,ÇOK SEVDİĞİMİZ BİR KARDEŞİMİZ “5 BİN YATAK KAPASİTESİ..”
Dün,3500 YATAK KAPASİTELİ YENİ YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİ YURTLARI yakında devreye girecek şeklinde bir yazımız olmuştu,bir değerlendirmemiz olmuştu.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ile çok yakın bağı olan,çok sevdiğimiz,çok önemsediğimiz bir kardeşimiz “YOK ABİ 3500 YATAK DEĞİL ,YENİ DEVREYE GİRECEK 5 BİN YATAK KAPASİTESİ VAR..” dedi..
Daha sonra da “HATTA,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS ALANI İÇİNDE YAPIMI SÜREN 4 KULE ÖĞRENCİ YURDU DEVREYE GİRİNCE,YAKLAŞIK 6000-7000 BİN YENİ YATAK KAPASİTESİ OLACAK..” bilgilerini verdi.
Sonra bunun getireceği/tetikleyeceği etkilerden söz etti..
“SİZİN GAZETEDE OKUDUM.55 BİN LİRAYA 1+1 DAİRELER SATILMIŞ.İŞTE BU 6-7 BİN YATAK KAPASİTESİ DEVREYE GİRİNCE 1+1 DAİRE FİYATLARININ SINIRI BU OLUR.AYRICA NORMAL DAİRE FİYATLARI AYNEN DİBE VURUR..” ifadelerini kullandı..
“YİNE YAZDIĞINIZ GİBİ,KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN YÜZDE 30-35 CİVARI KREDİ YURTLAR KURUMU ,YANİ,DEVLETİN AVANTAJINDAN YARARLANIR.BU ÜLKE ORTALAMASININ ÇOK ÜZERİNDEDİR..” görüşlerini dile getirdi..
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ ŞANSLI/AVANTAJLI..
KYK YURTLARINDAN YÜKSEK SAYIDA ÖĞRENCİ YARARLANIYOR.
Bu sayı daha da artacak..

AK PARTİ İL BAŞKANI SAYIN TİMURÇİN SAYLAR “İSMETPAŞA İHTİSAS OSB İÇİN SON EVRAKI ÖNCE Kİ GÜN VERDİK..”
FİLYOS LİMANI,artık YÜZYILIN HAYALİ olmaktan çıkıyor,Yasal sıkıntılar aşıldı ve ALT YAPI YAPIMI için gerekli YER GÖSTERME işi bitirilecek,YÜKLENİCİ FİRMALARA yer teslimi yapılacak.
FİLYOS LİMANI,BU YÖRELERİ ÇOK ETKİLEYECEKTİR.
Dün AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR’I aradık ve FİLYOS LİMANI ile bire/bir bağlantılı olan İSMETPAŞA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ Bölgesi’nin son durumunu sorduk.
“GEÇTİĞİMİZ GÜN,SON OLARAK TARIM NOKTASINDA Kİ UYGUNLUK BELGESİNİ DE ALDIK.HİÇBİR EVRAK EKSİĞİ KALMADI.BAKANLIĞA TESLİM ETTİK.ARTIK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURULMASI İÇİN HİÇBİR EVRAK EKSİĞİ KALMADI..” dedi.
Şimdi OSB’LER Genel Müdürlüğü elemanları bekleniyormuş.
“BAŞKAN,O İŞLEMLER DEVAM EDERKEN,BÜYÜK FİRMALARLA TEMAS VAR MI..?” diye sorduk “ÇOK GÜÇLÜ BİR/İKİ OTOMOTİV FİRMASI İLE TEMASLAR SÜRÜYOR.SON TEMAS OLARAK Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İ DEVREYE SOKACAĞIZ..” bilgilerini verdi.
“FİLYOS LİMANI,BU YÖRELERİ MÜTHİŞ HAREKETLENDİRECEKTİR..” diyor Sayın TİMURÇİN SAYLAR ve görüştükleri birkaç otomotiv firmasının ismini pek vermek istemiyor gibi geldi bize.
Son görüşmelerde Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’İ devreye sokacaklar.
Kendisinin ağırlığını koymasını isteyecekler gibi geldi bize.

KARABÜK BELEDİYESİ “KISA SÜRE İÇİNDE,MENDERES CADDESİ ÜZERİNDE YAPILAN YENİ BİNAYA TAŞINIYOR…”
Karabük Belediyesi MENDERES CADDESİ üzerinde yeni yapılan BİNAYA TAŞINIYOR ve Belediyenin BÜTÜN BİRİMLERİ bu Bina içinde hizmet verecek.
YENİ BİNANIN ALT KATLARI ÖZEL İŞYERLERİ OLACAK..
Bazı birimleri de BİNAYI YAPAN YÜKLENİCİ FİRMAYA bırakıldı ve böylece KARABÜK BELEDİYESİ,birimleri ile birçok İŞYERİ aynı bina çatısı altında olacak.
Zaten bugün ki BİNADA DA özel işyerleri var biliyorsunuz.
Ancak YENİ BİNANIN bir sıkıntısı YAYALAŞTIRILMIŞ YOL İLE BAĞLANTISI ve bu noktada kısa mesafeli bir yürüme gerektiriyor,bu anlamda YAYALAŞTIRILMIŞ YOL üzerinde ki işyerlerinden birisi ile PORTİK GEÇİŞLİ bir bağlantı sağlanabilir mi..?
SAĞLANABİLİRSE ELBET ÇOK GÜZEL OLUR..
Olayın bu noktasında YEŞİL MAHALLE sınırları içinde ki,Mülkiyeti KARABÜK BELEDİYESİ’NİN olan O ÖDÜLLÜ BİNA bilindiği gibi KARABÜK VALİLİĞİNE verilecek.
Galiba,YAPILACAK MASRAFLAR BELEDİYE KASASINDAN çıkacak..!!

150-200 YATAKLI BİR “KARABÜK DEVLET HASTANESİ BÜTÜN SIKINTILARI ÇÖZER..” ŞİRİNEVLER RAHATLAR MI..?
Bir doktor dostumuz/kardeşimizle sohbet ettik,Karabük’ün SAĞLIK SORUNLARI noktasına değindi ve “150-200 YATAKLI BİR DEVLET HASTANESİ BÜTÜN SORUNU ÇÖZER..” dedi.
“AFİLASYON SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR.EN AZINDAN KARABÜK’TE ÇÖKMÜŞTÜR..” dedi ve “DEVLET HASTANESİ’NİN İŞİNİ DE ÜNİVERSİTE EĞİTİM/ARAŞTIRMA HASTANESİNE YAPTIRMAYA KALKARSANIZ BU SIKINTI ÇIKAR..” görüşünü dile getirdi.
“KARABÜK’E BİR DEVLET HASTANESİ ŞART..” dedi.
Biz o doktor kardeşimizle sohbet ederken,daha önceleri AK Parti içinde aktif Siyaset yapmış bir kardeşimiz geldi yanımıza ve sohbete katıldı bu nokta da “ŞİRİNEVLER HASTANESİ’NE EK BİNA YAPILACAKMIŞ,İKTİDAR MENSUPLARI BÖYLE SÖYLÜYORLAR..” dedi.
“EĞER BEN AKTİF SİYASETİN İÇİNDE OLSAM.BU 150-200 ARTIK HER NE KADARSA,O EK BİNANIN DEVLET HASTANESİ OLARAK REVİZE EDİLMESİ İÇİN BAKANLIĞA BASKI YAPARIM..” şeklinde de görüş belirtti.
“HAZIR EK BİNA İÇİN PROJE VAR,PARA VAR.BUNU DEVLET HASTANESİ OLARAK REVİZE EDİP KULLANMAK EN İYİSİ..” gibi görüşler dile getirdi.
“O ZAMAN ŞİRİNEVLER EĞİTİM/ARAŞTIRMA KENDİ İŞLEVİNE DÖNER VE ÇOK ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATABİLİR..” görüşünde ısrar etti.
AK Parti içinde Siyaset yapmış olan O KARDEŞİMİZİN GÖRÜŞÜNE,o doktor kardeşimizde hak verdi ve “KARABÜK’E BİR DEVLET HASTANESİ YAPILMAZSA,ŞİRİNEVLER’İ BİN YATAĞA DA ÇIKARTSANIZ SORUNLAR BİTMEZ..” gibi görüşler dile getirdi.
ŞİRİNEVLER HASTANESİ şu an dertler yumağı gibi..
Giden,hizmet almak isteyen herkes dert yanıyor,herkesin yakınması var.
YAZDIĞIMIZ BU GÖRÜŞLER ÇÖZÜM OLABİLİR Mİ..?

CHP İL BAŞKANI SAYIN ERDOĞAN DİNÇEL “BİZ NE KAMU KESİMİNDEN,NE KARDEMİR’DEN İHALE ALMADIK…!”
Dün Parti Lokalinde bir Basın Toplantısı düzenleyen CHP Karabük İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’YE çok ağır eleştiriler getirerek “BİZ NE KAMU’DAN,NE KARDEMİR’DEN İHALE ALMADIK.KİMSEDEN KORKUMUZ OLMAZ..” dedi.
CHP Karabük İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN kendilerine hitaben “CAMİDEN ZARAR GELMEZ..” şeklinde ki alaycı üslubunu “TÜM CHP’LİLERİN DİNİ İNANÇLARI İLE ALAY ETMEK OLARAK..” değerlendirdi.
BU ÜSLUP NEDENİ İLE TÜM CHP’LİLERDEN ÖZÜR DİLEMESİ GEREKİR diyen CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL “HİÇ KİMSENİN DİNİ İNANÇLARINI SORĞULAMAK,DİNİ DUYGULARLA ALAY ETMEK HADDİNİZE DEĞİLDİR..” dedi.
Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’Yİ en kısa zamanda Tüm CHP Üyelerinden ve İl Başkanı’ndan özür dilemeye davet eden Sayın DİNÇEL ,Karabük’ün Yerel Yönetim bağlamında iyi yönetilmediği iddiaları da dile getirildi.
CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL kendisinin Siyasi İktidardan korktuğu yolunda ki iddiaya karşılık ise “BEN NE KAMU’DAN NE KARDEMİR’DEN İHALE ALMADIM.O NEDENLE KİMSEDEN KORKMAM.GÖRECEKSİNİZ DAHA NELERİ ORTAYA ÇIKARTACAĞIZ.. gibi ifadelerde kullandı..
CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN DİNÇEL,bu arada “SİYASİ İKTİDARDAN KORKUYOR..” şeklinde ki bir algı yaratılmak istenmesine şiddetle karşı çıkarken “BİR BAKSIN BAKALIM MHP İL BAŞKANI EN SON NE ZAMAN SİYASİ İKTİDARI ELEŞTİREN AÇIKLAMA YAPMIŞ.” dedi
“BELEDİYE BAŞKANI İNANÇLARI ÖLÇEMEZ.BELEDİYE BAŞKANI ÇETELE TUTAMAZ..” diyen CHP İl Başkanı Sayın ERDOĞAN,Belediye Başkanı’nın tretuarlara bakması gerektiğini de ilave etti.
CHP İl Başkanı her konuya ilgi gösterdiklerini,konuşacaklarını söyledi.
HER KONUYU KARABÜK SAKİNLERİ İLE PAYLAŞACAĞIZ dedi.

BİR ZAMANLAR “ULUSAL GENİŞLİKTE YAYIN YAPAN GAZETELER İLE YEREL GAZETELERE VERİLEN İLANLAR..!!”
Geçmiş yıllarda ve aylarda KARDEMİR ALEYHİNE bazı iddialar ile TAM SAYFA BASIN İLANLARI verilirdi ve KARDEMİR bu ilarlar ila Kamuoyu’na,adeta,şikayet edilirdi.
Bir Sanayi Grubu KARDEMİR aleyhine Mahkemeler açmıştı.
Daha sonra BU MAHKEMELER KARDEMİR lehine sonuçlandı..
Şimdi KARDEMİR KARŞI ATAĞA GEÇMİŞ sanırız.
Dün Karabük Adliyesinde bir/iki küçük işimiz vardı ve bunları anlattılar KARDEMİR O GAZETE İLANLARINDA öne sürülen konuları çok enteresan iddialarla KARŞI DAVAYA taşımış/taşıyormuş.
İSNAT OLAN SUÇ/SUÇLAR HAYLİ AĞIR..
Haksız rekabet.
Yargı görevini yapanı,bilirkişiyi veya tanığı etkilemeye teşebbüs,Adil Yargılamayı etkilemeye teşebbüs gibi suçlardan KARDEMİR aleyhine verilen O İLANLARI VERENLERDEN davacı olunuyormuş.
KARDEMİR,ALEYHİNE AÇILAN DAVALARI KAZANDI..
O DAVALAR sanki kazanılmış gibi,o Davaların açılmasına temel teşkil eden SUÇ İSNATLARI üzerinden verilen TAM SAYFA İLANLAR şimdi tersine döndü ve KARDEMİR BUNLARI SUÇ GÖRÜP DAVA AÇTI veya AÇMAYA HAZIRLANIYOR..
İlgi ile izleyeceğiz gelişmeleri..

4 kişi görüş bildirdi

 1. Karabük

  Tencere dibin kara seninki benden kara. Yazık memleketimin adliyeleri savcıları hakimleri nelerle meşgul oluyor. Birbirine savaş açıp faydasız işlerle uğraşacaklarına milyonları hukukçulara vereceklerine birlik olup sanayici sanayiciliğine baksa şimdi ne olacak bu sektörün hali diye düşünmezlerdi. El birliğiyle çökerttiler Türk çelik sektörünü . 2016 dan kim sağ çıkacak kimler dökülecek bakalım. Hala davaydı ilandı kavgaydı dövüştü bunlarla uğraşıyorlar. Yazık.

 2. Safranbolu 78.5

  Oflu78 rumuzuyla yazan arkadaşımız Kardemir hisse senetlerinden çok zarar ettini yazıyor.Haklı bende Kardemir hisse senedi kazığını yidim.Safranbolulu olarak memleketimizin şirketi dedik hisse senedi aldık,almaz olaydım.Bu hisse senetleri benim aldığım fiyata 2-3 senedene zor gelir.oda gelirse tabi.Aldıgım haberler bana pek hayırlı gelmiyor.Hisse senetleri çıkışa geçermi geçse bile kaç yıl sonra benim aldıgım fiyata çıkar.Çıkması ihtimalide zayıf galiba.

 3. VATAN HASTANESİ

  AHMET BEY VATAN HASTANESİ ESKİ ÇALIŞANI OLARAK SİZE TEŞÜKKÜR EDİYORUM.BİZİ ÇOK MAĞDUR ETTİLER.DEDİGİNİZ GİBİ İNŞALLAH VATAN HASTANESİNİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ VERİRLER.BİZİM GİBİ MAĞDUR OLANLARDANDA İSTEYENLERİ ORADA ÇALIŞTIRIRLAR BÖYLECE MAĞDURİYETİZ GİDERİLİR.

 4. KARAALİ

  Karabük e Devlet Hastanesi yapıldığı anda eminim araştırma hastanesinde bir tane sağlık bakanlığına bağlı uzman doktor kalmaz devlet hastanesine geçer,aynı şey bir çok sağlık çalışanı ve genel idare çalışanı için de geçerlidir.O zaman da Karabük de prof,Doçent kalmaz hepsi gider buraya doçentlik ve profluk almak için geliyorlar. aynı zamanda ek ödemeden diğer sağlık çalışanların emeğini de sömüürüyorlar

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Dinçer Lojistik Demoday 2023 başlıyor

Yayın: 07.12.2023 00:24
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Dinçer Lojistik tarafından sektörde faaliyet gösteren girişimleri desteklemek amacıyla iki yıldır düzenlenen Dinçer Lojistik Demoday'in üçüncü dönemi başlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, başvuruların 10 Aralık'a kadar süreceği Dinçer Lojistik Demoday; lojistik-tedarik zinciri ve perakende süreçleri temelinde yapay zeka, robotik, mobilite, iş zekası ve blockchain teknolojileri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren startup'lar için önemli bir fırsat sunacak.

Birincinin 150 bin TL, ikincinin 100 bin TL ve üçüncünün 75 bin TL ödül kazanacağı etkinlik, bu sene ilk defa Ataşehir DasDas sahnede yüz yüze düzenlenecek.

20 Aralık'ta düzenlenecek etkinlikte yarışacak projeleri Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, Dinçer Lojistik CTO'su Murat Şencan, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Hakan Kırımlı, Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Türkay, Strateji ve İş Geliştirme Danışmanı Arda Berkay Çağın, Webrazzi Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Arda Kutsal, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, P&G Satın Alma Direktörü Filiz Mahir ve Fazla Üst Yöneticisi (CEO) Olcay Silahlı değerlendirecek.

Etkinlikte para ödülünün yanı sıra sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları ve yatırım fırsatı gibi imkanlar sunulacak.

– “Etkinliğe ilgi her geçen yıl artıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dinçer Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinçer, geçen yıl 100'ü aşkın girişimin başvurduğu, 12 startup'ın ise finalde yarıştığı Demoday’e gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını bildirdi.

İki yıldır düzenledikleri etkinliğin bu sene üçüncü dönemini başlattıklarını kaydeden Dinçer, şu açıklamalarda bulundu:

“Geride bıraktığımız yıllara bakarsak giderek artan bir ilgiden söz edebiliriz. Biz bu etkinlikle, sektörde yenilik yaratan, bir soruna çözüm üreten ya da parlak fikre sahip girişimlere kendilerini gösterme şansı sunuyoruz. Daha önce etkinliğimize katılan tüm startup'larla ilişkimizi sürdürüyor, kalıcılı ilişkiler kurmaya gayret ediyoruz. Girişimcileri ve girişimci adaylarını, iş fikirleriyle ve yenilikçi çözümleriyle birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çağırıyoruz. Özellikle ana iş kolumuz lojistik ve tedarik zincirinin tamamını kapsayacak şekilde robotik, mobilite, yapay zeka, blockchain, iş zekası, endüstri 4.0 alanlarında yenilikçi çözümler sunan startup'ları etkinliğimize davet ediyoruz.”