DOLAR 18,8357 0.03%
EURO 20,1290 -0.42%
ALTIN 1.131,18-0,01
BITCOIN 4318490,59%
Karabük
-1°

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Her Telden (24.Ocak.2019)

ABONE OL
24 Ocak 2019 07:58
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİ İÇERİSİNDE ÇOK/ÇOK ÖNEMLİ GÖREVLER ALMIŞ BİR KARDEŞİMİZ “İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ PARALARI BAĞIŞLARLAR..”
Dün AK Parti içerisinde çok/çok önemli görevler üstlenmiş bir Kardeşimiz aradı ve “İL GENEL MECLİS BAŞKAN ve BU GÖREVLERİNDEN ÖTÜRÜ BELİRLİ PARALAR ALDIĞINI YAZMIŞSINIZ..” dedi.
Doğru,gerçekten yazdık.
O Kardeşimiz “BİZİM PARTİDEN İL GENEL ve BELEDİYE MECLİSİ’NE GİRECEK ARKADAŞLAR,ALACAKLARI PARALARI,SOSYAL SORUMLULUK ALANI İÇİNDE HARCANMAK ÜZERE BİR YERE BAĞIŞ YAPARLAR.ONLARDAN BEKLENEN BÖYLE BİR TAVIRDIR..” gibi ifadeler kullandı.
Olayın “DİGER PARTİLERDEN ÇIKACAK/ÇIKABİLECEK MECLİS ÜYELERİNCE DE KABUL GÖRECEĞİNE İNANIYORUM..” diyerek genelleştirilmesi yoluna bile gitti.
“BU PARALAR SOSYAL SORUMLULUK ÇERÇEVESİ İÇİNDE KULLANILABİLİR..” dedi ve bunun çok/çok yararlı olacağının da altını çizdi O Kardeşimiz..
Hatta,”MECLİSİN İLK TOPLANTISINDA BU YÖNLÜ BİR KARAR ALINIR.İŞ BİTER..” falan gibi yol haritasından da söz etti ve “PARÇALI MECLİSLER BİLE OLSA,BU YÖNLÜ KARAR O MECLİSLERDEN,BANA GÖRE,OYBİRLİĞİ İLE GEÇER..” gibi tahminlerde bulundu.
Böyle bir fikir,bilemiyoruz,kabul görür mü..?
Öneren Kardeşimiz,çok ciddiye alınması gereken bir isimdi..

SİYASİ PARTİLERİN İÇİNDE “İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ DEPREM YARATACAK KADAR ÖNEMLİ..” VE OLAYIN PARASAL BOYUTU…!!
SİYASİ PARTİLERİN içinde,İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Listeleri üzerinde çok/çok önemli bilgiler veriliyor ve hemen her Parti içinde “BU İŞ ÇOK BÜYÜK GÜRÜLTÜLER KOPARTMAYA ADAY..” sözlerini rahatlıkla duyuyorsunuz..
Siyasete yakın bazı isimler “GÖRECEKSİNİZ,İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ,PARTİLERİN İÇERİSİNDE DEPREM YARATACAK,ANORMAL BÜYÜK GÜRÜLTÜLER KOPARTACAK..” diyorlar.
Bu arada,Siyasette çok/çok önemli görevler üstlenmiş ve AK Partili bir Kardeşimizin dile getirdiği “BU MAKAMLAR ÜCRETSİZ VE ALLAH RIZASI İÇİN YAPILAN İŞLERİ İÇERİR.O NEDENLE,BU MAKAMLARDAN DOĞAN PARASAL YÖNLER,BİR HAYIR İŞİNDE VE SOSYAL SORUMLULUK HAVUZUNDA DEĞER BULUR VE ÖYLE KULLANILIRSA ÇOK/ÇOK YERİNDE BİR HAREKET OLUR..” şeklinde ki görüşler de önemli.
Özellikle İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Listeleri çok önemli.
Gelecekte KARABÜK MERKEZ ve İLÇELERİNE yön verecek,şekil verecek bu yerler için,İLÇE BELEDİYELERİNİN ve İLÇE BAŞKANLARININ çok/çok titiz davranması isteniyor elbet.
Sıkıntılı bir iş ve dengeler iyi kurulmazsa Partileri zora sokabilir..
Şimdiden bu konuya dikkat çekmek istedik.

KELTEPE KAYAK MERKEZİ’NİN FİKİR BABALARI RAHMETLİ ŞAFAK ARAR VE ALLAH ÖMRÜNÜ UZUN ETSİN SAYIN HÜSEYİN ERER UNUTULMASIN
KELTEPE KAYAK MERKEZİ artık sona geldi ve yılların içinden süzülüp gelen bir özlem artık,mutlu bir sonla bitiyor,şimdi sıra KAYAK YAPMAK isteyenlerin durumuna geldi/geliyor.
BİR YATIRIM BİTİYOR,HALKIN HİZMETİNE GİRİYOR..
Bu yatırımı gündeme getiren,üzerinde çok büyük emeği,hakkı olan iki ismi kimse unutmamalı Karabük İlçe olduğu dönemlerde İLÇE SPOR MÜDÜRÜ Rahmetli ŞAFAK ARAR ile önce ORMAN İŞLETME Müdürü daha sonra KARABÜK BELEDİYE Başkanı Sayın HÜSEYİN ERER..
KELTEPE KAYAK MERKEZİ BU İKİ İSMİN ESERİ SAYILABİLİR..
Gündeme getirdiler,yapımın ilk çabalarını başlattılar..
Sonuçta SİYASİ İRADE son dönemlerde büyük destek verdi,büyük çaba harcadı ve KELTEPE KAYAK Merkezi mutlu sona geldi,bu anlamda büyük emeği geçen Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN,Sayın OSMAN KAHVECİ,Sayın BURHANETTİN UYSAL’I anmadan geçmekte,vefasızlık olur,günah olur.
İl Gençlik ve Spor Müdür Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN ve mesai arkadaşları 12/13 yıldır bıkmadan,usanmadan ve zaman/ zaman eleştiri almak pahasına bu işin üzerinde durdular,elde ki imkanlarını zorlayarak bugünlere getirmeyi başardılar..
KELTEPE KAYAK MERKEZİ SONA GELDİ ARTIK..
TELEFERİKLERİN DENEME ÇALIŞTIRILMASI DA BİTMEK ÜZERE..
Karabük’e hayırlı olsun.

KARABÜK MERKEZİNDE “İKİ AYRI SEÇİM ÇALIŞMASI,İKİ AYRI SEÇİM STRATEJİSİ GÖRÜLÜYOR..” VE BAKALIM HANGİSİ BAŞARILI OLACAK…
Karabük Merkezinde İKİ AYRI SEÇİM ÇALIŞMASI,İKİ AYRI SEÇİM STRATEJİSİ görülüyor ve bakalım bunlardan hangisi başarılı olacak,hangisi seçmen tarafından tercih edilecek.
BİR KESİM,PROJELERİNİ HALKA TEŞHİR EDİYOR..
DİĞER KESİM,AZ PROJE,ÇOK ZİYARETLERLE ÇALIŞIYOR..
Bu arada oluşturulan SEÇİM BÜROLARI var,ne işe yarıyor,PEK FAZLA KESTİREMİYORUZ ama herhalde bir işe yarıyor ki BÜYÜKÇE PARALAR verilerek BU SEÇİM BÜROLARI tutuluyor..
BİR KESİM,PROJELERİNİ HEMEN HER YERDE TEŞHİR EDİYOR..
BİR DİĞER KESİM,AZ PROJE TEŞHİR EDİYOR,ancak,NOKTA ZİYARETLER yaparak seçmenin gönlünü kazanmaya gayret ediyor ve böyle İKİ AYRI STRATEJİ dikkatimizi çekiyor doğrusu.
BAKALIM HANGİSİ DAHA BAŞARILI OLACAK..

CHP-İYİ PARTİ ARASINDA “İTTİFAK VEYA SEÇİM İŞBİRLİĞİ..” NOKTASINDA,ÖNEMLİ GELİŞMELER YAŞANIYOR GALİBA VE SÜRPRİZ İSİMLER..
CHP-İYİ Parti arasında Karabük’e ilişkin bir SEÇİM İŞBİRLİĞİ veya İTTİFAK kurulması için çok önemli,çok ciddi gelişmelerin olduğuna ilişkin gelen sinyaller hız kazandı..
Karabük Eski Belediye Başkanlarından Sayın DURSUN ALTIPARMAK böyle bir gelişmenin olması için çırpınıyor ve kimse yanlış anlamasın veya yanlış algılamasın,Sayın DURSUN ALTIPARMAK kendisi Aday olmak için değil,İYİ Parti Kurucusu olarak bu çabaları gösteriyor..
İYİ PARTİ GENEL MERKEZİ’NE BELİRLİ GÖRÜŞLER İLETİLMİŞ..
CHP GENEL MERKEZİ’NE DE BELİRLİ GÖRÜŞLER İLETİLDİ GALİBA.
CHP-İYİ Parti arasında bir SEÇİM İŞBİRLİĞİ veya İTTİFAK gündem de..
Bu iş önümüzde ki günlerde sonuçlanacak gibi görünüyor..

GEÇTİĞİMİZ AKŞAM “İKİ ULUSAL TELEVİZYON KANALINDA..” KENEVİR ÜRETİMİ VE KENEVİR BİTKİSİNİN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA PROGRAMLAR
Geçtiğimiz akşam,iki Ulusal Televizyon kanalında KENEVİR ÜRETİMİ/EKİMİ hakkında,uzmanların katıldığı ve çok detaylı,çok geniş bilgilerin verildiği iki programı izledik.
MEĞER NEYMİŞ BU KENEVİR BİTKİSİ YARABBİ.
Otomotiv Sanayi,İlaç Sanayi,Savunma Sanayi ve aklınıza gelen/gelmeyen birçok Sanayi dalında kullanılabiliyormuş KENEVİR bitkisi,hatta AKARYAKIT olarak bile kullanılabiliyormuş.
SANAYİ KENEVİRİ CİNSİ bütün bunlarda kullanılıyormuş.
Konunun bir uzmanı KENEVİR EKİMİ ÜLKEMİZDE ZATEN YAPILIYORDU diyerek söze girdi,ancak,PAZARLAMA noktasında SANAYİ noktasında sıkıntılar nedeni ile ÇOK KÜÇÜK ALANLARA SIKIŞTI falan dedi.
Özellikle KASTAMONU/TAŞKÖPRÜ İlçesini örnek verdi.
SAMSUN/VEZİRKÖPRÜ İlçesini örnek verdi..
Birkaç yazımızda belirttik,KENEVİR ÜRETİMİ/EKİMİ, Cumhurbaşkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN gündeme getirmesi ile yaygınlaşacak bu besbelli ve bu anlamda EFLANİ İLÇESİ çok seri bir REFLEKS gösterdi.
EFLANİ SİYASETİ DE BU ÜRETİME SICAK BAKIYOR..
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ şimdiden hazırlık içerisinde..
Olayın tam bu noktasında KENEVİR İŞLEME SANAYİ gündeme geliyor..
O iş nasıl olacak..?

KARABÜK SİYASET DÜNYASINDA “ETKİLİ VE ÖNEMLİ TRANSFERLER OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR..” VE “ORASI BANA TAPULU DEĞİL Kİ..” SÖZÜ
31 Mart YEREL SEÇİMLERİ için henüz İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Listeleri belirlenmedi,ancak,bu konuda ÇOK SÜRPRİZ GELİŞMELER olacak gibi görünüyor.
Örneğin A Partisinde hayli önemli görevler almış bir isim,bakarsınız,B Partisinin İL GENEL veya BELEDİYE MECLİS Listesinde çıkabilir,buna ilişkin çok ciddi gelişmeler olabilir.
Bu konuda,KULİSLERDE ismi fazlaca geçen bir Kardeş ile karşılaştık önce ki gün ve “HAYIRDIR,KULİSLERDE SİZİN ŞU PARTİDEN BİR YERE ADAY OLACAĞINIZA İLİŞKİN HABERLER ÇIKIYOR..” diye sorduk.
“DOĞRUDUR ABİ,BÖYLE BİR GELİŞME OLABİLİR..” dedi..
Daha sonra da “BİLİYORSUN ÖTEKİ PARTİYE ÇOK EMEĞİM GEÇTİ.7/24 MESAİ SARFETTİĞİMİZ ZAMANLAR OLDU.NE ARAYAN,NE SORAN,NE KIYMET BİLEN VAR.KALDI Kİ PARTİNİN TAPUSU BENDE DEĞİL YA,ÖTEKİLERDEN GELEN TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEĞİM.ÖYLE BİR DÜŞÜNCEM VAR..” dedi.
Bizde kendisine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.
Buna benzer gelişmeler,hemen her Parti de yaşanacak gibi..
Öyle haberler geliyor kulağımıza.

KARABÜK GENÇLİK/SPOR İL MÜDÜRÜ SAYIN ABDÜLKADİR ÇETİN’İN,AYNI ZAMANDA KREDİ YURLAR KURUMU’NA DA BAKMASI VE SORUN
Karabük’ün en çalışkan ve becerikli İl Müdürlerinin başında gelen Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN aynı zamanda KREDİ YURTLAR KURUMU’NA DA bakmaya başladı,KYK kendisine bağlandı..
Sayın ABDÜLKADİR ÇETİN Karabük İl Gençlik Spor Müdürü olarak,KAÇ TANE TESİS KAZANDIRDI bu Kente,şimdi de KELTEPE KAYAK MERKEZİ hizmete giriyor..
Hiçbir MÜDÜRLÜK BU KADAR TESİS KAZANMADI/KAZANDIRAMADI..
Bu nedenle 2800 Gencin barındığı/kaldığı BAHATTİN GAZİ YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK YURDU noktasında hayli umutlandık doğrusu,ve hatırlayın YURDUN DARACIK yolunda daha bir hafta önce trafik kazası oldu..
GECE IŞIKLANDIRMASI ise ÖLÜ GÖZÜ gibi bu Yurdun..
2800 ERKEK ÖĞRENCİ KALIYOR BAHATTİN GAZİ YURDUNDA..
EFLANİ ve OVACIK İLÇE MERKEZ NÜFUSUNDAN FAZLA ÖĞRENCİ KALIYOR..
Bir Öğrencinin kılına zarar gelse,hangi vicdan bunu kaldırabilir..?
O CİVARIN ÇOK CİDDİ BİR İLGİYE İHTİYACI VAR..

KARDEMİR İŞVERENİ İLE ÖZÇELİK-İŞ ARASINDA BAŞLAYAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ VE KARDEMİR İŞÇİLERİNİN GÜN/GÜN GERİLEN SİNİRLERİ..
Geçtiğimiz akşam YAYALAŞTIRILMIŞ YOL üzerinde yıkımı tamamlanan BELEDİYE ESKİ BİNASINDAN kalan yerlere bakıyorduk,arkamızdan birisi sarıldı ve “ABİM NEREYE BAKIYORSUN..” falan dedi.
Baktık KARDEMİR’DE ÇALIŞAN 4 İŞÇİ KARDEŞİMİZDEN BİRİSİ.
Sonra sohbete başladık.
Bize ABİ NE OLUYOR SÖZLEŞME BAŞLADI,ancak,herhangi bir bilgi gelmiyor,bu arada KADROLAR KONUSUNDA Kİ ÇALIŞMALARDAN DA BİR SES YOK falan dediler..
“ŞU AN İTİBARI İLE ALDIĞIMIZ PARALAR İYİ DE SESİMİZ ÇIKMIYOR..”
Söylediklerinin temelinde bu olgu önemli bir yer tutuyor “ŞU AN İTİBARI İLE ALDIĞIMIZ PARA İYİ DE SESİMİZ ÇIKMIYOR..” bunu söylüyorlar ve daha sonra “KIRGINLIĞIMIZI,DARGINLIĞIMIZI BELLİ EDECEK O KADAR ÇOK YETERSİZ İŞ VAR Kİ..” falan dediler..
Bizde kendilerine “HERHANGİ BİR KIRGINLIK,DARGINLIK GÖSTERMENİZ YANLIŞ OLUR..” gibi bir şeyler söyledik,sonra MESELA KIRGINLIK DARGINLIK GÖSTERMENİZ İÇİN GEÇERLİ BİR NEDEN SÖYLESENİZE falan dedik.
OHOOO falan dediler sonra saydılar,ÜZERİNDE DURMAYIN falan dedik.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (18)
 • KARABÜK YAZARI HAKLI

  KARABÜK DEYİ YAZAN ARKADAŞ HAKLI.AHMET ABİ YOZMİYOR KARABÜK TIIIISSS.RAFET VERGİLİ HAYALCİNİN TEKİ.Bİ SÜRÜ GÖRSEL HAZIRLATMIŞ VATANDAŞ YERSE.RAYLI SİSTEM NOLDU RAFET BEEY ÇELİK CAMİ NOLDU RAFET BEEY YAPTIĞIN ÜÇ ASANSÖR İKİ KİMSENİN GEÇMEDİYİ KÖPRÜ BİRDE SAFRANBOLU-KARABÜK ARASINDA Kİ İŞE AZ ÇOK YARAYAN KÖYRÜ.YÜRÜMEYEN MERDİVENLER BİR İKİ ASANSÖR HANİ SEN SÖYLÜYODUN KARABÜKTE TRAFİEK SIKIŞIKLIGI YOK DİYE NOLDUDA IŞIKSIZ YOLLAR YAPIYOSUN.SEÇİMİ KAYBETTİN RAFET BEY KESİN KAYBETTİN.

 • Anonim afferin

  Anonim kardeş
  Yönetici olduğun belli
  Neden ismini yazmıyorsun.
  Konusta biz de bilelim.
  Abdullah çakır ne büyük adammış öğrenelim.
  Ittifak sayesinde milletvekili çıkarttı.
  Chp oyları 25 bin mi geçmişe iyi bak.
  Karabük chp yönetiminde kaç kişi var.
  Söylüyorum
  Il yönetimi 25 kişi
  Il disiplin kurulu 11 kişi
  Il Kadın kolları 15 kişi
  Il gençlik kolları 15 kişi
  Merkez ilçe yönetimi 21 kişi
  Merkez ilçe kadın kolları 11 kişi
  Merkez ilçe gençlik kolları 11 kişi
  Toplam 100 kişi civarında yönetici var.
  Mehmet Durum kaç kişi ile sokağa çıkıyor söyleyelim.
  4-5 kişi.
  Gerisi nerde biliyor musunuz
  Kongre zamanı kongreye gelir o kadar..
  Yazacak çok şey var daha
  Anonim yaz bakalım

 • KARABUK

  AHMET ABİM BEŞ GÜNDÜR YAZMAYINCA KARABÜKTE YAPRAK KIMILDAMIYOR. KİMSE YORUM YAZMIYOR KARABÜK UYKU HALİNDE, YEREL SİYASETİN GÜNDEMİ NE DURUMDA KARABÜKTE YAŞAYAN BİZLER EN DOĞRU HABERLERİ ALMAK İSTİYORUZ. ANCAK KARABÜK BASINI YETERİ KADAR ŞU YEREL SEÇİM ATMOSFERİ ORTAMINDA ADAYLARIN TANITIMINI VE ADAYLARIN KARABÜK E HİZMET NOKTASINDA NELER YAPACAĞINI, ADAYLARI SORULARIYLA SIKIŞTIRDIKLARINI GÖREMİYORUZ.BİZLERDE SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİYORUZ. ÖZELLİKLE DE SAYIN RAFET VERGİLİ NİN PROJELERİNİ VE SAYIN BURHANETTİN UYSAL IN PROJELERİNİ GÖRMEKTEYİZ. ANCAK BEN SAYIN RAFET VERGİLİNİN GÖRSEL OLARAK HAZIRLATTIĞI İNTERNET ORTAMINDA YAYINLATTIĞI VİDEO GÖRÜNTÜLERİNDE ŞAŞALI BİR ŞEKİLDE SUNDUĞU PROJELERİN BİR ÇOĞU HAYAL ÜRÜNÜ YAPAMAYACAĞI PROJELER,İLK ÖNCE KARABÜKÜN TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK ALTARNATİF YOLLARI VE DÜZGÜN KALDIRIMLAR VE ASFALT YAPMASI GEREKİR KARABÜKTE DOĞRU DÜZGÜN KALDIRIM VE YOL YOKKEN SEN ÇIK YOK SAĞLIK TARAMA MERKEZİ YOK BİLİM SANAT MERKEZİ YOK KONUT PROJELERİ VE DAHA BİR SÜRÜ UYDURUK PROJELERLE KARABÜK HALKINI HER SEÇİM DÖNEMİNDE YAYINLADIĞI ALBENİLİ BROŞÜR VE GÖRSEL TANITIMLARLA TAVLAMAYA ÇALIŞMAKTADIR.KARABÜKLÜLER BU VAATLERE KANMASINLAR BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEÇEK ADAY İLK ÖNCE BELEDİYENİN ASLİ HİZMETLERİNİ ADAM GİBİ YAPSINLAR ONDAN SONRA POPÜLİST PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRSİNLER.YOKSA KARABÜKLÜ Bİ BEŞ YIL DAHA BEKLER

 • Anonim

  CHP şimdiye kadar bütün belediye seçimlerini kazandı anki de faturayı Abdullah Çakıra kesiyonuz ya. O saydığınız adamlar zamanındaki CHP yi de biliyoruz. A dam il başkanı her yere gidecek. Merkezde de çalışıyor, Safranbolu da da çalışıyor. Yeniceye Ovacığa da gidecek. Hemen başlayın saldırmaya.
  Ağzımızı açtırmayın. Konuşursak o saydığınız adamlar partinin il binasına çıkamaz.
  Abdullah başkanı da rahat bırakın artık.

 • Anatomik

  Bizim ücretlerimiz iyi falan değil ahmet bey ağır sanayi ücreti bu mu olmalı aldığımız zam gelir vergisine gidiyor enflasyona gidiyor kapsam içi vergi dilimi ödüyor kapsam dışı nın vergisini işveren ödüyor bu mu adalet bunu konuşursan kömur yok bayram harçlıgı yok gibi safsata lar dinliyorsun senin gelir vergisinden yıllık muaf olman 6 ton kömür parası demek şayet gelir vergisini odeyeceksen kapsam içi nin de öde ayrım yapma 3 ay eşit yasa geregi 9 ay tam bir felaket zam alsanda anlamıyorsun zammın faydasını her ay daha kötüye gidiyor maaşlar bizim maaşımız iyi diye söyleyen kesin kapsam dışıdır neden sendika toplu sözleşmeden ne kadar zam alırsa onlar daha fazlasını alacaklarını bilir şuan pusu ya yatmış bekliyorlar siyasi konuşup ortalıgı geriyorlar vergi ödeme lojmandan faydalan rahat o biçim kısaca gelir vergisi çok BÜÝÜK adaletsizlik çalışma barışı sıfır sıfırın altında bu konu kırmızı çizgi olmalı bu toplu sözleşmede

 • Durmus

  Karabuke en buyuk darbe Durmus Yalçından geldi.Kim onu aday olmamaya ikna etti bunu karabüklüler raştırsın bakalım altından kimler çıkacak Durmus Yalçının Siyasi hayatı bitti artık kimin hatırına adaylıgını koymadı bunu Karabük tarihi yazacaktı mutlaka

 • Zavallı muhterısler

  CHP il baskanı Karabuku bılmıyor tanımıyor o tamam eskı partılıler niye mutlaka Karabukte ittifak sart demiyor.Karabukun kaderı Abdullah cakır Mehmet Durum Huseyın Avnı Aksoya teslim edıldi.Allah sizi bildiyi gibi yapsı

 • chpli

  yaktın karabükü abdullah çakır yaktın karabükü mehmet durum genel merkezinizi nasıl yanılttınız da ittifakı sağlattırmadınız

 • karabuk sevdalısı

  Günlerdir bekliyorum ittifak olursa karabük için yeniden bir güneş doğar diye
  bakıyorum adaylara nedense son 15 yıldır karabük karabük olmaktan çıkmış
  adayların menşeine bakıldığında
  akp Konyalı
  mhp Araçlı
  chp Araçlı
  iyi parti henüz ittifak niyeti ile Chp il başkanı ve teşkilat yöneticileri ile hep bir birliktelik sağlama yolunda uğraşıldı bugün gelinen noktada
  karabük için ittifak yapılmayacağı kararı genel başkanlar seviyesinde açıklandı. Burada ittifak olmadan kazanma şansı olmadığını bilemeyen chp il teşkilatı ve yöneticilerinin milletvekili çıkarttıkları havasıyla ayakları yere basmadığı anlaşıldı tüm iyi parti teklifleri chp li yöneticiler tarafından reddedildi. nerede yaşıyorsun ey chp li teşkilat yöneticileri karabükte sosyal demokrat kısmın oyları %24 bunun karşısı % 76 oranında sağ görüşlü bir toplum var yani tek başınıza burda kazanacağınızı genel merkezinize nasıl izah ettiniz merak ediyorum. Karabükün kaderi ile oynadığınızın farkındamısınız. Bunlar karabük siyasetini düzenlemeye çalışan rafet vergilinin oyunu olduğunu göremedinizmi. Bu milletin aklı ile oynuyorsunuz. bu millet sizi rezil eder.
  akp aday başvurusu yapan 15 kişiden vazgeçip konyalıyı aday gösterdi. Bunlarda milletin aklı ile oynuyor
  burada iyi partinin çıkaracağı karabük e sahip çıkacak bir adayı belirlemesi halinde tüm dengelerin değişeceğine inanıyorum. Rafet vergili burdan elveda siyaset der denecek bir sonuç ortaya çıkacaktır. iyi parti burada bölgeden bir adayı çıkartması halinde geçmiş 15 yılın acısını çıkartırcasına bölgesel adaya mührü basacağı görüşündeyim

 • Ittifak

  Bugün
  Ittifak açıklanıyor.
  Iyi Parti CHP adayı.
  Iyi Partiden İSMAIL YILMAZ
  Hayırlı olsun

 • İyi partıli

  Çhp bir parca tutarlı olsa ittifak çoktaaan kurulmustu,Mehmet duru
  M secımmı kazanacak yazık valla yazık

 • Ittifak

  CHP İyi Parti ittifak yapacakmış.
  Adayı CHP li ama
  Iyi partiden olacakmış.
  Kim bu CHP li iyi Parti adayı.
  Dursun altıparmak mı
  o sırasıyla Dyp.ANAP.MHP CHP İyi Parti üyesiydi
  Erdoğan Dinçer mi
  o CHP yı İyi Parti için bırakmaz.gitse gitse SHP gider
  Selahattin KÜÇÜKCAVUŞ mu
  O da Araç lı karşısına aday olmaz.
  Ahmet gölbek
  Siyaset defterini kapatmış Akil adam
  Hasan Öztürk mü.
  Olabilir.
  Adnan Yüce mi
  O belediye Meclis üyeliğine tav.
  Bayram Karadağ mi
  Hacca gitmiş milliyetçi tabana sıcak ama CHP yı bırakmaz
  İsmail yılmaz
  Olabilir.
  Yani
  Iyi Parti CHP ittifak adayı
  Iyi Parti listesinden olursa
  Hasan Öztürk Yada İsmail Yılmaz olur.
  Yada Mehmet Durum devam

 • Ahmet Gölbek olmak çok zor

  Ahmet abi,Karabükte Ahmet Gölbek olmak gerçekten çok zor.Başka yerleri bilmem ama Karabükte Ahmet Gölbek olmak hakkaten çok zor hatta imkansız.Senin Keltepe Kayak Merkezi yazını okurken vallahi gözlerim yaşardı.Rahmetli Şafak Arar abiyi kaç kişi hatırlar,Hüseyin Erer beyin emeyini kaç kişi senin gibi yazar.Şimdi Karabük gaztecilerine bakıyorumda Ben bunu yazarsam kaç para alabilirimin hesabındalar.Bir sürü zavallı gazteci olmuş ,neyse.
  Belki Şafak Arar hocayı Hüseyin Erer beyi bu işin fikir babası olarak göstermen o gerçeyi yazman çoklarının hoşunada gitmemiştir ama ben seni bütün kalbimle alkışlıyorum.
  Yeniden bu şehirde Ahmet Gölbek olmak çok zor sözlerimi tekrarlıyorum.Allah senin ömrünü uzun etsin.Bu şehire çok şeyler verdin daha vereceyin hakkaten çok şeyler var.Allah ömrünü çooook çok uzun etsin.

 • CHP KARABÜK MERKEZDE DAĞILDI ZATEN

  KARABÜK MERKEZİNDE DAĞILDI ZATEN İL BAŞKANI SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI GİBİ SAFRANBOLUDA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KARABÜKÜN DIŞINDA GÜNLERDİR YOK YAZIK CHP YE İTTİFAK YAPILSIN DENİYOR ODA YOK.APTULLAN ÇAKIR CHP İL BAŞKANLINA MEHMET DURUM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLINA ÇOK AZ GELDİLER NERDESİNİZ EEEYYY ESKİ İL BAŞKANLARI ESKİ PARTİLİLER

 • Yakup çelik

  AKP adayı Konyalı
  MHP adayı Araçlı
  CHP adayı Araçlı
  Saadet adayı Erzurumlu
  Karabüklü aday yok.
  iYi partiye
  Karabük merkez ilçe doğumlu
  Tercihen CHP li
  Tercihen CHP li olduğu halde
  2009 ve 2014 seçimlerinde MHP oy vermiş
  Birini aday yapalım
  Hem 13.000 CHP oyu
  Hem 12 000 iyi Parti oyunu ayrıca rafet vergiliye küsen milliyetçi kanadın oyunu alsın.

 • Cemil aslan

  Iyi Parti aday açıklamaya neden geç kaldı.
  Anlaşılan adayları çok süpriz biri.
  Bekleyelim bakalım.

 • Anonim

  Nerde iyi miş işçinin aldıgı ücret allah aşkına ahmet abi bırakın bu ALGI operasyonlarını sesi çıkmıyormuş her SÖZLEŞME DÖNEMİ böyle hikayeler malisef yazılır çizilir başkanda tabiki araştırma anket yapar kendi yandaşlarına şu orandan aşağı gelmeyin dediniz der ben de 2 puan fazlasını aldım der HALBUKİ İŞÇININ RUHU DUYMAZ BU RAKAMLARI KENDİN PIŞIR KENDİN YE GİBİ YERLER İŞÇININ HAKKINI KADRO VERECEKLERDİ SÒZDE ARALIK AYINDA TIK YOK DAHA BUNLAR TİK TOK GİBİ AYNI FOTO MONTAJ GIBİ TIYATRO GİBİ SİNEMA FİGURANLARI GIBİ ROL ADAMLARI BUNLAR HER SEÝ İŞCININ ALEYHINE YAZILAN SENORYOYU OYNAYIP BAŞROLÜ YANİ KOLTUĞU KAPMA PEŞİNDEKİ FELAKETEZEDELER SÖZLEŞME MAKSATLI ŞEKİLDE UZATILIYOR SEÇİMDEN SONRAKİ KRİZ Mİ BEKLENİYOR ACABA YİNE ÖĹÜMÜ GÖSTERİP HASTALIGA MI RAZI EDECEKLER IŞCIYI BAKIP GÖRECEZ 2018 YILI KÂRIN ‘DAKİ PASTA DİLİMİ OLACAK YOKSA YİNE KIRINTILAR MI KALACAK

 • ELİNİ SAZI ALAN ÇALIYO

  BENDE CALIYIM BARİ
  ….İL GENEL MECLISI PARALARI 50 ILIN SORUNUDUR SADECE KARABÜKÜN SORUNU GIBI ANLATMANIN Bİ ANLAMI YOK …EGER KARABUKÜN SORUNU İSE NE KADAR SECİLMİS KİŞİLER VARSA ESNEF TSO BELEDİYE DERNEKLER ŞÖFÖRLER ODASI DAHA NICE LERI VARSA HEPSİ MAAŞ ALMASIN HEPSİ BAĞIŞLASIN …KARABÜK KUCÜK Bİ YER BIRI BI PARA ATTI ORTAYA CIKAMIYONUZ… ALMAK VEYA ALMAMAK O KADAR ONEMLİ DEGIL ..İL BAŞKANLARI BİLSİNLERKI BURAYA SECECEGINIZ INSANLARI İNCE ELEYİP SIK DOKUMAK LAZIM BOS INSANLAR DEGIL KARABUKU SAHLANDIRACAK INSANLAR SECMEK LAZIM …BENİM ANLATMAK İSTEDİGİM BU ….51 ILIN HEPSI BU PARALARI ALIYOR ..PARA ALSIN AMA MEMLEKETİME GELEN PARALARI SAVURMASIN


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  22 +30 54
 2. Fenerbahçe

  21 +28 45
 3. Başakşehir

  21 +11 40
 4. Beşiktaş

  21 +15 39
 5. Adana Demir

  21 +18 38
 6. Genişlet
 7. Trabzonspor

  22 +5 38
 8. Kayserispor

  21 +4 32
 9. Konyaspor

  21 +2 27
 10. Karagümrük

  21 +3 26
 11. Gaziantep FK

  22 +1 25
 12. Alanyaspor

  22 -8 25
 13. Sivasspor

  22 -5 24
 14. Antalyaspor

  21 -8 24
 15. Hatayspor

  21 -19 23
 16. MKE Ankaragücü

  21 -9 22
 17. Kasımpaşa

  22 -14 22
 18. Giresunspor

  21 -18 21
 19. İstanbulspor

  22 -22 21
 20. Ümraniyespor

  21 -14 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.