DOLAR 18,8158 0.05%
EURO 20,5008 0%
ALTIN 1.166,19-0,01
BITCOIN 4318540,10%
Karabük

KAPALI

15:55

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Her Telden (31.Ocak.2019)

ABONE OL
31 Ocak 2019 10:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAYIN RAFET VERGİLİ “YAPILAN ANKETLERDE ÇOK ÖNDE ÇIKIYORUZ..”, SAYIN BURHANETTİN UYSAL “ANKETLER AÇIK ARA BİZİ GÖSTERİYOR..”
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,bir Basın Açıklamasında “ANKET YAPTIRIYORUZ VE ÇOK ÖNDE ÇIKTIĞIMIZI GÖRÜYORUZ.KARABÜK SEÇMENİ BİZE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR..” diyor..
AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL,Sevgili Zafer Acar,BRTV Televizyonunda yaptığı programda çok önemli açıklamalarda bulunuyor ve bu arada “YAPILAN ANKETLER AÇIK ARA BİZİ ÖNDE GÖSTERİYOR VE SEÇİMİ ALACAĞIZ..” diyor.
Demek SİPARİŞE GÖRE ANKET YAPANLAR VAR..
Öyle ya,hemen TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI Anketler yaptırıyorlar ve yapılan anketlerden kendileri birinci çıkıyor,bunun adına SİPARİŞ ANKETLER dersek yalan mı olur..
NE DİYELİM..?
Esas anket sonuçları 31 MART AKŞAMI AÇIKLANIR ELBET.
Şimdi,yapılan anketler,galiba YAPTIRANA GÖRE SONUÇ VERİYOR..!!
Bu arada,SEÇMEN HENÜZ RENGİNİ TAM BELLİ ETMİYOR..
Bunu görmek,bunu yaşamak mümkün..
31 MART AKŞAMI GERÇEK ANKET SONUÇLARI AÇIKLANIR..

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI PROF.DR.SAYIN BURHANETTİN UYSAL’IN TV.PROGRAMINI DÜN SABAH KASETTEN İZLEYEBİLDİK..
AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN,BRTV’DE Sevgili ZAFER ACAR’IN konuğu olarak yaptığı programı,ancak,dün sabah kasetten izleyebildik.
Sayın BURHANETTİN UYSAL enteresan görüşler dile getiriyor.
Bizim en fazla “KARABÜK’ÜN KARA KADERİ..” cümlesi dikkatimizi çekti,Karabük’ün kaderi gerçekten kara mı,Sayın BURHANETTİN UYSAL bu yönlü iddiasını birkaç kez tekrarladı..
Öte yandan Sayın RAFET VERGİLİ’NİN kendisi hakkında dile getirdiği birçok iddiayı yanıtladı Sayın BURHANETTİN UYSAL ve konuşmasını,bize göre,REKTÖRLÜK dönemi ile MİLLETVEKİLLİĞİ dönemi olarak iki bölümde toparladı..
REKTÖRLÜK DÖNEMİNE ilişkin başarılı çalışmaları “ÇOK GENİŞ BİR ÇEVRE TARAFINDAN..” beğenilip,kabul gördüğü için,özellikle MİLLETVEKİLİ OLARAK YAPTIĞI ÇALIŞMALARI hazırlattığı pankartlarla açıkladı,açıklamaya çalıştı.
Bu arada Sayın RAFET VERGİLİ’NİN “KARABÜK İNSANININ AKLI İLE DALGA GEÇTİĞİ..” gibi bir iddiası oldu Sayın BURHANETTİN UYSAL’IN,bunun örneklerini vermeye gayret etti..
Sayın BURHANETTİN UYSAL’I ilk kez bu kadar sinirli gördük..

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ,ESNAFLAR VE KARABÜK YAŞAYANLARI ÇOK VERİM ALMIŞLARDI VE “ESNAF GÜNLERİ…”
Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve gerek Karabük Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’NİN,gerekse orada stant açan ESNAFLARIN,gerekse çok büyük kalabalıkların katılımı ile KENT MEYDANI’NDA yapılan ESNAF GÜNLERİNİN 2’si yapılacak ve müracaatlar 11 Şubat 2019’da sona erecek..
“ESNAF GÜNLERİ 14 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE BAŞLIYOR..”
Bilindiği gibi geçen yıl kurulan stantlara KARABÜK ESNAFI müthiş ilgi göstermişti,aynı ilgi KARABÜK HALKINDAN DA gelmişti ve oradan alış/veriş yapmak için ÇEVRE İL ve İLÇELERDEN DE insanlar geliyordu.
Sayın RAFET VERGİLİ,düzenlemeyi bu yıl erkene aldı.
Büyük bir ilginin olacağı kesin.
Geçtiğimiz günlerde,çok önemsediğimiz bir Kardeşimiz “KENT MERKEZİNDE İŞYERİ OLANLAR,Sayın VERGİLİ’YE PEK SICAK BAKMIYORLAR,AMA KENT VAROŞLARINDA Sayın VERGİLİ ÇOK CİDDİ BİR MARKA DEĞERİ OLAN İSİM,ORALARDA ÇOK CİDDİ POTANSİYELİ VAR..” demişti..
Bu düzenleme ile mutlaka bir sıcaklık başlayacaktır..
Olaya böyle bakınca,ESNAF GÜNLERİNİN hem ticari yönünü,hem Siyasi yönünü görmek mümkün ve görülecektir ki “ESNAF GÜNLERİNE itibar doruk nokta da olacak ve ciddi bir hareketlenme yaşanacaktır..
ESNAF GÜNLERİ 14 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE BAŞLATILACAK..

AK PARTİ İÇERİSİNDE,ÇOK ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMİŞ BİR KARDEŞİMİZ “İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sayın ALTIPARMAK’A DİKKAT.”
AK Parti içerisinde,çok/çok önemli görevler icra etmiş,Siyaset üretmiş bir Kardeşimiz “ABİ,İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ Sayın DURSUN ALTIPARMAK OLACAĞINI DUYUYORUM.SİZE BİR HABER GELDİ Mİ..” diye sordu.
O Kardeşimize,bazı sağlık sorunlarımız nedeni ile pek yakından ilgilenemediğimizi,izleyemediğimizi anlattık ve biz bunları anlatınca “EĞER Sayın DURSUN ALTIARMAK İYİ PARTİ ADAYI OLURSA İYİ İZLEMEK LAZIM..” falan dedi.
“NEDEN DİYE SORDUK..” kendisine “KENDİ PARTİSİNE KÜSKÜN OLANLARIN KESİŞME NOKTASI OLABİLİR.MESELA AK PARTİ ADAYINA KIZAN AK PARTİLİ,MHP ADAYINA KIZAN MHP’Lİ,CHP ADAYINA KIZAN CHP’Lİ,KESİŞME NOKTASI OLARAK DURSUN ALTIPARMAK’I GÖREBİLİR..” dedi.
Özellikle AK Parti içine dikkat çekti ,“PARTİ YÖNETİCİLERİNİN BİR ÇOĞU,CEBİNDE AKREP VAR.ELİ CEBİNE GİTMİYOR DİYE KİMİ SUÇLUYORLAR İSTERSEN BİR ARAŞTIR ABİ..” falan dedi.
AK Parti’nin parasal durumu iyi mi acaba,falan diye sordu..
MHP içinde de,CHP İçinde de sıkıntılar olduğundan söz etti..
Sayın ALTIPARMAK,tüm küskünlerin kesişme noktası olabilir.falan dedi.

CHP-İYİ PARTİ SEÇİM İŞBİRLİĞİ VEYA İTTİFAKI “KARABÜK ÖZELİNDE,GENEL MERKEZLER TARAFINDAN YAPILAMADI..” TABAN YAPABİLİR Mİ..?
Biliyorsunuz KARABÜK ÖZELİNDE,bir SEÇİM İŞBİRLİĞİ veya İTTİFAKI beklentisi vardı,bu yapılamadı ve insanlar özellikle bunu beklediler,hatta SEÇMEN TABANI buna hazırlanmıştı bile..
PEKİ,GENEL MERKEZLERİN YAPAMADIGI BU İTTİFAKI TABAN YAPABİLİR Mİ..?
Mutlaka Parti Genel Merkezlerinin alacağı KARAR,Parti tabanlarında daha bağlayıcı olabilirdi,ancak bu başarılamadı/becerilemedi,TABAN OY KAYMALARI kesinlikle olacaktır..
TABANDA Kİ SEÇMEN TABANDA OYLARINI BUNA GÖRE KULLANACAKTIR..
CHP ve İYİ PARTİ çok büyük bir potansiyeli harcadılar..
Hatta BOZUK PARA GİBİ HARCADILAR,yazık ettiler,yazık ettiler..

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAFET VERGİLİ “ ŞEHİR PARKI YAPIMI SÜRATLE İLERLİYOR, HERKES 30 MART GÜNÜ ÇAY İÇMEYE DAVETLİ.”
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Sayın RAFET VERGİLİ,Yenişehir Fidanlık Bahçesi olarak bilinen yere,yapımını başlattığı ŞEHİR PARTİ ile ilgili olarak “30 MART TARİHİNE YETİŞECEK.TÜM KARABÜKLÜLERİ ORADA ÇAY İÇMEYE DAVET EDİYORUM..” diyor.
Hatta espri yapıyor..
“BEN ÇAY İÇMEYE DAVET EDİYORUM.HERHALDE MİLLETVEKİLLERİMİZDE KEK İKRAM EDERLER..” diyor  ve çay içmeye gelecek konuklara ikram edilecek KEKLERİN SİPARİŞİNİ espri ile karışık Milletvekillerine veriyor..
ŞEHİR PARKI,AK Parti’nin gündeme getirdiği MİLLET BAHÇESİNİ ve MİLLET KIRAATHANESİ’Nİ keser mi,AK Parti Belediye Başkanlığı’nı kazanırsa bu yatırımlarından vaz geçer mi..?
PEK GEÇMEYECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR..
Zira Sayın BURHANETTİN UYSAL,bu konu da,bugün KENT MEYDANI olarak bilinen alanı işaret ederek “GİDİN BAKIN 10 KİŞİYİ ORADA GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL.O KADAR GENİŞ ALANI İŞLEVSİZLİKTEN KURTARACAĞIZ..” gibi görüşler dile getiriyor..
Bu ifadelerden KENT MEYDANI hakkında ciddi bir niyet beslendiğini anlamak mümkün ve yine Sayın BURHANETTİN UYSAL,KENT MEYDANIN altına OTOPARK Yapılması fikrinde ısrarlı görünüyor..
Sayın RAFET VERGİLİ,Karabüklüleri 30 MART GÜNÜ ÇAYA BEKLİYOR..
“GELİN ŞEHİR PARKINDA,BERABERCE ÇAY İÇELİM..” diyor..
“MİLLETVEKİLLERİMİZDE,GELENLERE KEK İKRAMINDA BULUNSUN..” diyor.

“ABİ SEN ESAS,KARABÜK VE SAFRANBOLU’DA,SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA DİKKAT ET,AK PARTİ’Yİ OYUYORLAR.” SÖZLERİ
Dün,bir gurup arkadaş oturduk sohbet ediyorduk,ben “AK PARTİ İÇERİSİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR İSMİN,İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sayın ALTIPARMAK OLURSA İYİ DİKKAT ET..” dediğini falan anlatıyordum.
Sohbette bulunan bir Kardeş “ABİ SEN ESAS,KARABÜK VE SAFRANBOLU’DA,SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA İYİ DİKKAT ET..” dedi,böyle bir cümle kurdu..
Daha sonra da “VALLAHİ BENİM GÖRDÜĞÜM,SAADET PARTİ VE BU PARTİ ADAYLARI,ÖZELLİKLE AK PARTİ’NİN,HATTA KISMEN MHP ve İYİ PARTİ’NİN TABANLARINI OY OLARAK OYUYORLAR..” gibi bir değerlendirme yaptı.
Safranbolu özelinde AK Parti’de SAADET Parti Adayına çok ciddi oyların kayabileceğini anlattı,sonra da ULUS/BARTIN/OVACUMA kökenli oyların tamamın SAADET Partisi adayına gidebilir,gibi bir değerlendirme de bulundu..
Karabük özelinde ise “SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI Sayın MEHMET YÜCE İSMİNİN,AK PARTİ İÇERİSİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR,ÇOK CİDDİ BİR KARŞILIK BULDUĞUNU..” iddia etti..
“SAADET PARTİSİ ve ADAYLARI,AK PARTİYİ OYUYORLAR..” dedi..
Bu konu hakkında siz ne dersiniz acaba,merak ediyorum doğrusu..

SAFRANBOLU “SIFIR ATIK PROJESİ İÇİN..” ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NDAN 10 MİLYON LİRA DESTEK ALARAK,YOLUNA DEVAM EDİYOR..
Safranbolu,SIFIR ATIK PROJESİ noktasında PİLOT BÖLGE seçildi ve Safranbolu Kaymakamı Sayın FATİH ÜRKMEZER gerçekten müthiş işlere imza atıyor,SIFIR ATIK PROJESİ DE bunlardan birisi.
Sayın FATİH ÜRKMEZER,ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK Bakanı Sayın MURAT KURUM’UN,son Karabük ziyareti sırasında SIFIR ATIK PROJESİ PİLOT BÖLGESİ için Bakan Sayın KURUM’DAN 10 milyon lira kredi almış.
BU ÇOK CİDDİ BİR GELİŞME DEĞİL Mİ..?
Öncelikle SIFIR ATIK PROJESİ’NİN vatandaşa içselleştirilmesi çalışmaları çok önemli,Safranbolu sakinleri çok kısa süre içinde BU PROJE doğrultusunda hareket etmeye başlayacaklardır.
Daha sonra 10 milyon lira kredi alınması çok önemli..
Ayrıca Sayın FATİH ÜRKMEZER’İN Safranbolu’da,gerçekten berbat durumda olan ŞEHİRİÇİ TRAFİK sorununun halli için 2 milyon lira OTO PARK YAPIMI parası temin etmesi de çok önemli.
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK Bakanlığı Safranbolu’ya OTO PARK YAPIMI için 2 milyon lira destek parası vermeyi taahhüt etmiş ve bunlar gerçekten İLÇE ADINA çok önemli gelişmeler..
Sayın FATİH ÜRKMEZER bunları sağlamış durumda..

YİNE VE YENİDEN YAZALIM İSTERSENİZ “SİZ ESAS YAPILACAK İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS LİSTELERİNE İYİ DİKKAT EDİN.SIKINTILAR ÇIKAR..!”
Günler önce yazdık,SİYASİ PARTİLERİ en fazla zorlayacak olan unsurlardan bir tanesi İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Listelerinin düzenlenmesi olacaktır,bu LİSTELER BÜYÜK SANCILARA gebedir.
BEKLEYİN GÖRÜRSÜNÜZ..
Bu nokta da,en rahat Siyasi Parti olarak MHP görülüyor ve MHP İÇERİSİNDE bütün yetkiler Sayın RAFET VERGİLİ’YE verilmiş durumda ve en küçük bir sıkıntı çıkmaz.
Ancak,AK Parti başta olmak üzere, SIKINTI ÇEKECEK Partiler var..
Hem de SEÇİMİN KADERİNİ çok ciddi boyutta etkileyecek kadar sıkıntı çekecek Partiler var,yapılacak LİSTELERİN DENGESİZ,ADALETSİZ,HAK /HUKUK tanımaz biçimde hareket edilerek düzenlenmesi büyük gürültüler kopartacaktır..
Bunun iyi izlenmesi gerekir..
Özellikle İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ çok önemli..
Zira,BU ÜYELERİN BELİRLİ BİR PARA ALDIKLARI BİLİNİYOR..
Siz,en iyi İL GENEL ve BELEDİYE MECLİS Listelerini iyi izleyin olur mu..

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (10)
 • KARABUK

  EN SON YORUM YAZAN ARKADAŞ KARABÜK ÜN GELECEĞİ İÇİN ÇOK GÜZEL ÖNERİLER SUNMUŞSUN ANCAK BUNLARI UYGULAYACAK HAYATA GEÇİRECEK YEREL YÖNETİCİLERİMİZ VARMI? BUNLARI UYGULAYACAK SİYASİ İRADE VARMI? BUNLARA BAKMAK LAZIM SEÇİME AZ BİR ZAMAN KALA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ KARABÜK İÇİN BİR BİR PROJELERİNİ AÇIKLIYORLAR MEVCUT BELEDİYE BAŞKANIMIZDA ON YILDA YAPMADIĞI ÇOK BASİT İŞLERİ ÜÇ AYA SIĞACAK ŞEKİLDE TEMEL ATMA VE AÇILIŞ YAPMA SEVDASINDA KARABÜKLÜLERİN KARŞISINA ÇIKIYOR.BENCE AHMET ABİMİZİN YAZDIĞI GİBİ ANKETLERDE DURUMU HİÇTE ÖYLE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL PAÇASI TUTUŞMUŞ GİBİ ONUN İÇİN,DİĞER ADAYLAR NE DİYORLARSA ODA ONLARI TAKLİT EDER GİBİ PROJELERİNİ CAFCAFLI BİR ŞEKİLDE TÜM MEDYA ARAÇLARINI KULLANARAK KARABÜK HALKINA KENDİNİ BEĞENDİRMEYE ÇALIŞIYORANCAK BU DEFE İŞİ ZOR GİBİ GÖRÜNÜYOR.

 • Karabük’te acilen şehir merkezi etrafında yapılaşma ve sosyal, kültürel, temel hizmet de gelişme olmazsa biter…
  gazeteciler medya bu oyuna gelmemeli
  Safranbolu son 10 yılda Karabük’ten müthiş göç aldı hala devam ediyor ve Safranbolu zaten dışarıdan sürekli ziyaretçi alan bir yer
  oranın o turistlik yapısını yok edeceğiz şimdiden trafik, ulaşım, tolu ulaşım imar planı gibi sorunlar başladı talep devam ediyor
  Gazeteciler bunu gündeme getirmeli
  Buda en büyük etken Karabük Merkezine yakın yerler de sosyal kültürel ve düzenli kentleşme v.b gelişmişlik olmaması artı Hava kirliliği
  Karabük seven kim varsa bu 5 yıl uçmalı 1 senede en az 3 mahalle yenilenmeli orada ki vatandaşlar i mağdur etmeden ,
  Şehir merkezi çarşısı tekrar planlanmalı alt yapılar birdaha kazınmadan ve olası arızalarda içrede hareket edilecek şekilde planlamalı
  Şehirmerkezi Araç çayı etrafı ve ıslahı Sosyal, kültürel tesisler sosyal ticari imar planları ve metro tramvay hatları planlanmalı
  Yoksa safronboluda dolar taşar
  Benim güveneceğim medya var, bu konuda çünkü seçim sürecinde güzel sorular soran seçimden sonrada işi takip eden ve yine sorular soracak medya siyasi çekişmeler bir tarafa Karabük ele alınmalı çok geride kaldık merkezde şehir görüntüsü yok dışardan gelen kaçıyor
  Burda kiler misafirini safranbolu da ağırlıyor… oyuna gelmeyin medyaaaaaa

 • Safranbolu devlet

  Calisan huzursuz mutsuz. döner sermaye yok idare kişilerle uğraşıyor kameralardan milleti takip etmek den dünya ile alakali kalmadı. Kimin ne iş yaptigu kaçta gelip geldiği belli değil. Bazıları 9 da geliyor süs pus bazılarına 1 dakikani hesabını sorarlar. Uzmanlar gidiyor kimin umurunda. Çaylar Kahveler. Nasılsa her ay döner hesaplarında idarecilerin.Mhrs açık kapalı umurunda haberleri bile yoktur.hizmetli ler en büyük ilgi alanlar i.sürekli baskı tehdit.is kanunu islerine geldigi gibi uyguluyor.bazı işçiler saltanat sürüyor bazıları zulüm

 • Öneri

  Ahmet bey şuan yapımı devam eden eski doğum hastanesi yerine dis sağlığı eğitim fakültesine devlet büyükleri el atsa bu binayı hasteneye çevirse karabükte sağlık problemi çözülmez mi 5000 evler.100 yıl büyük bir soru dan kurtulur.Dikkate alınırsa seviniriz

 • Gündem Dışı

  Safranbolu lu hasta çok doğru söylüyorsunuz ben daha öncede yorum olarak yazmıştım ama Ahmet beyin ilgisini çekmedi galiba daha dün karabük’te gögüs hastalıkları uzmanına gittim 2 doktor var ve randevuları dolu Safranbolu da varmış ama mhrs de gözükmüyor ayrıca bundan 1-2 ay öncede burada yazmıştım karabük’te ne özelde ne de devlet hastanelerinde çocuk cerrahı yok çocuğumu Bolu da tedavi ettirip kurtardım çok şükür yaklaşık 1 hafta yoğun bakım kapısında yattım çocuğum için helal olsun gerekirse yine giderim ama imkanım vardı ya imkanı olmayanlar ne olacak Karabük halkı bunu hakediyor mu oy toplama uğruna 3 hastaneyi 1 hastane çatısı altında toplayıp apar topar gösterişlerle hastane açarak göz boyamakla olmuyor bu iş nerede doktor çoğu doktor gelmek istemiyor umarım Ahmet bey de köşesinde bu konuya değinir takdiri Karabük halkına bırakıyorum saygılarımla

 • Adem

  Karabük olarak geçmiş 10 yıla baktığımızda konuşulması gereken çok konu var aslında, ama kimse dillendirmiyor.
  Mesela battı çıktıdan başlayalım, maliyeti ne kadardır,Karabük ekonomisine katkısı yada zararı ne kadardır?
  Karabük Safranbolu arasında ki köprünün maliyeti ne kadardır,Karabük ekonomisine katkısı yada zararı ne kadardır?
  Bir inatla kullanılmayan belediye binasından dolayı bir zarar varmıdır?
  Marzinc
  Kardemir
  Meydan
  ……………………..
  Kısaca aydınlatılması gereken birçok konu var
  AMA DERİN SESSİZLİK!!!

 • safranbolu lu hasta

  ahmet abi safranbolu devlet hastanesinin binası çok güzel oldu. emeği geçenlerden ve devletimizden sağolsun. şirinmi şirin.güzel bir hastane.eskiyi hatırlayınca mükemmel. ancak her geçen gün uzman hekim azlığından doktor bulmakta zorlanıyor karabük yollarına düşüyoruz.ya doktor yok , ya izinde ya amaliyatta .bu kadar kalabalık bir ilçede bu kadar az uzman olurmu ahmet abi. konuyu bir gündeme getirip yetkililere iletseniz karabük yollarında perişan oluyoruz.doktor gecici geliyor buraya her hafta farklı bir doktor geliyor bunu da anlamadık nasıl bir şey.birde televizyonlarda mhrs den randevu alın diyorlar .mhrs ye giriyoruz sürekli kapalı .

 • DURSUN BAŞKAN KARABÜKSPOR SAMPIYON

  KARABÜKSPOR SEVDALISI HAKLI YAZMIŞ,BENDE DURSUN ALTIPARMAK BAŞKAN KARABÜKSPOR SAMPIYON DİYORUM.RAFET VERGİLİ KAÇ MAÇA GELMİŞKİ KARABÜKSPOR DESİN.KARABÜKSPORU YOLBULANLARLA GÜLEÇLERLE KARDEMİR YÖNETİMİYLE KAV ETMEK İÇİN KULLANDI SONRA ONLARLA CAN ÇİYER KUZU SARMASI FİLAN OLMUŞ GALİBA.TEHDİTLER SAVURUYORDU SONRA SUSUP ONLARLA ÇOK İÇLİ DIŞLI OLMUŞ FİLAN.BURHANETTİN HOCA MAÇLARA GELİRDİ,AMA KARABÜKSPOR İÇİN SÖYLÜCEYİ BİRŞEY YOK NE OLACAKKİ 240 MİLYON BORÇLU KULÜBÜ KURTARICAM DEMEK AKIL KARIMI YANİ.
  KARABÜKLÜLER KARABÜKSPORU BATIRAN FERİDUN TANKUTU UNUTMASIN,KARABÜKSPORU BU HALE O VE ETRAFINDAKİ YAĞDANLIKLARI DÜŞÜRDÜ TARİH ONLARI AFFETMEYECEKTİR

 • KARABÜKSPOR SEVDALISI

  SAYIN AHMET ABİ, ADAYLARDAN KARABÜKSPOR İLE İLGİLİ HİÇBİR PROJE ÜRETEN ŞU ANA KADAR ÇIKMADI, KARABÜKSPOR’A KARABÜKLÜ İŞ ADAMLARI VE SİYASİ İLERİ GELENLERDEN HİÇBİR YARDIM VE PROJE DUYMADIK. İYİ PARTİ ADAYI DURSUN ALTIPARMAK OLURSA VE EĞER KARABÜKSPOR İLE İLGİLİ NASIL 1992 DE İLÇE İKEN HEM BELEDİYE BAŞKANI, HEM KARABÜKSPOR BAŞKANLIĞINDA ÜÇLÜ SAÇ AYAK İLE İLK KEZ KARABÜKSPOR U ŞİMDİKİ SÜPER LİGE ÇIKARDI. KARABÜKSPORU İŞLERSE REKLAMINI İYİ YAPARSA GENÇLERDEN OY ALIR. 50 Lİ YAŞLARDAKİLER O ZAMANLARI HATIRLAR. ONUN ZAMANINDA SOSYALLEŞME TAVAN YAPMIŞTI. YAZIK OLUYOR KARABÜKSPORA MEĞER SAHİBİ YOKMUŞ. ATALARIMIZ BOŞUNA DEMEMİŞ, DÜŞENİN DOSTU OLMAZ. YAZIKLAR OLSUN KARABÜKSPORA SAHİP ÇIKMAYANLARA, YUH OLSUN. DURSUN ALTIPARMAK’A DİKKAT.

 • Gurbette

  Karabük halkı bu dönemde vergiliyi secerse ,artık halktan bişey beklememek lazım ,bilgisayarda video projelere bu halk kanmamasi lazım, çok vilayet ilçe gezdim dolaştım , bir Zonguldak iki Karabük kadar her yönüyle geri bir il görmedim.20sene önceki karabukle şimdiki Karabük mu deseler 20sene önceki derim açık net


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Galatasaray

  19 +24 45
 2. Fenerbahçe

  19 +24 41
 3. Başakşehir

  19 +10 37
 4. Beşiktaş

  18 +13 35
 5. Trabzonspor

  19 +5 35
 6. Genişlet
 7. Adana Demir

  19 +17 34
 8. Konyaspor

  19 +5 27
 9. Kayserispor

  19 +1 26
 10. Alanyaspor

  19 -1 25
 11. Karagümrük

  19 +1 22
 12. MKE Ankaragücü

  19 -5 22
 13. Giresunspor

  19 -10 21
 14. Gaziantep FK

  19 -3 19
 15. Kasımpaşa

  19 -13 19
 16. Antalyaspor

  18 -8 18
 17. Sivasspor

  19 -8 18
 18. Hatayspor

  18 -18 17
 19. İstanbulspor

  19 -22 15
 20. Ümraniyespor

  19 -12 14
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.