İl Milli Eğitim Müdüründen evde eğitim gören öğrenciye ziyaret

İl Milli Eğitim Müdüründen evde eğitim gören öğrenciye ziyaret

Yayın: 21.03.2024 12:46
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Demir Çelik 50. Yıl İlkokul Müdürü Musa Kaplan  ve Sınıf Öğretmeni Ömer Çatak  ile birlikte rahatsızlıkları sebebiyle evde eğitim gören Ahmet Ali Ekemen’i evlerinde ziyaret etti

Sağlık problemleri nedeniyle evde eğitim alan öğrencimizin sağlık durumu, ve eğitim durumu hakkında ailesinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş; bu şekilde evlerinde eğitim gören çocukların ailelerin  her daim destekçileri olduğunu ifade ederek  ” ‘Hiçbir engel eğitim almaya engel değildir.’ perspektifi ile evde eğitim alan çocuklarımızın gelişimi, hayata en iyi şekilde hazırlanması için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Sağlık koşulları nedeniyle okullara devam edemeyen ve evlerinde eğitime zorunlu olan öğrencilerimize öğretmenlerimiz tarafından evlerinde eğitim vermektedirler. Evde eğitim sistemi, çocuklarımızın gelişmesine ve sosyal hayatın içerisinde olmasına büyük katkı sağlayarak fiziki yönden okullarına gidemeyen çocuklarımıza pek çok fırsatı sunuyor. Bu anlamda işlerini takip eden ve başarılı bir şekilde sürdüren okul idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.