İl Özel İdare çalışma programı toplantısı yapıldı

İl Özel İdare çalışma programı toplantısı yapıldı

Yayın: 16.03.2024 12:39
Paylaş:
A+ A-

2024 yılı İl Özel İdaresi Çalışma Programı Toplantısı Karabük Valisi  Mustafa Yavuz Başkanlığında Gerçekleştirildi. Toplantıya; Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Kökcü ve Bahattin Eroğlu ilgili birim müdürleri ile ilgili personel katıldı.

2024 yılı KÖYDES ve İl Özel İdaresi Çalışma Programı hakkında detaylı bilgiler alan Karabük Valisi Mustafa Yavuz, “Cumhuriyet tarihinin ülkemizdeki kırsal altyapının desteklenmesi adına en büyük çalışması olan KÖYDES projesi kapsamında 2024 yılında İlimizde yapılması planlanan çalışmalar ile 2024 yılında İlçelerimizde yürütülecek yol, içme suyu, bakım onarım ve diğer çalışmalarla ilgili katılımcı bir anlayışla hazırlanan Çalışma Programı hakkında detaylı bilgiler alarak değerlendirmelerde bulunduk. Bu doğrultuda da 2024 yılında Karabük İl Özel İdaresi, bütçe imkanları ile belirlenen hedefler ve projeler doğrultusunda yoğun bir çalışma içerisinde olacak. Ekiplerimize şimdiden çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdüründen Birlik Medya’ya ziyaret

Yayın: 18.04.2024 13:38
Paylaş:
A+ A-

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medyayı ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Karabük’e tayini çıkan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ali Rıza Özcan Birlik Medya’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ile görüşen Özcan “ Birlik Medya çalışanlarını sizin vezninizde tebrik ediyorum. Karabük’te hem yazılı hem de internet ortamında hizmet veriyorsunuz. Bizlerin gözü kulağı oluyorsunuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memmuniyeti dile getiren Birlik Medya Yöneticisi İsmail Akça ise “ Bu nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum.Birlik Medya olarak tüm kurumu ve kuruluşların her zaman yanındanız, Yapacağınız her türlü çalışmalarınızda hem gazetelerimiz de hem de internet sitelerimizde sizlere destek olacağız” dedi.