Karabük‘teki camilerde, ramazan ayının ilk cuma namazı yoğun katılımla kılındı.Bayır Mahallesi Ulu Camisi’ne gelenler namaz öncesi verilen vaazı dinledi.
Daha sonra namaz kılan cemaat dua etti.
Haber Videosu İçin TIKLAYINIZ!
Karabük‘teki camilerde, ramazan ayının ilk cuma namazı yoğun katılımla kılındı.Bayır Mahallesi Ulu Camisi’ne gelenler namaz öncesi verilen vaazı dinledi.
Daha sonra namaz kılan cemaat dua etti.
Haber Videosu İçin TIKLAYINIZ!
SAMSUN (AA) – Terme Kaymakamı Metin Maytalman, LGS'de dereceye giren öğrencileri tebrik etti.
LGS dereceye giren öğrenciler makamında misafir eden Maytalman, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Rahman Köse, okul idarecileri, velileri ve öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.
Kaymakam Maytalman, öğrencileri yetiştiren fedakâr anne ve babaları ile öğrencileri eğiten öğretmenlere minnettar olduklarını kaydetti.
Program sonunda öğrencilere başarılarından dolayı hediye takdim edildi.