Karabük Kent Konseyi genel kurul toplantısını yaptı

Karabük Kent Konseyi genel kurul toplantısını yaptı

Yayın: 04.07.2024 13:40
Paylaş:
A+ A-

Karabük Kent Konseyi Karabük Belediyesi Meclis toplantı salonunda genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Genel kurul toplantısına Karabük  Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’da katıldı.  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya; “Kent Konseyi şehirdeki önemli aktörleri bir araya getiren bir platformdur. Kamu kurumlarının, sivil toplumun, meslek örgütlerinin, siyasi partilerin ve muhtarların temsilcileri Kent Konseyi’nde bir araya gelirler. Kentimizin sorunları ve çözüm noktasında sizlerin görüşleri ve katkıları bizler için büyük önem taşıyor. Konseyin güzel işler yapacağına, şehrimizin başarısı, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için azimle çalışacağına yürekten inanıyorum. Bizler de Karabük Belediyesi olarak elbirliğiyle şehrimiz için en güzelini, en doğrusunu gerçekleştirmek için konseyin yanında olacağız” dedi

Tek liste ile gidilen seçimlerde ,Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilirken, Yürütme Kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Mustafa Çorbacı, Yıldıray Yıldırım, Abdülmuttalip Kayıkçı, Ahmet Öztürk, Ali Yaşar, Cantekin Ulukaya, Burcu Naime Tanç, Osman Semih Gülen”

Katılımcıların görüş ve taleplerini dile getirmesinin ardından genel kurul toplantısı son buldu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.