Karabük Milletvekili Cevdet Akay Birlik Medya’yı Ziyaret Etti

Karabük Milletvekili Cevdet Akay Birlik Medya’yı Ziyaret Etti

Yayın: 11.06.2023 14:01
Paylaş:
A+ A-

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Cevdet Akay ve İl Başkanı Vedat Yaşar Birlik Medya’yı  ziyaret etti. Ziyarette Birlik Medya sorumlusu İsmail Akca ile bir süre görüşen milletvekili Cevdet Akay, bu ziyaretin bir teşekkür ziyareti olduğunu söyledi. Sohbet havasında geçen ziyarette kısa bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Cevdet Akay “ Seçim bitti, artık Karabük için çalışma vakti. Ana muhalefet partisi milletvekili olarak Karabük’te yapılan ve yapılmasa gereken çalışmaların her zaman takipçisi olacağım.  İktidar partisi milletvekillerinin Karabük için yapacağı çalışmalarda hep yanlarında olacağım. Yapılması gereken veya yapılmayan işleri ise önce kendilerine bildirip yapılması için görüş ve önerilerimi bildireceğim. Ben seçim zamanında Karabük halkına ne vaatler verdi isem yapmaya veya yaptırmaya gayret edeceğim” dedi

Ziyaretten dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Cevdet Akay ve İl Başkanı Vedat Yaşar’a teşekkür eden Birlik Medya sorumlusu İsmail Akca ise “ Ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bizlerde sizlerin yapacağı çalışmaları kamuoyuna en işi şekilde aktarmaya çalışacağız. Yeri gelecek eleştireceğiz, yeri gelecek öveceğiz. Karabük için yapılanların her zaman yanında olacağız” dedi(Haber Merkezi)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Türkeli’de 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.07.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Sinop'un Türkeli ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit programı düzenlendi.

Merkez Camisi'nde düzenlenen programa Kaymakam Safa Kahraman ile vatandaşlar katıldı.

Öğle namazının kılınması ve İlçe Müftüsü Halil İbrahim Kömürcü'nün şehitler için dua etmesinin ardından katılımcılara ikramda bulunuldu.