Karabük Milletvekillerinin bakan ziyaretleri devam ediyor

Karabük Milletvekillerinin bakan ziyaretleri devam ediyor

Yayın: 02.11.2023 16:11 |Güncelleme: 27.12.2023 16:34
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, bakan görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.

Daha önce Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Mili Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i ziyaret eden Milletvekilleri İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u da Karabük’te ağırladı. Önceki gün Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mahmet Fatih Kacır’la görüşen AK Parti Karabük Milletvekilleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i ziyaret ettiler. Aynı gün içinde hem Işıkhan hem de Şimşek ile görüşen milletvekilleri, kentte yapılan, devam eden ve yapılacak yatırımları değerlendirdi. Özellikle Eskipazar OSB, Filyos Limanı ve Orman Ürünleri Sanayi Sitesi ile istihdam gibi konularını Bakanlara taşıyan Milletvekillerinin, diğer Bakanlarla da görüşeceği belirtiliyor. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Türkeli’de 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Anadolu Ajansı
Yayın: 16.07.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – Sinop'un Türkeli ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit programı düzenlendi.

Merkez Camisi'nde düzenlenen programa Kaymakam Safa Kahraman ile vatandaşlar katıldı.

Öğle namazının kılınması ve İlçe Müftüsü Halil İbrahim Kömürcü'nün şehitler için dua etmesinin ardından katılımcılara ikramda bulunuldu.