Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Kardemir Yöneticilerinden Vefa Örneği

Yayın: 15.06.2015 09:41
Paylaş:
A+ A-

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden KARDEMİR işçisi İrfan Yılmaz ismi trafo merkezine verildi.

Bilindiği gibi KARDEMİR A.Ş yeni genel müdürü Uğur Yılmaz’ın göreve başlamasıyla birlikte iş güvenliği/işçi sağlığı konuları ön plana çıkmış hatta en başa geçmiş ve KARDEMİR çalışanları da bundan büyük bir memnuniyet duymuştu.

Bir taraftan KARDEMİR A.Ş’de bu şekilde memnuniyet verici gelişmeler olurken, ne yazık ki geçtiğimiz günlerde elim bir iş kazası sonucu İrfan Yılmaz isimli bir işçi hayatını kaybetmiş ve büyük bir üzüntü yaşanmıştı.

Bu olay sonrası KARDEMİR yöneticileri büyük bir vefa örneği göstererek merhum İrfan Yılmaz ismini trafo merkezine vermeyi uygun görmüş ve bu güzel davranışın da KARDEMİR çalışanları arasında da büyük memnuniyet yaşattığı bildirildi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te otobüs yola çıkan domuza çarptı

Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK (AA) – Karabük'ün Eflani ilçesinde otobüsün çarptığı domuz telef oldu.

İstanbul'dan Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine cenazeye gidenleri taşıyan M.Ö. yönetimindeki 34 ZC 8219 plakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ilişkin otobüs Akören köyü Kayalar Mahallesi yakınlarında yola çıkan domuza çarptı.

Çarpmanın tesiriyle otobüsün ön tamponuna sıkışan domuz telef oldu.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye grupları sevk edildi.

Kazada yaralanan olmazken domuz takımlarca bulunduğu yerden çıkarıldı.