KARDEMİR’in 5 yıllık stratejik planı ve performans sistemi toplantısı

KARDEMİR’in 5 yıllık stratejik planı ve performans sistemi toplantısı

Yayın: 01.07.2024 22:51
Paylaş:
A+ A-

KARABÜK – Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) 2024-2028 yıllarını kapsayan stratejik planı ve kurumsal performans sistemi, Bolu’da düzenlenen toplantıda ele alındı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, geçen hafta sonu Abant’taki otelde “KARDEMİR’den Geleceğe Güçlü Adımlar: Stratejik Plan ve Kurumsal Performans Sistemi Değerlendirme Toplantısı” düzenlendi.

Toplantıya, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, yönetim kurulu üyeleri ve ünite müdürleri katıldı.

KARDEMİR’in geleceğine yön vermek amacıyla hazırlanan, 2024-2028 yıllarını kapsayan stratejik planı ve kurumsal performans sistemi, şirket yetkililerince ele alındı.

İki oturumda gerçekleştirilen toplantının birinci bölümünde performans sistemi, diğer kısımda birimlerin belirlediği hedef göstergelerine ulaşıp ulaşmadığını gösteren birim karne değerlendirmesi yapıldı.

Ünite müdürleri, hedefe ulaşmayan göstergelerin nedenlerini ve bir sonraki çeyrek için planlarını anlattı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir, stratejik planın şirketin geleceği için hayırlı olmasını temenni ederek, tüm yöneticilerden yüksek gayret göstermelerini istedi.

Şirketin köklü geçmişe sahip olduğunu vurgulayan Demir, şunları kaydetti:

“Bu noktada durum tespiti yaparak nerede olduğumuzu ve nereye gitmek istediğimizi belirlememiz gerekiyor. Hedeflerimizi tespit ederek hangi yöne ilerlememiz gerektiğine karar vermeliyiz. Yeni yol çizmek, daha dinamik ve güvenli geleceğe ulaşmamızı sağlayacaktır. Bu süreçte gösterdiğiniz tüm çabalardan dolayı hepinize teşekkür ederim. Hep birlikte şirketimizi daha parlak ve sürdürülebilir geleceğe taşıyacağız.”

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Schneider Electric Secure Power İş Birimi, iş ortaklarıyla buluştu

Anadolu Ajansı
Yayın: 22.07.2024 20:45
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Schneider Electric Secure Power İş Birimi, iş ortaklarıyla Kıbrıs'ta düzenlenen “Secure Power Partner” etkinliğinde bir araya geldi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Secure Power Partner etkinliğinde Schneider Electric Secure Power İş Birimi, Türkiye'den sektör temsilcileriyle bir araya gelerek 2024'ün hedef ve stratejileriyle gelecek dönem planlamaları üzerine görüştü.

Etkinlik kapsamında, bulut hizmet sağlayıcıları, finans, ticaret ve sanayi bölümlerindeki yenilikler tanıtıldı.

Tek faz ve 3 faz kesintisiz güç kaynakları, kabin, protokol veri ünitesi (PDU) ürünleri ve “Ecostruxure” yazılım çözümleriyle ilgili son gelişmeler ve yenilikler, etkinlikte paylaşıldı.

Partnerlerle gerçekleştirilen etkinlikte alınan geri dönüşler sayesinde Schneider Electric Secure Power İş Birimi, inovasyon ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam edecek.

Şirket, sektördeki lider konumunu koruma ve geliştirme hedefiyle, iş ortaklarıyla işbirliklerini sürdürecek.