Karabük Üniversitesi’nden iki öğretim üyesi, WTT Feeder Cappadocia Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası’nda görev aldı.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde düzenlenen turnuvaya 24 farklı ülkeden 106 sporcu katılırken, Karabük Üniversitesi’nden Doç. Dr. Raşit Esen ve Dr. Öğr. Üyesi Eftal Şehirli hakemlik görevini üstlendi.
Turnuvanın açılışı, Dünya Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Petra Sörling, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen ve diğer önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Karabük Üniversitesi’nden gelen hakemlerin de başarıyla görev aldığı turnuva, uluslararası katılımla büyük bir ilgiyle gerçekleşti.