KBÜ’den iş birliği protokolü

KBÜ’den iş birliği protokolü

Yayın: 27.06.2024 10:21
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi arasında Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) ve Sosyal Bilimler Festivali (Sosyalfest) kurumsal paydaşlığına ilişkin iş birliği protokolleri imzalandı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Üniversitesi tarafından organize edilen Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) ve Sosyal Bilimler Festivali (Sosyalfest) kapsamında kurumsal paydaş görüşmelerine devam ediyor. Bu kapsamda Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’i  ziyaret etti. Ziyarette Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) ve Sosyal Bilimler Festivali (Sosyalfest) kapsamında iki üniversite arasında yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu ve söz konusu festivaller hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Görüşmenin ardından KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ile Sağlıkfest ve Sosyalfest kapsamında Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolleri imzaladı. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünde imzalanan protokollerle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlıkfest ve Sosyalfest’te Karabük Üniversitesine kurumsal paydaş oldu. Protokoller; Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) ve Sosyal Bilimler Festivali (Sosyalfest) kapsamında kurumsal paydaşı olan kurumların sağlayacağı; uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği ile mali ve finansman desteğinin koşullarını içeriyor. Günün anısına Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri” adlı kitabı takdimde bulundu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.