“MHP, Karabük’te Kesinlikle, Birinci Partidir…”

“MHP, Karabük’te Kesinlikle, Birinci Partidir…”

Yayın: 18.05.2015 09:45
Paylaş:
A+ A-

14 Mayıs günü Karabük’e gelerek Karabük Kent Meydanı açılışına katılan,Meydan Açılışından önce,makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı Rafet Vergili ile uzunca bir süre görüşen MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin düzenlediği Mitinge Mahşeri bir kalabalığın katılımı,MHP içinde moralleri üst düzeye çıkarttı.

Kent Meydanı açılışından önce,coşkulu ve mahşeri diye nitelendirilen, kalabalığı konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İktidarı sert ifadelerle suçlarken “Bu İktidarın bozduğu toplumsal huzuru düzeltmek için İktidarı istiyoruz ve İktidara geleceğiz..” yolunda görüşler dile getirerek Karabük seçmeninden oy istedi.

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin, Karabük’e gelerek,çok büyük bir kalabalığa konuşması ile MHP Karabük İl ve İlçe Teşkilatları ile MHP Çevrelerinde büyük bir “Moral yükselmesi görüldüğüne..” dikkat çeken Siyasal gözlemciler “Gelen kalabalık ve o kalabalığın heyecanı her Siyasi Partinin moralini yükseltir ve umutlarını arttırır.MHP Şu an itibarı ile 7 Haziran Genel Seçimi için çok büyük bir moralle çalışmaktadır..” şeklinde değerlendirmeler yapıyorlar.

Öte yandan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili de “Kent Meydanı açılışına katılan bütün Karabüklülere en samimi duygularımla teşekkür ediyorum.Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadılar.Karabük tarihinde hiç görülmemiş bir kalabalık Açılış Törenimize katılarak bizleri yalnız bırakmadılar.Katılanların kalabalığı,heyecanı,coşkusu MHP Genel Başkanı Dr.Sayın Devlet Bahçeli’nin de dikkatini çekti ve bize teşekkür etti..” şeklinde bilgiler verdi.

MHP Karabük Milletvekili Adayları Durmuş Yalçın ve Ayhan Akbaş 14 Mayıs Mitingini değerlendirerek “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin katıldığı Mitinge gelen onbinlerce insan,MHP’NİN Karabük’te birinci Parti olduğunu adeta tescil etmişlerdir.Biz MHP Karabük’te birinci Parti derken inanmayanlar,o mahşeri kalabalığı görünce,artık inanmışlardır..” gibi değerlendirmeler yaptılar.

MHP Adayları Durmuş Yalçın ve Ayhan Akbaş “7 Haziran akşamı MHP’NİN Karabük’ü 2-0 kazandığı da görülecektir.Diğer Partiler artık umutlarını bir kenara bıraksınlar, MHP’Yİ izlesinler.Biz 13 Mayıs günü Birinci Parti olarak,kesin bir Milletvekili çıkartacağımıza inanıyorduk.14 Mayıs Mitingi bizim bir Milletvekilliği ile yetinmeyip,ikinci Milletvekilliğini de kazanacağımız mesajını net olarak verdi.Şimdi Karabük seçimini 2-0 kazanmak için çaba harcıyoruz ve Allahın izini ile MHP Karabük’ü 2-0 alacaktır..” yolunda ifadeler kullandılar..

2 kişi görüş bildirdi

  1. Anonim

    sayın vekilim karabuk cumhuriyet kenti olduğundan çok bir vefa kentidir işe emeğe sohbete muhabbete vefalıdır.Sayın burhanettin bey bu şehire sevdalı biri sizin gibi.bu yuzden göç veren küçülen Karabuk u kabullenmedi dediğiniz gibi 3 vekilden 2 vekile düşmesini burda dogan buyuyen cocuklarımızın bu sehirde doyma imkanı olmamasını kaldıramadı turkiyeyi ayağa kaldırdı en hızlı buyuyen üniversite ile beraber 7.en çok tercih edilen üniversiteyi yaptı ve göç almaya başladık iş imkanlarımız oluştu.Ak partinin göstermediği bu vefayı siz gösterdiniz Karabuk halkı da bu vefa ya ortak olup sizleri meclise uğurlayacaktır.BUNLAR KARABUK HALKINI KOYUN ZANNEDİYOR AMA KOYUN OLMADIĞIMIZI BELEDİYE SEÇİMLERİNDE OLDUĞU GİBİ GÖSTERECEĞİZ…

  2. ak partili

    göreceğiz bakalım elmi yaman hizmet yapanmı sonuna kadar akp diyorum başı bozuk olanın bilmem nereside bozuk olur ak partiden biraz ders çıkartın bunlar kendilerine bile sahip çıkamıyor bize mi sahip çıksınlar sonuna kadar akp

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akbank, Euromoney Mükemmellik Ödülleri’nde 3 ödül aldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.07.2024 16:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Akbank, dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney Mükemmellik Ödülleri 2024'te üç ödülün sahibi oldu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, “Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası” seçilen Akbank, aynı zamanda “Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası” ve “Türkiye'de Çevre, Sosyal, Yönetişim (ÇSY) alanında En İyi Banka” ödüllerine layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Akbank'ın dijital bankacılık ve sürdürülebilirlik alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarının, kazandıkları bu önemli uluslararası ödüllerle bir kez daha tescillendiğini belirtti.

Sabancı, “Önümüzdeki dönemde de bu başarılarımızı pekiştirirken, bankacılığın geleceğini şekillendirmeyi sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza, bize güvenen müşterilerimize ve bizi her zaman destekleyen paydaşlarımıza teşekkür ederim.” değerlendirmesinde bulundu.

– “Dijital aktif müşteri penetrasyonumuz yüzde 85'in üzerinde”

Akbank Genel Müdürü Kaan Gür de Akbank'ın müşterilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak onlara yenilikçi, dinamik ve dijital teknolojiler ile desteklenen bütünsel bir deneyim sunduklarını aktararak, şunları kaydetti:

“Bu süreçte edindiğimiz başarılarla, sınırları aşmaktan gurur duyuyoruz. Euromoney Mükemmellik Ödülleri kapsamında kazandığımız 'Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Dijital Bankası' ve 'Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası' ödülleri, uzun yıllardır yenilikçi iş modellerine yaptığımız yatırımların bir sonucu. Yakın zamanda yapay zeka, nesnelerin interneti gibi alanlarda Türk bankacılık sektörünü ilklerle tanıştırdık. Akıllı saatlerle kolay ödeme deneyimi, Akbank Mobil'de farklı sektörlerdeki akıllı cihazlarla yaptığımız entegrasyonlar, Akbank Asistan'ın sesli iletişim yetkinliği kazanması, ayrıcalıklı bir hizmet olan portföy yönetiminin dijitalleştirilerek geniş müşteri bazımız ile buluşturulması gibi birçok yenilikçi ürün ve hizmeti de yine ilklere imza atarak müşterilerimizle buluşturduğumuz bir sene geçirdik.”

Gür, Akbank LAB çatısı altında 1000'den fazla ekosistem oyuncusuyla temas ederek, finansal teknoloji şirketleriyle ve büyük teknoloji firmalarıyla işbirliği yaparak, müşterilerine hızlı bir şekilde inovatif çözümleri taşımayı ve bu şirketlerle beraber değer üretmeyi uzmanlık alanları haline getirdiklerini bildirdi.

Dijitaldeki yenilikçi çalışmalarıyla birlikte bugün dijital aktif müşteri penetrasyonlarının yüzde 85'in üzerinde olduğunu belirten Gür, “Dijitaldeki müşteri trafiğimiz de tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Bu sayıyı her gün yukarıya taşımak için global düzeyde de gözlerin çevrildiği yeni fikirler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Akbank'ın, 2030 sürdürülebilir finansman hedefini dört katına çıkararak 800 milyar lira olarak güncellediği bilgisini paylaşan Gür, “Sürdürülebilir mevduat, sürdürülebilir tarım, KOBİ Eko Dönüşüm, yeşil dış ticaret finansmanı gibi yenilikçi ürünlerimiz ve karbon ayak izi hesaplama, sürdürülebilirlik performans ölçümü gibi müşteri odaklı hizmetlerimizle de her zaman müşterilerimizin yanındayız. 2025 yılına kadar kadın KOBİ müşterilerimizin sayısında her yıl yüzde 10'luk büyüme hedefliyoruz. Başarılarımızın bize getirdiği sorumluluğun bilinciyle tüm paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratmayı sürdüreceğiz. Edindiğimiz başarılarla uluslararası platformlarda Türk bankacılık sektörünü temsil etmekten gurur duyuyoruz.” açıklanmasında bulundu