Projelere Tam Not

Projelere Tam Not

Yayın: 18.03.2024 13:08
Paylaş:
A+ A-

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan adayı Ali  Büyüközdemir proje tanıtım toplantısı düzenledi. Özdemir’in açıklamış olduğu projeler toplantıya katılanlar tarafından tam not aldı.

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir, projelerini açıkladığı tanıtım toplantısında Safranbolu’ya damga vurdu.

Aylardır devam ettirdiği seçim çalışmalarında, nezaketi, azmi ve samimiyeti ile gönüllere dokunmayı başaran Büyüközdemir, Safranbolulular tarafından başkan gibi karşılandı.

Ak Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir projelerini muhteşem bir organizasyonla tanıttı.

Leyla Dizdar Kültür Salonunda düzenlenen törene katılım yoğun oldu. Salonda coşku bir an bile azalmazken, katılımcılar arasındaki bazı isimler dikkat çekti.

Birbirinden başarılı projelerin halka tanıtıldığı törene katılım yoğun olurken, katılımcılar arasında dikkat çekici isimler de vardı.

Safranbolu Eski Belediye Başkanı Mustafa Eren’in yanı sıra Safranbolu Belediye Başkanlığı yapan Nihat Cebeci, Necdet Aksoy da katılımcılar arasında idi.

Mustafa Eren’in ismi kadar söyledikleri de dikkat çekiciydi. Her cümlesi uzun uzun alkışlanan Eren, bir önceki seçimde Elif Köse’yi desteklediğini ve eşinden dostundan da oy istediğini ancak verilen sözlerin tutulmadığını söyledi. Eren, oy istediği herkesten özür dilediğini ifade etti.

Bu seçimde Ali Başkanı desteklediğini söyleyen Eren gibi, önceki dönem Belediye Başkanlarının tümü de Ali Büyüközdemir’e desteklerini açıkladı.

Salonda tansiyon bir an bile düşmezken gençlerin coşkusu görülmeye değerdi. Ali Büyüközdemir’in projeleri salondan büyük beğeni gördü, konuşması sık sık tezahürat ve alkışlarla kesildi.  Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in proje tanıtım toplantısına  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ak Parti Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, önceki dönem milletvekili Cumhur Ünal, Ak Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, önceki dönem il ve ilçe başkanları, Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl ve İlçe Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Genel Meclis ve Belediye Meclisi Adayları, Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, Memur-Sen İl Başkanı Zeki Öz, STK temsilcileri, Safranbolu İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi

Anadolu Ajansı
Yayın: 23.04.2024 04:48
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Of ilçesindeki Şehit Hüsnü Uyan Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Okulun bahçesine çizilen trafik parkurunda minik öğrenciler trafik işaret ve levhalarını uygulamalı şekilde öğrendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Hasan Tekke, anaokulunu ziyaret ederek eğitimine katılan öğrencilerle sohbet etti.

Kabahasanoğlu, trafik bilincinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan ölümlü kazaların büyük kısmı trafik bilgisi ve bilincinin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda geleceğimizin güvencesi ve umudu olan yavrularımızın böylesine anlamlı ve güzel ortamda trafik eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Hayatın her alanında eğitim parolamız ile eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yaşlarda oluşacak bilinçle geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Okul idaremizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”