Rektör Kırışık Fizik tedavi ünitesinde incelemelerde bulundu

Rektör Kırışık Fizik tedavi ünitesinde incelemelerde bulundu

Yayın: 14.09.2023 11:30
Paylaş:
A+ A-

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinde incelemelerde bulundu.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinde yapılan incelemelerde Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nihat Yılmaz eşlik etti.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nihat Yılmaz, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a hastanenin teknik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinin fiziksel imkanları, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinin teknik imkanları hakkında bilgi alan Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık, hastalar ile de sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken, Başhekim Doç. Dr. Nihat Yılmaz’a teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.(Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sinop’ta 15 Temmuz şehidi Açıkgöz, kabri başında anıldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 15.07.2024 20:52
Paylaş:
A+ A-

SİNOP (AA) – FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen üniversite öğrencisi Ömer Can Açıkgöz, memleketi Sinop'un Ayancık ilçesindeki kabri başında anıldı.

Açıkgöz için ilçeye bağlı Büyükdüz köyündeki kabri başında anma programı düzenlendi.

Programda Açıkgöz'ün öz geçmişi okundu, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehitler için dua edildi.

Daha sonra Sinop Valisi Mustafa Özarslan ile diğer katılımcılar, Açıkgöz'ün kabrine karanfil bıraktı.

Vali Özarslan ve beraberindekiler, buradaki programın ardından Açıkgöz'ün ailesini evinde de ziyaret etti.

Programa Açıkgöz'ün ailesinin yanı sıra Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, Ayancık Kaymakamı Ahmed Çelik ile şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.