“Dönem Sonu Sosyal Etkinlikler Faaliyet Planı” kutlamaları kapsamında Safranbolu Bilim Sanat Merkezinde “Yıl Sonu Etkinliği” düzenlendi.
Bilim Şenliğine İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan etkinlik açılış konuşmaları ile devam etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş konuşmasının akabinde etkinliğe katılan yöneticiler ile birlikte etkinliğin açılış kurdelesini kesti. Daha sonra Akbaş ve beraberindeki yöneticiler stantları gezerek öğretmen ve öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş etkinliğin düzenlemesinde emeği geçen kurum müdürü Murat Koşar başta olmak üzere öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.