Safranbolu Bilim Sanat Merkezinde Yıl Sonu Etkinliği

Safranbolu Bilim Sanat Merkezinde Yıl Sonu Etkinliği

Yayın: 29.05.2024 11:17
Paylaş:
A+ A-

“Dönem Sonu Sosyal Etkinlikler Faaliyet Planı” kutlamaları kapsamında Safranbolu Bilim Sanat Merkezinde “Yıl Sonu Etkinliği” düzenlendi.

Bilim Şenliğine İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan etkinlik açılış konuşmaları ile devam etti.

İl Millî Eğitim Müdürü  Nevzat Akbaş konuşmasının akabinde etkinliğe katılan yöneticiler ile birlikte etkinliğin açılış kurdelesini kesti. Daha sonra Akbaş ve beraberindeki yöneticiler stantları gezerek öğretmen ve öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş etkinliğin düzenlemesinde emeği geçen kurum müdürü Murat Koşar başta olmak üzere öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akçaabat’ta voleybol turnuvası sona erdi

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.06.2024 00:52
Paylaş:
A+ A-

TRABZON (AA) – Trabzon'un Akçaabat ilçesinde organize edilen voleybol turnuvası tamamlandı.

Akçaabat Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçe genelinde ortaokullar ve liseler arasında her sene geleneksel hale gelen yıl sonu voleybol turnuvasının Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi'nde tamamlandığı belirtildi.

Turnuvada ortaokul kategorisinde Yaylacık Ortaokulu birinci, Yıldızlı Ortaokulu ikinci, Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ise üçüncü oldu. Lise kategorisinde 17 Şubat Anadolu Lisesi birinciliği, Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ikinciliği, Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, turnuvaya yoğun katılım olduğunu ifade etti.

Katılımcılara teşekkür eden Ekim, şu değerlendirmede bulundu:

“Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse 'filenin Akçaabatlı sultanları' filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat'taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor, çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”