TOBB 80. Genel Kurulu Akşam Yemeği: Türkiye’nin Önde Gelen İsimleri Bir Araya Geldi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB 80. Genel Kurulu akşam yemeği, ATO Congresium’da gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İyi Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Delege Seyfettin Başkaya gibi üst düzey isimlerin katılımıyla gerçekleşen yemeğe, ayrıca genel sekreterler, STK başkanları, üst düzey yargı mensupları, milletvekilleri ve bürokratlar da iştirak etti.
TOBB’un 80. Genel Kurulu’nun akşam yemeği, ülkenin farklı alanlarında etkin rol oynayan ve karar alma süreçlerinde önemli pozisyonlarda bulunan isimleri bir araya getirerek, sektörler arası diyalog ve iş birliği fırsatları sunmayı amaçladı. Bu önemli buluşma, Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve sosyal hayatında etkili olan kesimlerin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunması ve ortak çözüm yolları araması açısından büyük önem taşıdı.