Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Vergili’den Engelliler Derneğine Ziyaret

Yayın: 29.05.2015 10:04
Paylaş:
A+ A-

Belediye Başkanı Rafet Vergili Türkiye Engelliler Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti.

Yapılan ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Vergili; “Belediye olarak engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesinde ve temininde daha hassas davranarak onların yaşam alanlarını daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Belediye ve Engelliler Derneğimiz tarafından yapacağımız ortaklaşa çalışmalarla sizlerin talep ve isteklerine imkanlarımız ölçüsünde çözüm bulacağız” dedi.

Engelliler Derneği Başkanı Muhittin Yılmaz Başkan Vergili’den engeller için şehir merkezine yapılan otoparkların daha rahat kullanımı, engelli kaldırımlarına park eden duyarsız araç sahiplerinin uyarılması konularında bazı isteklerde bulundu. Türkiye Engelliler Derneği Karabük Şubesi Başkanı Muhittin Yılmaz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildirdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR Genel Kurulu Tarihi Belli Oldu

Yayın: 27.09.2023 17:08
Paylaş:
A+ A-

KARDEMİR A.Ş Yönetimi, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü Genel Kurul yapma kararı aldı. Yapılacak olan Genel Kurulda Kardemir’in 11 kişilik yeni yönetimi de belli olacak.
Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen açıklamada ;
KAP’a yapılan açıklamada, “Şirketimizin, 23 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 14.00’de Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurulunun yapılmasına ayrıca; Grupların Yönetim Kurulu Üyeleri adaylarının seçimi için “A” grubu hisse sahiplerinin, “B” grubu hisse sahiplerinin ve “D” grubu hisse sahiplerinin Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi – KARABÜK adresinde aynı tarihte genel kurul toplantı saatinden önce saat 10.00’da ayrı ayrı toplanarak adaylarını belirlemelerine karar verilmiştir” denildi.
Genel Kurul Gündem Maddelerinde ise, Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine T.T.K.’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı izinlerin verilmesi, Yönetim Kurulu Üyelerine verilecek huzur hakkının belirlenmesi ve Şirketin pay geri alımı işlemleri hakkında bilgi verilmesi yer alıyor.
Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin kimler olacağı merak edilirken, Kardemir’in şu anki 11 kişilik yönetiminin üçü boş halde duruyor.
Kardemir’in şu anki Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor; Prof. Dr. İsmail Demir, Ömer Demirhan, Prof. Dr. Ercümend Arvas, Fatih Mehmet Erkoç, Kamil Güleç, Muhammed Ali Oflaz, Mustafa Aydın ve Yusuf Canbolat. (Esra Oğuzkağan Özkan)