Safranbolu ilçesindeki Karabük Üniversitesi Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi’nde sınava girecek bir aday, yanlışlıkla merkezdeki Demir Çelik Kampüsü’ne geldi.
Durumu fark eden öğrenciyi, motosikletli polis ekipleri sınava gireceği salona götürdü.
Polis ekipleri ayrıca kimliğini evde unutan bir öğrencinin de yardımına yetişti. Motosiklete bindirilen öğrenci, evden kimliğini aldıktan sonra sınav yerine ulaştırıldı.
Sınava yetiştirilen öğrenciler, polis ekiplerine teşekkür etti.