Bölgenin Sesi Gazetesi
 

İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e Teşekkür Plaketi

Yayın: 06.07.2015 10:32
Paylaş:
A+ A-

Karabük İl Emniyet Müdürlüğüne atandığı günden itibaren özellikle uyuşturucu konusu başta olmak üzere yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda Karabük halkının taktirini toplayan İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever’e Karabük Yenice Trabzonspor Taraftarları Dayanışma Kültür Birliği Derneği plaket takdim edildi.

Gerçekleştirilen plaket töreni öncesi kısa bir açıklama yapan Dernek Başkanı İbrahim Yaylı “Emniyet Müdürümüz Dr. Serhat Tezsever vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlanması hususunda, Karabük’e geldiği günden beri, teşkilatı ile birlikte sergilemiş olduğu hizmetlerinde, başarılı operasyonlarla fevkalade belirgin faydalar sağlamıştır. İl Emniyet Müdürümüz şehrimizin sokağında, caddesinde, benzinliğinde, dolmuş ve taksi duraklarında, camide, Pazar yerinde, törende, toplantıda, okulda, fabrikada her yerde halkı ile kurmuş olduğu sıcak, samimi, alçak gönüllü, güvenilir, dostane ve insani ilişkileri onun Karabük halkı ile bütünleşmesini sağlamıştır. Sivil toplum örgütü olarak biz ülkemizde hizmet vermekte olan böyle emniyet müdürlerinin ayağının altını öpüyoruz. İl Emniyet Müdürümüzün liderliğinde, Karabük’te yürütülmekte olan başarılı emniyet hizmetlerinin yanında, özellikle karşılaşabilecekleri tehlikeler karşısında kendilerini, koruma yönünde polisimizce, Karabük merkezde bulunan lise öğrencilerimize verilen güvenlik bilgilerinden dolayı, temsil ettiğimiz Türk futbol ailesinin bir parçası olan Trabzonspor Kulübü adına ve aynı zamanda bir kültür derneği tarafımızla, insani kişiliği ile her zaman onur ve gurur duyduğumuz Karabük İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever’i tebrik ediyor, kendilerine sağlık temenni ederken, T.C Devletimizin örnek bir polisi olarak, Karabük şehrimizdeki başarılarının devamını diliyorum” şeklinde açıklamalara yer verdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP Ladik İlçe Başkanlığına Gülyokuş atandı

Yayın: 22.09.2023 20:48
Kaynak: AA
Paylaş:
A+ A-

SAMSUN (AA) – MHP Ladik İlçe Başkanlığına Sinan Gülyokuş getirildi.

Ladik İlçe Seçim Heyeti, bir müddet evvel gerçekleştirilen ve Nurol Albayrak'ın tek liste ile girip kazandığı MHP Ladik İlçe Kongresi'ni, delegeler ortasında üyeliğini tamamlamamış bireylerin bulunduğu itirazı üzerine iptal etmişti.

Bunun üzerine MHP Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığına Sinan Gülyokuş atandı.

Gülyokuş, genel merkezlerinin tensipleriyle ilçe başkanlığına getirildiğini belirterek, “Bu kutsal vazifeye layık görüldüğüm için teşekkür ediyorum. Vazifesi bildirim alır almaz idare şuramızı toplayarak misyon dağılımı yaptık.” dedi.

Yönetim konseyi ise Yunus Emre Kanoğlu, Kemal Sukas, Hüseyin İğci, Mehdi Çetiner, Selçuk Koşar, Mustafa Demirel, Recep Karamustafaoğlu, Mehmet Yetik, Zeki Akyel, Naci Süer, Lütfü Değirmenci, Emrah Kanoğlu, Cengiz Çobanbaşı ve Ayşe Kanoğlu'ndan oluştu.