Karabüklü Kadın Hakem Elifnur Tufan Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Karabüklü Kadın Hakem Elifnur Tufan Başarılarıyla Göz Dolduruyor

Yayın: 01.07.2024 10:51
Paylaş:
A+ A-

Karabüklü kadın hakem Elifnur Tufan, üstün performansı ve başarılarıyla dikkat çekiyor. 1999 yılında Karabük’te doğan Tufan, genç yaşına rağmen hakemlik kariyerinde önemli adımlar attı.

Eğitim ve Kariyer Başlangıcı

Elifnur Tufan, Kastamonu Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nden mezun oldu. Spor yöneticiliği alanındaki eğitimi, onun sporun farklı alanlarında bilgi ve beceri kazanmasını sağladı.

Hakemlik Kariyeri

3 yıldır Karabük’te hakemlik yapan Tufan, kısa sürede yetenekleri ve disiplini ile ön plana çıktı. Sahadaki duruşu ve kararları ile hem oyuncuların hem de izleyicilerin takdirini kazandı.

Başarıları ve Gelecek Hedefleri

Elifnur Tufan, hakemlik kariyerinde gösterdiği başarılı performans ile genç hakemlere örnek olmaya devam ediyor. Karabük’te hakemlik yaparak spora ve bölgeye katkı sağlayan Tufan, gelecekte daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyor.

Elifnur Tufan’ın başarıları, Karabük’ün spor camiasında gurur kaynağı olurken, genç kadınlara da ilham veriyor. Tufan, spora olan tutkusu ve azmiyle hakemlik kariyerinde ilerlemeye devam ediyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Giresun’da otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.07.2024 08:52
Paylaş:
A+ A-

GİRESUN (AA) – Giresun'un Alucra ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

Alucra Çevre Yolu'nun Yüksekokul mevkisi kavşağında, Ersin Aydoğan yönetimindeki 28 ADD 386 plakalı otomobil ile Mustafa Aydın idaresindeki 34 ENT 045 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Kazada yaralanan sürücüler sağlık ekiplerince Alucra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.