Psikiyatrist Prof. Dr.İsmail Ak Uyarıyor

Psikiyatrist Prof. Dr.İsmail Ak Uyarıyor

Yayın: 19.01.2017 23:30
Paylaş:
A+ A-

KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatrist Prof.Dr.İsmail AK, yarın karne alacak çocuklarımızın anne ve babalarına bazı tavsiyelerde bulundu.

Psikiyatrist AK “Yarın çocuklarımızın kimi sevinecek kimi üzülecek,anne ve baba olarak ,önce karnedeki güzel notları görelim , çocuklarımızı tebrik edelim düşük notları var ise çocuğumuzla birlikte oturalım değerlendirelim, her çocuğun yeteneğinin farklı olduğunu düşünelim,çocuğu aşağılayıp,azarlayıp,aşağılama,yetersiz yada zayıf tarafını yüzüne vurmayalım.Yapısal bazı durumlarında bazı derslere çocuğun kabiliyetinin olmamasını sağlayabilir bunları da göz önünde bulunduralım.Düşük notu olan dersler için çocuklarla birlikte oturup birlikte çözüm yolları aramalısınız.Unutmayın ki o karne sadece çocuğun değil, sizinde karneniz!!! Ebeveyn olarak bu düşük notlar için ben ne yapıp çocuğuma yardımcı olabilirim diye çocukla konuşarak çözüm yolu bulunabilir, baş edilemeyen durumlarda danışmanlara başvurulup, yardım alınabilir. Unutmayın bu bir TATİL, yoğun geçen bir dönemin ardından verilen bu ara tatilde çocukları dinlendirin, dinlenmelerine müsaade edin” diyerek tüm çocuklara başarılar diledi.

9 kişi görüş bildirdi

 1. Anonim

  hocam şu an hangi hastanediziniz

 2. kartal

  hocam nedesiniz

 3. Anonim

  Hocam nerdesiniz bilen varmi

 4. Rize

  Nerdesiniz hocam bilen varmi yazsin hangi sehirdesinuz hocam

 5. Anonim

  sevgili hocam ben trabzondan sizin hastanızdm şimdi bir arkadaşıyönlendirecem nasıl ulaşabiliriz
  ahmet sarıalioğlu

 6. Rize

  Hocam nerdesiniz. Trabzondamisiniz bilen varmi

 7. Anonim

  Karabük eğitim araştırma hastanesinde

 8. RİZE

  Hocam karabük ünüvestesınde ön NUMARA önce insan SONRA iyi bir dr ÖMRÜN ÜZÜN OLSUN hocam

 9. Osama

  Hocam Allah razı olsun seni özledim🌹🌹🌹❤️❤️❤️

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Akbank, Euromoney Mükemmellik Ödülleri’nde 3 ödül aldı

Anadolu Ajansı
Yayın: 19.07.2024 16:52
Paylaş:
A+ A-

İSTANBUL (AA) – Akbank, dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney Mükemmellik Ödülleri 2024'te üç ödülün sahibi oldu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, “Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Dijital Bankası” seçilen Akbank, aynı zamanda “Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası” ve “Türkiye'de Çevre, Sosyal, Yönetişim (ÇSY) alanında En İyi Banka” ödüllerine layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Akbank'ın dijital bankacılık ve sürdürülebilirlik alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarının, kazandıkları bu önemli uluslararası ödüllerle bir kez daha tescillendiğini belirtti.

Sabancı, “Önümüzdeki dönemde de bu başarılarımızı pekiştirirken, bankacılığın geleceğini şekillendirmeyi sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza, bize güvenen müşterilerimize ve bizi her zaman destekleyen paydaşlarımıza teşekkür ederim.” değerlendirmesinde bulundu.

– “Dijital aktif müşteri penetrasyonumuz yüzde 85'in üzerinde”

Akbank Genel Müdürü Kaan Gür de Akbank'ın müşterilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak onlara yenilikçi, dinamik ve dijital teknolojiler ile desteklenen bütünsel bir deneyim sunduklarını aktararak, şunları kaydetti:

“Bu süreçte edindiğimiz başarılarla, sınırları aşmaktan gurur duyuyoruz. Euromoney Mükemmellik Ödülleri kapsamında kazandığımız 'Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Dijital Bankası' ve 'Türkiye'nin En İyi Dijital Bankası' ödülleri, uzun yıllardır yenilikçi iş modellerine yaptığımız yatırımların bir sonucu. Yakın zamanda yapay zeka, nesnelerin interneti gibi alanlarda Türk bankacılık sektörünü ilklerle tanıştırdık. Akıllı saatlerle kolay ödeme deneyimi, Akbank Mobil'de farklı sektörlerdeki akıllı cihazlarla yaptığımız entegrasyonlar, Akbank Asistan'ın sesli iletişim yetkinliği kazanması, ayrıcalıklı bir hizmet olan portföy yönetiminin dijitalleştirilerek geniş müşteri bazımız ile buluşturulması gibi birçok yenilikçi ürün ve hizmeti de yine ilklere imza atarak müşterilerimizle buluşturduğumuz bir sene geçirdik.”

Gür, Akbank LAB çatısı altında 1000'den fazla ekosistem oyuncusuyla temas ederek, finansal teknoloji şirketleriyle ve büyük teknoloji firmalarıyla işbirliği yaparak, müşterilerine hızlı bir şekilde inovatif çözümleri taşımayı ve bu şirketlerle beraber değer üretmeyi uzmanlık alanları haline getirdiklerini bildirdi.

Dijitaldeki yenilikçi çalışmalarıyla birlikte bugün dijital aktif müşteri penetrasyonlarının yüzde 85'in üzerinde olduğunu belirten Gür, “Dijitaldeki müşteri trafiğimiz de tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Bu sayıyı her gün yukarıya taşımak için global düzeyde de gözlerin çevrildiği yeni fikirler üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Akbank'ın, 2030 sürdürülebilir finansman hedefini dört katına çıkararak 800 milyar lira olarak güncellediği bilgisini paylaşan Gür, “Sürdürülebilir mevduat, sürdürülebilir tarım, KOBİ Eko Dönüşüm, yeşil dış ticaret finansmanı gibi yenilikçi ürünlerimiz ve karbon ayak izi hesaplama, sürdürülebilirlik performans ölçümü gibi müşteri odaklı hizmetlerimizle de her zaman müşterilerimizin yanındayız. 2025 yılına kadar kadın KOBİ müşterilerimizin sayısında her yıl yüzde 10'luk büyüme hedefliyoruz. Başarılarımızın bize getirdiği sorumluluğun bilinciyle tüm paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratmayı sürdüreceğiz. Edindiğimiz başarılarla uluslararası platformlarda Türk bankacılık sektörünü temsil etmekten gurur duyuyoruz.” açıklanmasında bulundu