Yalçın Ailesinden Anlamlı İftar Daveti!

Yalçın Ailesinden Anlamlı İftar Daveti!

Yayın: 26.03.2024 11:23
Paylaş:
A+ A-

Karabük’ün sevilen iş ve cemiyet isimlerinden Ziya Yalçın ve Hüseyin Yalçın, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı aileler ve Sevgi Evleri’nde devlet koruması altında yaşayan çocuklara iftar daveti verdi.

Karabük Valiliği Koordinasyonunda Safranbolu Boss Cafe’de düzenlenen iftar davetine katılım sağlayan aileler ve çocuklar ile yakından ilgilenen Vali Mustafa Yavuz ve Yalçın ailesi, Ramazan aylarını tebrik ettikleri ailelere hoş geldiniz dileklerini iletti.

İftar programında masaları tek tek gezerek hasbihal eden Vali Mustafa Yavuz, yakın ilgi gösterdiği aileler ve çocuklarla fotoğraf çektirdiler.

Vali Mustafa Yavuz, yaptığı konuşmada; “Böylesi anlamlı bir daveti düzenleyen değerli iş insanlarımız Ziya Yalçın ve Hüseyin Yalçın’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hep birlikte iftar soframızın bereketini paylaştık, Allah kabul etsin.” İfadelerine yer verdi.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Anadolu Otoyolu’nun Bolu kesiminde bayram tatili dönüş trafiği akıcı yoğun seyrediyor

Anadolu Ajansı
Yayın: 14.04.2024 08:12
Paylaş:
A+ A-

BOLU/DÜZCE (AA) – Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren sürücülerin dönüşe geçmesiyle akıcı yoğunluk yaşanıyor.

Bayram tatilini memleketleri ya da tatil beldelerinde geçirenlerin dönüş yolculuğu sürüyor.

Otoyolun Bolu geçişi İstanbul istikametinde Gerede, Yeniçağa Köroğlu rampaları, Rüzgarlı, Dağkent, Abant Kavşağı, Elmalık ve Bolu Dağı Tüneli mevkilerinde trafik yoğun akıcı seyrediyor.

Gerede-Karadeniz bağlantı yolunda da hasarlı trafik kazaları nedeniyle zaman zaman trafik akışı yavaşlıyor.

Otoyolun Ankara istikameti ile D-100 kara yolunun her iki yönünde ise yoğunluk görülmüyor.

Otoyolun Düzce kesiminde de İstanbul istikametinde araç hareketliliği yaşanıyor.

Bolu Dağı Tüneli çıkışı ile 1, 2, 3 ve 4. viyadüklerde akıcı yoğunluk oluşuyor. Üçköprü, Kaynaşlı ve Düzce gişeleri ile Gümüşova rampalarında yoğunluğun arttığı görülüyor.

Otoyolun Sakarya ve Kocaeli kesiminde ise trafik akışı normal seyrinde ilerliyor.

Öte yandan Karadeniz kentlerini Anadolu Otoyolu'na bağlayan D-100 kara yolunun Karabük kesiminde yoğunluk oluşuyor.

Dönüş yoluna çıkanlar, D-100 kara yolunun Eskipazar ilçesi sınırlarındaki 13 kilometrelik bölümde yoğunluğa neden oluyor.

Karadeniz illerinden Kocaeli, Sakarya ve İstanbul gibi kentlere gitmek isteyenlerin kullandığı Kemikli rampalarında kontrollerini sürdüren Karayolları ve trafik ekipleri, sürücüleri trafik kurallarına uymaları ve dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.