DOLAR 16,7832 0.34%
EURO 17,4971 -0.28%
ALTIN
BITCOIN 319662-0,31%
Karabük
26°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Her Telden (5.Ekim.2018)

ABONE OL
5 Ekim 2018 09:08
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KARABÜKSPOR “RESMİ BİLANÇOLARINA GÖRE..” YOLBULAN AİLESİNİN “60-65 MİLYON LİRA ALACAĞI GÖRÜLÜYOR,PEKİ GÖTÜRENLER..
Biz diyoruz ki “KARABÜKSPOR RESMİ BİLANÇOLARINA GÖRE YOLBULAN AİLESİNİN KARABÜKSPOR’DAN 60-65 MİLYON LİRA ALACAĞI VAR..” bu Resmi Bilançolarda görülüyor..
VARDIR/YOKTUR,O HUKUKUN İŞİ..
Resmi Bilançolarda görülen YOLBULAN AİLESİNİN KARABÜKSPOR’DAN 60-65 Milyon lira alacağının olduğudur,peki YOLBULAN AİLESİ’Nİ eleştiri yağmuruna tutan çevreler,özellikle son günlerde KULÜBÜ BATIRAN Yönetim Kurulu Başkanı HİKMET FERİDUN TANKUT’A neden tek söz etmezler…!!
BİZİM ANLAYAMADIĞIMIZ NOKTA BURASI..
Daha düne kadar “EV KİRASI,MUTFAK MASRAFI,BİNDİĞİ OTOMOBİL KARABÜKSPOR’DAN KARŞILANIYOR..” diye konuşulan HİKMET FERİDUN TANKUT,aniden gündemden düşürüldü..
BUNA BİR ANLAM VEREMİYORUZ DOĞRUSU..
YOLBULAN AİLESİ’NİN ama üç,ama beş,ama RESMİ BİLANÇOLARDA görüldüğü gibi ise “ÇUVAL DOLUSU PARA VERDİKLERİ..” belli ve anormal eleştiri alıyorlar,peki HİKMET FERİDUN TANKUT iddialara göre KARABÜKSPOR’U batırdı adı,sanı gündemden düşürüldü,buna bir anlam veremiyoruz..!!
TAM ANLAMI İLE BİR ORTA OYUNU OYNANIYOR..
Seyircileri de ÇOK ENTERESAN YERLERDE GÖREVLİ İYİ Mİ..?

SAYIN SEDAT NAMAL “BİR FAKTORİNG ŞİRKETİNDEN 20 MİLYON LİRALIK ÖDEME TALİMATI GELDİ,HİKMET FERİDUN TANKUT’A YOLLADIM..”
KARABÜKSPOR Kulüp Başkanlığı görevinden İSTİFA EDEN Sayın SEDAT NAMAL,dün telefonla aradı ve “DAHA ÖNCESİNDEN,BİR FAKTORİNG ŞİRKETİ’NDEN 20 MİLYON LİRALIK ÖDEME TALİMATI/İSTEĞİ GELDİ.HİKMET FERİDUN TANKUT DÖNEMİ İLE İLGİLİ OLDUĞU İÇİN KENDİSİNE YOLLADIM..” dedi.
O DÖNEMDE ALINAN BİR MEBLAĞA İLİŞKİNMİŞ O TALİMAT..
Hatta HİKMET FERİDUN TANKUT diyerek adreslenmemiş,AHMET FERİDUN TANKUT olarak adreslenmiş falan gibi bazı İNCELİKLERİ DE VARMIŞ olayın..
Biz diyoruz ki KARABÜKSPOR’UN bu duruma gelmesinin baş sorumlusu HİKMET FERİDUN TANKUT,son günlerde neden gündemden düştü veya düşürüldü,buna karşılık KARABÜKSPOR RESMİ BİLANÇOLARINDA 60-65 Milyon lira alacaklı görünen YOLBULAN AİLESİNE yapılan saldırıların amacı nedir..?
Hikmet Feridun Tankut ile birlikte çalışan,Yönetimde bulunan bazı isimlerin “PREZERVATİF PARASINI BİLE KULÜPTEN ALDIĞI İDDİA EDİLMEDİ Mİ..?” bunlar gündemde yoklar,alacaklı YOLBULAN AİLESİ tu kaka ediliyor..
Bunun İNSAF ile VEFA ile bağlantısı var mı Allahaşkına..?
KARABÜKSPOR üzerinden TAM BİR ORTA OYUNU OYNANIYOR..
Seyredin EFENDİLER seyredin,İYİ SEYİRLER..!!

SAYIN MEHMET AYTEKİN’E “KULÜP BAŞKANLIĞI’NI BIRAKIN,KARABÜKSPOR’UN ÖNÜNÜ AÇ/AÇIN..” ÇAĞRISI YAPILDI,GELİNEN NOKTA NEDİR.?
6.5 Ay kadar KARABÜKSPOR Kulüp Başkanlığı görevinde bulunan Sayın MEHMET AYTEKİN’E çok ağır saldırılar oldu,ailevi konularından söz edenler oldu,”KULÜP BAŞKANLIĞINI BIRAK/BIRAKIN,KULÜBÜN ÖNÜNÜ AÇ/AÇIN..” yolunda çağrılar yapıldı..
Sayın MEHMET AYTEKİN ve YÖNETİM Kurulu OLAĞASÜSTÜ KONGRE KARARI aldı ve çok geniş bir kesimin isteği/talebi/ricası ile Sayın SEDAT NAMAL Kulüp Başkanlığı görevine getirildi..
KENDİSİNE SÖZLER VERİLMİŞ,daha sonra ortaya çıkan 8 İMZALI talepler/öneriler/ricalar belirli yerlere yapılmış ve bunlardan hiçbir sonuç çıkmayınca Sayın SEDAT NAMAL Başkanlık görevinden İSTİFA EDEREK ayrıldı..
İstifa etmeden OLAĞANÜSTÜ KONGRE Kararı alındı,BİRİNCİ KONGRE gerekli çoğunluk olmadığı için yapılamadı,İKİNCİ KONGRE yapılacak diye beklenirken,OLAĞANÜSTÜ KONGRE Yönetim Kurulu kararı ile iptal edildi falan.
Sayın MEHMET AYTEKİN Kulübün önünü açtı,peki sonuç ne oldu..?
Olayın tam bu noktasında HİKMET FERİDUN TANKUT ismi hiç gündemde değil,RESMİ BİLANÇOLARDA Kulüpten 60-65 milyon lira alacağı olan YOLBULAN AİLESİNE ağız dolusu laflar ediliyor..
YOLBULAN AİLESİ Resmi Bilançolarda “ÇUVALLA PARA VERMİŞ..” görülüyor,kimi çevreler ise “EVET PARA VERDİ AMA..” diyerek bir şeyler gevelemeye ve KARABÜKSPOR’U batırdığı yedi düvel tarafından kabul edilen HİKMET FERİDUN TANKUT ismini unutturmaya çalışıyor..
Doğrusu TAM BİR ORTA OYUNU,TAM BİR KOMEDİ…

KARABÜKSPOR NOKTASINDA ÇOK/ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM “BÖYLE ŞEFFAF BİR YAPI GÖRMEDİM.KONUŞULAN HER ŞEY ANINDA DIŞARDA..”
KARABÜKSPOR 3 Puanı silinen,gelenden 3-4 gol yiyen bir futbol takımı haline geldi,bütün bunların ötesinde, ÜLKE KAMUOYU’NA öyle bir takdim edildi ki “BURADA GÖTÜRÜCÜLÜK,İSTENMEYEN İŞLER OLMUŞ..” algısı yerleşti.
Yine KARABÜKSPOR noktasında çok/çok önemli bir isim “BÖYLE ŞEFFAF,BÖYLE SAYDAM BİR YAPI GÖRMEDİM.BİR KONUYU KONUŞUYOR VE BİR KARAR ALIYORSUNUZ.ANINDA DIŞARIYA SERVİS EDİLİYOR.BÜTÜN KARABÜK DUYUYOR..” dedi.
KARABÜKSPOR’DA gizli kalması gereken hiçbir konunun GİZLİ KALMAYACAĞINI ileri sürdü ve bazı isimler için de “BUNLAR MUTLAKA KULÜP İLE BAĞI KESİLMESİ GEREKEN İSİMLER..” ifadelerini kullandı..
Hoş KULÜP İLE BAĞI KALMASA NE OLACAK Kİ..!!
Kulüp BATIRILMIŞ,maaş mı,para mı alabiliyorlar..!!
KARABÜKSPOR’UN Bilançoları,evrakları ELLERDE DOLAŞIYORMUŞ ..!!
O etkili isim bunları anlattı bize.

EĞER BANKALAR VE FAKTORİNG ŞİRKETLERİ KARABÜKSPOR’A GEÇMİŞTE VERDİKLERİ KREDİLERİN PEŞİNE DÜŞÜRSE, KARDEMİR’İN ÖDEYECEĞİ
Ülkemizin içinden geçtiği EKONOMİK DURUM meydanda.eğer BANKALAR veya FAKTORİNG Şirketleri,daha öncesinden verdikleri KREDİLERİ GERİ ÇAĞIRIRLARSA,TAHSİL YOLUNA giderlerse KARABÜKSPOR adına KARDEMİR ciddi bir para ödemek zorunda kalacaktır..
YILLIK 8 MİLYON LİRADAN 4 YILLIK 32 MİLYON GARANTİSİ VERİLMİŞ..Son günlerde gündemden düşürülmeye çalışıyor HİKMET FERİDUN TANKUT Başkanlığında ki YÖNETİM bu 32 milyon lirayı 27 milyon lira civarında bir NAKİT PARAYA ÇEVİRMİŞ.
Şimdi BU KREDİYİ VEREN KURULUŞ,PARALARI GERİ ÇAĞIRIRSA,KARDEMİR verdiği 32 milyon liralık garanti karşılığında O BANKA veya FAKTORİNG Kuruluşuna 32 milyon lirayı ödemek zorunda kalacak..
EĞER,KREDİLERİN GERİ ÇAĞIRILMASI DÖNEMİNE GİRİLİRSE,ÇOK KÖTÜ..
PİYASALAR İŞTE BUNU HİÇ Mİ HİÇ KALDIRAMAZ..!!

ÜLKE GENELİNDE YAŞANAN EKONOMİK SIKINTI NEDENİ İLE KOKORDATOLAR,İŞÇİ ÇIKARTMALAR VE BUNLARA KARŞILIK KARDEMİR OLAYI..
Ülke genelinde yaşanan çok ciddi bir EKONOMİK DALGALANMA var,bu nedenle 3500 firma konkordato ilan etmiş,edecek olanların sıraya girdiği gibi iddialarda var elbet.
YOĞUN BİÇİMDE ÇALIŞANLARINI ÜCRETSİZ İZİNE ÇIKARTANLAR VAR.
YOĞUN BİÇİMDE İŞÇİ ÇIKARTANLAR OLDUĞU SÖYLENİYOR..
Bütün bunlara karşın KARABÜK’ÜN OLMAZSA OLMAZI sayılan KARDEMİR İŞÇİ ALIMI YAPIYOR,geçtiğimiz günlerde 106 işçi alımı yapıldı,belki bir bölüm işçi alımı daha yapılacak.
Sayın ÖMER FARUK ÖZ ve YÖNETİM KURULU Üyeleri KARDEMİR’İN sevk ve idaresinde başarılı bir çizgide ilerliyorlar ki,KARDEMİR şu badireli günlerde bile İŞÇİ ALIMI YAPABİLİYOR..
Hem de DÖVİZ FİYATLARINDA yaşanan büyük artışlara ve O ARTIŞLARIN KARDEMİR’E getireceği KUR FARKINDAN dolayı,büyük ekonomik yüke rağmen KARDEMİR İŞÇİ ALIMI yapıyor.
Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanı ile Milletvekilleri,Basın Mensupları ile yemekli bir toplantı da bir araya geldiler,orada bize göre en içerikli konuşmayı AK Parti Milletvekili Sayın CUMHUR ÜNAL yaptı.
“KİMSE KARDEMİR’DEN ÇIKAR SAĞLAMAYA ÇALIŞMASIN..” anlamında sözler etti sayın CUMHUR ÜNAL,demek ki KARDEMİR’DEN gerek ekonomik,gerekse sosyal anlamda çıkar sağlamaya çalışanlar var ve Sayın CUMHUR ÜNAL bunları uyardı..
Bütün Sanayi tesisler işçi çıkartırken,ücretsiz izin uygulamaları yaparken KARDEMİR işçi alımı yapıyor,KARDEMİR insanlar için iş,aş,ekmek kapısı oluyor..
BU GERÇEKTEN ÇOK/ÇOK ÖNEMLİ.

KARABÜK VALİLİĞİ ,YEŞİL MAHALLE’YE TAŞINDI,ŞİMDİ,VALİLİK ESKİ BİNASININ YANINA “ÇELİK CAMİ YAPILMASI..” GÜNDEMDE..
Karabük gündemine 2009 YELER SEÇİMLERİ döneminde giren ve bugüne kadar yapılamayan ÇELİK CAMİ noktasında önemli mesafeler alınacak gibi.
KARABÜK VALİLİĞİ YEŞİL MAHALLE’YE TAŞINDI..
Şimdi Valilik eski binasının bulunduğu alana ÇELİK CAMİ yapılması gündem de,ancak,bunun için O BİNANIN YIKILMASI gündem de elbet ve bu bina yıkılınca ÇELİK CAMİ İnşaatı başlayacak.
Bilindiği gibi O BİNA,Karabük ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNE oldukça yakın ve Karabük’e Otobüs ile gelecek konuklar için bir nefes alma yeri haline gelebilir ÇELİK CAMİ.
Yanına,altına,üstüne velhasıl herhangi bir yerine KONUKEVİ gibi fazla hantal/büyük olmayan bir SOSYAL TESİS konulabilir ve özellikle kış günlerinde Karabük’e gelen yabancılara sıcak bir çorba ikram edilebilir,çay verilebilir..
ÇELİK CAMİ 2009 YILINDA KARABÜK GÜNDEMİNE GİRDİ.
O Tarihten bugüne kadar yapımı bir türlü gerçekleşmedi.
Uygun yer bulundu ve öyle sanıyoruz ÇELİK CAMİ yapılacak artık.

KARABÜK BELEDİYESİ ESKİ BİNASINDA,UZUN YILLAR KİRACI OLARAK OTURAN BİR KARDEŞİMİZ “KEŞKE ÇIKARTMAKTA ACELE ETMESELERDİ..”
KARABÜK BELEDİYESİ’NİN eski binasında yıllarca kiracı olarak işyeri işleten bir Kardeşimiz geçtiğimiz gün yanımıza geldi,bir süre sohbet ettik ve “BİZİM BİNAYI GÖRDÜNÜZ HERHALDE CEZAEVİ GİBİ TEL ÖRGÜLER DOLANDIRILDI..” dedi.
Daha sonra da “BİZ BAŞKANA,SİZ İŞLERİNİZİ HALLEDİN,BİZ BİRKAÇ GÜN İÇİNDE BOŞALTIRIZ DİYE SÖZ VERDİK.ANCAK BAŞKAN BİZİ DİNLEMEDİ VE BAKIN AYLARDIR BİNA BOŞ DURUYOR..” dedi.
Doğrusu ne zaman,ne olacağını kestirmekte oldukça zor.
Daha önce İHALEYE ÇIKARTILDI BİNA ve orada ÖZEL BİR MÜLK DURUMU VARMIŞ,O Binanın oturduğu alanda BİRKAÇ ŞAHSIN yeri varmış,yer sahiplerinden birisinin 160 metrekare,diğerlerinin küçük/küçük yerleri varmış.
O yer sorunu çözülmediği için İHALE KALDI..
Şimdi ne yapılacak,henüz bir netlik yok ve BİNA İÇİNDE İSTENMEYEN bazı işler oluyor söylentilerine karşılık,etrafı TEL ÖRGÜLERLE KAPATILDI ve içine girip/çıkmak artık mümkün değil.
BİNA GERÇEKTEN ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNÜYOR..

AK PARTİ KARABÜK GENÇLİK KOLU İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN AYRILAN SAYIN HASAN ŞAHİN “ÇOK AĞIR VE YORUCU BİR DÖNEM GEÇİRDİK.”
AK Parti Karabük GENÇLİK KOLU İl Başkanı Sayın HASAN ŞAHİN,bu görevinden istifa etti,kimi çevrelere göre ise Gençlik Kolları Genel Merkezi İSTİFA ETTİRDİ.
Sayın HASAN ŞAHİN,kısa açıklamasında çok gerçekçi bir dil kullanmış ve bu tür görevlerin çok zaman istediğine değinerek “ZORLU BİR SÜREÇ GEÇİRDİKLERİNİN..” altını çizmiş.
AK Parti,TEŞKİLATLARINDA,TEŞKİLATLARININ HER AŞAMASINDA yoğun bir çalışma isteyen Parti olarak bilinir,adeta bu işi profesyonel yapıyormuşçasına tüm zamanınızı o göreve adayacaksınız.
Sayın HASAN ŞAHİN istifa açıklamasının satır aralarında,yeterli zaman ayırmaya çalıştığını söylüyor,ancak,kimi çevrelerde MAHALLE TEŞKİLATLARI noktasında küçük çaplı zafiyetlerin yaşandığından da söz ediyor..
Sayın HASAN ŞAHİN gerçekten tertemiz bir gençti,terbiyeli,sıcak kanlı ve gösterişten uzak bir yapısı vardı,iyi hizmetler verdiği AK Parti çevreleri tarafından da söyleniyordu.
İSTİFA EDEREK GÖREVİNDEN AYRILDI Sayın ŞAHİN..

http://bolgeninsesigazetesi.com/wp-content/uploads/2022/06/nmr4.jpg

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (17)
 • Gönderen

  Geçen sene Eskipazar, Eflani, Ovacık ve Safranbolu ilçelerinde lavanta üretimi için deneme ekimi yapılmıştı. Tarım müdürlüğü tarafından çiftçiye 30 – 40 bin lavanta fidesi verildiği haberleri çıkmıştı. Sonuç nasıl oldu acaba? Sonra hiçbir haber çıkmadı….

  Lavantalar yetişse de çiftçiler ne yapacağını, nereye satacağını veya nasıl işleyeceğini biliyorlar mı? Çiftçiye sadece fide verilip gidildi ve sonra da takip edilmedi mi?….

  Yanlış hatırlamıyorsam bu köşede Eskipazarlı bir vatandaşın da kendi gayretleri ile deneme için lavanta ekeceği haberi yapılmıştı. Oradaki sonuç ne oldu? Haber çıkmadı….

  Karabük’te Safran olayı biraz canlandı galiba. Ulusal haber kanallarında sıkça haberi çıkıyor.
  Maniye denilen yerli domates de unutulacaktı. O da 5-6 yıldan beri canlandı. En azından pazara gidince köylülerin önünde bulunuyor. Yerli domates tohumunun kaybolmaması için kaymakamlık bir ara destek vermişti galiba….

  Lavantadan verim alınıp da Karabük köylerinde lavanta yağı çıkartan aile işletmeleri olsa fena mı olur?

 • KARABUK

  SAYIN DİYOJEN RUMUZLU ARKADAŞIM SEN KARABÜKÜ İSTANBUL İLE KARŞILAŞTIRMA, İSTANBULDA 20 MİLYON GİBİ BÜYÜK BİR NÜFUS YAPISI VAR KM YE NE KADAR İNSAN DÜŞÜYOR BİLİYORMUSUN? AYRICA KENDİN SÖYLEMİŞSİN KARABÜKTEKİ CAMİLERİN VE MESCİTLERİN BİR SAF VEYA BİR BUÇUK SAFTAN FAZLA OLMUYOR DİYE KENDİ KENDİNLE ÇELİŞKİYE DÜŞMÜŞSÜN.

 • Diyojen

  Sevgili anonim Kardeşimiz,
  Valilik Binasının yerine yapılacak olan Çelik Cami’nin yerinin yanlış olduğunu kimsenin gitmeyeceğini yazmışsın. O zaman Ayasofya’ ya 200 metre mesafede Sultan Ahmet Cami’sini yapanlar da çok yanlış yapmışlar. Süleymaniye Camisi’ne 250-300 metre mesafede Şehzadebaşı Camisi’ni ondan 500-600 metre aşağıda Eminönü’ne Yeni Cami’yi yapanlar da çok yanlış ve lüzumsuz işler yapmışlardır herhalde. Aradaki onlarca mescitleri ve küçük camileri yapanlar büsbütün saçmalamışlar. Bence Ahmet Abi güzel söylemiş; altında otoparkı, imarethanesi ,aşevi olan devasa bir cami yakışır Karabük’e. Yoldan gelip geçen yolcuların dikkatini çekecek anıtsal bir cami.
  Sahi bu arada Karabük merkezde yaklaşık 105 adet cam i ve mescit var diye biliyorum. Vakit namazlarında hiç biri bir buçuk saftan fazla olmuyor.

 • Dogrular ne

  Ahmet Gölbeke aklınca laf sokan uncular…
  Çokk fırın ekmek yemen gerekir..
  HFT savunma nedenin ne
  Yahu
  Karabük de
  Kör
  Sağır
  Herkes Biliyor Karabük Spor u bu hale kim getirdi.
  Ankara’daki dairesinin kulübe kim kiraladı
  Kuleparkta evinin kirasını kulübe kim ödetti
  Menajer bayramın yediği naneler.
  Yurtdışına futbolcu izlemeye gidenler.
  Daha yazmayalım

 • ARTIK BİRŞEYLER YAPIN

  Ahmet Bey,Karabük merkezde esnafım, Saat 18:00 kadar ZAR SOR iş yapıyoruz.Sonra Karabük merkezde adam arıyoruz.Karabük bu kadar mı ? Karabük merkeze neden öğrenci gelmiyor ? Karabük ölmüş ağlayanı yok.Bütün öğrencileri 100 yıla ve Safranbolu’ya sıkıştırdınız.Bu nasıl bir planlama nasıl yöneticilik anlamıyorum.Zaten öğrenci neden gelsin.Mecbur kalmadıkça gelmezzzz.Çevremizdeki iller bizi her yönden geçti.Daha Diş hastanesini bile açılamadı.Normalde 1 sene önce açılması gerekiyordu.Diş fakültesi de söz vermelerine rağmen Beşbinevlere gidecekmiş Şaka gibi.Aslında şaşırmamak lazım zamanında Devlet Hastanesi de yıkılmayacak denmişti.Karabüksporumuzu anlatmaya gerek yok tam bir fiyasko zamanında bu takım UEFA da guruplara kalma mücadelesi vermişti.Kıl payı kaçırmıştık. Karabük halkı hatırlayın bu takım aynı sezonda 3 BÜYÜK takımı yenmişti ve bunla ilgi tişört bile bastırmıştı.Hafta sonlarıda şehirde tatlı bir heyecan olurdu.Valilik de daha yeşil mahalleye gitti.Valilik merkezde olur merkezde .İnsanlar merkezden yürüye yürüye valiliğe gitmeye çalışıyor.Bunun yazı var kışı var.Yeniceden veya başka yerden gelen vatandaş terminalden indi Valiliğe gidecek tekrar dolmuşa mı binsin Valilikte işi bitti tekrar dolmuşa binecek terminale gidecek.Böyle böyle daha bir sürü şeyler yazılabilir.Karamsar olmak istemiyorum.Karabük eski günlerine tekrar gelebilir.Neden olmasın.Karabük de para kazanıp da diğer illere yatırım yapan çok firma var.Bu firmalarında yardımcı olabilir.Lütfen Kavga etmeyim Karabük e zarar veriyor. Bu karamsar tablolardan nasıl çıkılır ona bakın.

 • batırdımı batırmadımı

  yahu feridun tankut denilen adam Karabüksporu batırdımlı batırmadımı paraları çarçur etmedimi ettimi

 • Direk

  Madem tankut denilen el maşası okadar para batırmış zenginlerin sesi çıkmıyor bahsettiğimiz paralar milyon dolarlar gündemi takip eden herkez neyin ne olduğunu biliyor işçiye bir lira zammı yapmamak için on tane dalavere çevirenler karabük spora milyon dolarlar yatırıp ona buna bu paralara yedirttmezler bırakın bu işleri neyin ne olduğunu herkez biliyor yoksa tankut maşasini bi dakka bile sokakta geçirmezler

 • uncular

  Sayın Gölbek görüyoruzki Karabükspor konusunu kaşımaya kararlısınız. Size yardımcı olalım. Günlerdir kaleminizi makineli tüfek gibi kullanıyorsunuz. Bakıyorumda kendi yöneticilik yaptığınız dönemleri hiç yazmamışsınız. Gelin gerçeklerin üstünden şöyle bir geçelim.

  -Feridun Tankut Emenikeyi sattığı sene kulübü kasada 50 milyon ile bıraktımı? Evet. Sayın İsmail Akça geçen gün yazısında bunu dile getirmiş.
  -Tankut gittikten sonra göreve Nevzat Şahin geldimi? Evet. Nevzat Şahin o parayı bitirmekle kalmayıp eksiye düştümü? Evet.
  -Nevzat Şahinin takımı neredeyse küme düşecek seviyeye getirmesinden sonra sayın Yolbulan kulübe başkan oldumu? Evet. İlk seneki Avrupa başarısının ertesinde takım küme düşerken borç ta büyüdümü? Onada evet.
  -Siz bu saydığım yönetimlerdemiydiniz? E bunada evet!…
  -Tankut tekrar gelirken kulüp 60 milyon TL borçlumuydu? Evet……..
  -Yani +50’de bırakan adamı -60’la geriyemi getirdiler? Cevabı tahmin ettiniz… EVET…

  Hakan Ayvaz konularına falan girmiyorum. Hukuki sonuç yaratabilir. Direkt Ziya Ünsala geçyorum

  -Ziya Ünsal yönetimi döneminde klübe 10-15 milyon TL arasında bir para geldimi? Evet. Bu parayla mevcut oyuncuların borçları ödenip süper lig kalitesinde takım korunabilecek ve belki 1-2 de transferle eksikler kapatılıp takım ligde tutulabilecekken gidip PTT 1.lig bile demiyorum, 2.lig kalitesinde oyuncular alındımı? EVET!!!
  -Hepimiz yetkisiz menejer Bayramı eleştirirken Ziya Ünsal dönemindede kulübe Karabük’lü olduğu söylenen bir başka yetkisiz menejer sokuldumu? EVET. Belgeleri her yerde dolaşıyor. Bilmiyorsanız araştırın.
  -Peki siz bu dönemde yöneticimiydiniz sayın Gölbek? Onada evet…

  Başka sorayımmı? Bunlar nesnel gerçekler. İnkar edecek değilsiniz. Tankutun hataları zaafları kontrol edemediği noktalar olmuştur ama önce siz kendi içinde bulunduğunuz yönetimleri de bir konuşun bakalım. Unutmadan… Yanlış hatırlamıyorsam Tankut yönetimindede yer almıştınız çok önceleri. Mali olarak iyi olunan dönemler. Bu konudada hakkınızı yemeyeyim. Sadece başarısız dönemlerde yer almamışsınız yani.

  Kim bilir belkide Tankut sizi son gelişinde asbaşkan falan yapsa şimdi onunda adını geçirmiyor olabilirdiniz. Bir yerlerden talimat yada bir ricamı aldınız acaba diyeceğim ama sizi yıllardır takip ettiğim kadarıyla öyle ucuz bir gazeteci değilsiniz.

 • Konuş Mehmet Aytekin

  Karabükspor başkanlından ayrılan Mehmet Aytekin konuş kulübün önünü açtım naptınız de.Eşimin borcun Karabükspordan falan ödemedim de bana böyle iftira atanları Allaha havale ettim de.Herşeyi açıkla kardeşim.Karabükspordan geçinmeyi adet edinmiş gazeteci bozuntuları benle uğraşıyodu şimdi niye sesleri çıkmıyo de sen haklı çıktın arkadaş konuş bunları rezil rüsva et

 • Açıklayın rahatlayin

  Günlerdir birileri Kardemir ve Karabükspor için yorumlar yapıyor. Okuyoruz olumlu olumsuz görüşleri. Anlamadigim YOLBULAN ailesinden veya GÜLEÇ ailesinden birisi cikipta biz bunları yaptık.yaptiklarimizin Bazıları doğruydu bazıları yanlıştı diye bizzat ağızlarından bilgi verseler bu söylentiler bitse. doğrular çıksa ortaya olmazmi.BU önerim yanlısmi arkadaşlar hatta ve hatta KARDEMİR yönetim kurulu baskani ve yönetim kurulu üyeleri bir canlı yayına çıkıp açıklamalar yapsa hem Kardemir hem Karabükspor la ilgili tartışmalar bitse bu kadarmi zor bizler bekliyoruz.bu açıklamaları hatta soru cevap şeklinde olsunda kimsenin aklında bir şey kalmasın. Saygılarımla. .

 • karabüklü

  SAYIN GÖLBEK , DÜNKÜ YORUMU MU YAYINLAMAMIŞ SINIZ !TEKRAR SORUYORUM YOLBULAN AİLESİNE YAPILANLARI İNSAFSIZLIK,VEFASIZLIK OLARAK TANIMLIYORSUNUZ DA , 50 YIL ÖNCE BAKKALLIK İLE BAŞLAYAN YOLBULAN AİLESİ KARABÜK’ÜN EN ZENGİNİ OLDUKLARI KARABÜK’E HİÇ Mİ VEFA BORCU YOKTU DA GÜLEÇ AİLESİ İLE ARALARI AÇILINCA KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLAMAYAN YOLBULANLAR KARABÜKTEN İNTİKAM ALIR GİBİ VERDİKLERİ PARALAR İLE İLGİLİ (KENDİLERİNİN HARCADIKLARI İDDİA EDİLEN) KARABÜKSPOR GELİRLERİNE TEMLİK KOYDURMALARI ÇOK MU İ N S A F L I VE V E F A L I BİR HAREKET OLUYOR.SAYGILARIMLA HAYIRLI CUMALAR.

 • ANLAMA ÖZÜRLÜLÜREMİ VAR

  AHMET ABİ YAZILARINDA YOLBULAN AİLESİNİNİ KARABÜKSPOR RESMİ BİLANÇOLARINDA 60-65 MİLYON LİRA ALACAĞI GÖRÜLÜYOR DİYOR HİÇ 60-65 MİLYON LİRA ALACAĞI VAR DEMİYOR OKUDUNU ANLAMA ÖZÜRLÜLERİ AHMET ABİYİ YOLBULANLARI SAVUNUYOR GİBİ TELAKKİ EDİYORLAR.AHMET ABİ RESMİ BİLANÇOLAR BÖYLE YAZIYOR DİYOR ANLAMA ÖZÜRLÜLER NE DİYOR ALLAŞKINA.HİKMET FERN TANKUTA LAF YOK YOLBULANLARA ELEŞTİRİ ÜSTÜNE ELEŞTİRİ AYIP AYIP

 • Anonim

  SAYIN AHMET ABİM VALİLİK BİNASININ YERİNE ÇELİK CAMİİ YAPILMASINI YAZMIŞSINIZ ANCAK İLLA BURAYA YAPILMASI ŞARTMI YER OLARAK ÇOK YANLIŞ BİR YER ORAYA KİMSE GİTMEZ CEMAAT BULUNMAZ ORADA YANI BAŞINDA KOCAMEN KARES CAMİİ VAR, YENİŞEHİR CAMİİ VAR, VATANDAŞLARIMIZ BURAYA GİTMEZ ANCAK BİR SAF DORDURULUR SADECE CUMA GÜNLERİ CUMA NAMAZINDA DOLAR BENCE BOŞA YAPILAN BİR PROJE OLUR,YARIN BİR GÜN YAPILDIĞI ZAMAN GÖRÜRÜZ.BİRDE BELEDİYE BİNASINIDAKİ ESNAFLARIN ÇIKARTILMASINI YAZMIŞSIN GERÇEKTEN DOĞRU YAZMIŞSIN ESNAF BELEDİYE BAŞKANINA HAKKINI HELAL ETMİYOR BİZZAT KENDİLERİNDEN BENDE DUYDUM ŞİMDİ ORASI MEZBELELİK İÇİNDE ŞEHRİN TAM ORTASINDA UCUBE BİR YAPI OLARAK DURMAKTA BİRDE CEZAEVİ GİBİ TEL ÖRGÜLERLE DONATILMIŞ YAZIK VAHKİ ÇOK YAZIK KARABÜKLÜLER BUNLARI HAKETMİYOR SEÇİMLERDE YAKLAŞIYOR.BAKALIM ADAY OLACAKMI. SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ.

 • CUMHUR ÜNAL MİLLETVEKİLİ

  MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL KARDEMİRDEN KİMSE ÇIKAR SAGLAMAYI DÜŞÜNMESİN DİYEREK KİMİ NEYİ KASTETTİ KARDEMİRDEN İHALE ALAMAYANLARMI VAR KARDEMİRDEN ÇIKAR SAGLAMAYI DÜŞÜNENLERMİ VAR CUMHUR ÜNAL BEY BUNLARIDA AÇIKLASIN ALLAŞKINA.KİM KARDEMİRDEN ÇIKAR SAĞLAMAYI DÜŞÜNÜYOMUŞ ACABA KİMLERMİŞ BUNLAR

 • çevreci

  İKİ BOMBA ARASINDAKİ ŞEHİRARASI OTOBÜS TERMİNALİNİN YENİ SEÇİLECEK BELEDİYE BAŞKANININ PROGRAMININDA OLMASINI ŞİDDETLE ÖNERİRİM.

  İLERİDE OLABİLECEK ( MAZALLAH ) FACİANIN ÖNLENMESİNE VE TRAFİK YOĞUNLUĞUNUN AZALMASINA VESİLE OLUR.

 • karabüklü

  sayın ahmet bey karabük hakkın her konuyu kaleme alıp yazıyorsunuz devamlı köşenizi takip edip okuyorum ama hiç araç çayından bahsetmiyorsunuz karabüke gelen gökdenmi iniyor acaba terminal ile balık pazarı arası dere temizligi yapılamazmı bizim araç çayı kastomunudaki gibi olazmı kısacası orası temizlenmesi icin hangi kuruma dileç vermem lazım dişardan gelen misafirlerim her gediginde sitem ediyor lar karabük bu kadar sahipsizmi diyorlar yardımcı olursanız cok sevinirim dışardan gelen misafirler icinde güzel bir manzara görürler şimdiden ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim başka karabük yok karabükümüze sahip cıkalım

 • Necmi

  Parayı yolbulan vermiş….bi dönem kulübü bizzat yönetmiş…sonra başına hakan ayvazi oturtmuş…yolbulan hikmeti feridunu da kulüp başkanı yapmış…yolbulan ne paraya bak diye koyduğu adamı denetlemiş nede sen kulüp başkanı ol diye koyduğu adamı…borç verdiği paraların faizinize kulübe yazmış….kardemirden yolbulanlarin isteyipde aldığı paralarıda buharlastirmislar…
  Sen de golbek amca halen yolbulanlarin suçu neymiş de?aklamaya paklamaya çalış…

  Yemiyo be millet …


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P
 1. Trabzonspor

  38 +33 81
 2. Fenerbahçe

  38 +35 73
 3. Konyaspor

  38 +21 68
 4. Başakşehir

  38 +20 65
 5. Alanyaspor

  38 +9 64
 6. Genişlet
 7. Beşiktaş

  38 +8 59
 8. Antalyaspor

  38 +7 59
 9. Karagümrük

  38 -5 57
 10. Adana Demir

  38 +13 55
 11. Sivasspor

  38 +2 54
 12. Kasımpaşa

  38 +10 53
 13. Hatayspor

  38 -4 53
 14. Galatasaray

  38 -2 52
 15. Kayserispor

  38 -7 47
 16. Gaziantep FK

  38 -8 46
 17. Giresunspor

  38 -6 45
 18. Ç. Rizespor

  38 -27 36
 19. Altay

  38 -18 34
 20. Göztepe

  38 -37 28
 21. Yeni Malatya

  38 -44 20
PUAN DURUMU

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.