Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Yayın: 10.04.2015 10:09
Paylaş:
A+ A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ovacık Belediyesi için daha önce sözünü verdiği hizmetleri yerine getirmek üzere ilçede incelemelerde bulundu.

Daire müdürleriyle birlikte ilçeye yapılacak olan mahalle çeşmeleri, mezarlık düzenlemesi ve yolların bakım onarım işlerini yerinde inceleyen Vergili,  “havaların düzelmesiyle birlikte çalışmaların başlayacağını söyledi ve “Ovacık uzun yıllardan bu yana ihmal edilmiş bir ilçemiz. Mustafa başkanımızla birlikte burasını yaşanabilir bir ilçe haline getirmeye kararlıyız. Çalışmalarımız sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. 4 yılın sonunda hemen hemen tüm ihtiyaçları giderilmiş bir Ovacık hedefliyoruz” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin temaslarından ve katkılarından dolayı son derece mutlu olduğunu kaydeden Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun da yaptığı açıklamada; “İlk etapta yollarımızın bakım ve onarımı, mezarlık düzenlemesi ve mahalle çeşmelerini ele aldık. Rafet başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Ovacık’ın genel olarak çok eksiği var. Bunları sadece yerel yönetim olarak karşılamamız çok zor. Merkezi hükümetin de bir çok yönden geri kalmış ilçemize sahip çıkması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-