Bölgenin Sesi Gazetesi
 

Başkan Vergili Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

Yayın: 12.03.2015 10:00
Paylaş:
A+ A-

Başkan Vergili öğrenci yurtlarında kalan öğrencilerle kariyer toplantısı gerçekleştirdi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 100. Yıl Mahallesinde bulunan Bahattin Gazi Yurdundaki öğrenciler ve Esentepe Toki Öğrenci Yurdunda ki öğrencilerle kariyer konusunda seminer verdi.

Başkan Vergili, öğrencilerle sohbet havasında geçen konuşmasında gençlerle birikimlerini paylaştı. Üniversiteli gençlerle kariyer sohbetinde bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kendi öğrencilik dönemi, iş hayatı ve siyasi hayatında kazandığı birikimleri sohbet ortamında geçen toplantıda gençlerle paylaştı.

Belediye Başkanı Rafet Vergili, seminer sonunda kariyer konulu seminere vakit ayırıp kendisini dinledikleri için öğrencilere teşekkür etti. Seminerden duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler ise; “Başkanımızın anlattığı konular çok önemli. Öğrencilik yıllarımızda, geleceğimizin ilk basamaklarında Başkanımızın düşüncelerinden, fikirlerinden faydalanmak bizi mutlu etti. Böyle bir seminerde bizleri aydınlattığı için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Seminer sonunda yurt yetkilileri tarafından Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür amaçlı plaket takdim edildi.

Yorumlar

  1. hakan karaoğlu

    sayın başkan, şov yapacağınıza gidin araştırma hastanesinde eylem yaparak vatandaşı cezalandıran, röntgen çekmeyen sendika mensuplarınızı yola getirin. aynı sözlerim basın mensupları için de geçerlidir. MHP-chp sendikaları bir olmuş vatandaşı mağdur etmektedir. 13 mart muhalefetçe Karabük halkının cezalandırıldığı gündür. yazıklar olsun.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

CANLI YAYIN-BEŞBİNEVLER KANYON PARK DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ TÖRENİ

Yayın: 21.09.2023 17:16
Paylaş:
A+ A-