Kaymakamlar Toplantısı Karabük Valisi Mustafa Yavuz Başkanlığında Gerçekleştirildi.
İlçelerde yürütülen; güvenlik ve asayiş hizmetleri, yatırımlar, sunulan kamu hizmetleri ve ilçelerin genel durumunun gözden geçirildiği Kaymakamlar Toplantısı, Valilik Toplantı Salonu’nda Vali Mustafa Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi.
Vali Mustafa Yavuz, toplantıda yaptığı değerlendirmede; ilçelerimizde yürütülen projelerin her aşamasının titizlikle takip edilmesi ve gecikme yaşanmaması için gerekli adımların atılması ve takip edilmesi gerektiğini belirtti.
Toplantı, Kaymakamlar tarafından ilçelerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verilmesi ve görüş alıverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.